Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Asika87 08 mar 2011, 12:27
Ja dzisiaj mam okropny dzień :/ Zacznę od tego że jakieś 2-3 lata temu miałam silne bóle głowy, mdłości i omdlenia. Poszłam do lekarza neoruologa i Pani neurolog skierowała mnie na rezonans magnetyczny gdyż w mojej rodzinie był przypadek guza mózgu, a że poza objawami mam dodatkowo oczopląs oczny ale nie wiadomo czy był wrodzony czy nie od razu dostałam skierowanie. Rezonans nie wykazał żadnych niepokojących zmian, badania krwi i inne szczegółowe badania wyszły poprawnie a nawet super. Więc jednoznacznie stwierdzono nerwicę. Dopada mnie ona gdy mam jakieś stresujące sytuacje w pracy i w domu. Cały tydzień boli mnie głowa mam mdłości i omdlenia. Wielokrotnie słyszę, że pewnie jestem w ciąży,a ja zawsze się śmieję, że chyba jak słonica chodzę kilka lat w ciąży. Po prostu ja wiem że to nerwica, ale inni tego nie mogą zrozumieć. Nawet mąż się złości, że ciągle mi słabo i ma powoli tego dosyć. Brałam przez pół roku leki asentra, ale tylko na początku mi pomagały. Stwierdziłam że sobie bez nich poradzę i rzeczywiście ponad rok było ok, nic się nie działo, aż do pewnego razu objawy powróciły i dodtakowo doszło kołatanie serca, trafiłam na izbę przyjęć badania wyszły idealnie, znów stwierdzono nerwicę. Jestem uparta, proszono żeby poszła do psychoterapeuty czy psychologa porozmawiać, ale nic mi nie przetłumaczy, staram się sama to powstrzymać, ale już czasami nie mam siły :/
I dzis też mam taki jakiś dzień - że boli mnie głowa, dodatkowo brzuch i mam mdłości. Kiedy to się skończy i czy wogóle się skończy :/

Mój dzisiejszy dzień

przez speedy13 08 mar 2011, 12:49
Nie mam chęci na nic. Jedyne co bym chciał to, żeby nastała noc. Jutro stresujący dzień i już od kilku dni to da się odczuć. Dziś jeszcze kartkówka z matematyki mnie czeka. Ogólnie to zamykam się w sobie.

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 08 mar 2011, 13:21
Korba, w moim też się raczej nie obchodzi..a raczej jest zaćmione wobec tego że moja mama ma imieniny :mrgreen: jak mieszkałam z rodzicami to dostawałam kwiatka od taty zawsze, a teraz..szczerze mówiąć myślę że P. jest zbyt zalatany żeby pamiętać o czymś takim jak kwiatek :roll: zobaczymy.

przespałam się . z psem już chyba lepiej. jeszcze tylko 6h i nie będę sama..każdy dzień to odliczanie do końca jego pracy. eh żałosne.
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 08 mar 2011, 13:35
Korba napisał(a):w moim otoczeniu się nie obchodzi tego święta, heh, i ja go nie lubię :mrgreen:

cholera, w złym momencie to wypowiedziałam :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez agnieszka.m 08 mar 2011, 13:36
Korba, goździk czy różyczka? :D
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 08 mar 2011, 13:37
róża i czekoladki :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez agnieszka.m 08 mar 2011, 13:42
już lubisz Dzień Kobiet? ;)
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Mój dzisiejszy dzień

przez LukLuk 08 mar 2011, 13:45
dzis czeka mnie wizyta u lekarza.
i dzień kobiet.
:roll:
wydaje mi się, że lepiej prowadzić życie w pojedynke, samemu. Beż żadnej dziewczyny.

Mój dzisiejszy dzień

przez lukasz1 08 mar 2011, 13:50
Od rana obyło się bez lęków, ale przyszedł kolega mnie odwiedzić i od razu zacząłem się bać.

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 08 mar 2011, 13:58
agnieszka.m, szczerze, to jest mi on obojętny. wolałabym kwiaty i czekoladki bez okazji :D

Zaczyna mi się lęk.

-- 08 mar 2011, 13:55 --

cholibka, dostałam od szefa i kolegi z pracy sześciopak importowanego lekkiego damskiego piwka grejpfrutowego :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 08 mar 2011, 15:35
czy ktoś z Was pamięta użytkownika rober6666 i wie może co się z nim dzieje? muszę się z nim skontaktować w ważnej sprawie...
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez Agnieszka_1988 08 mar 2011, 15:56
Przysięgam, że już nigdy nie tknę kawy. Szef dziś mnie namówił z okazji Dnia Kobiet i po chwili zaczęła się taka somatyczna jatka, że ledwo wysiedziałam... Czasem mam ochotę się poddać i zamknąć w domu :(
Agnieszka_1988

Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 08 mar 2011, 17:24
Agnieszka_1988, ja też źle się czuję po kawie ;/ nie poddawaj się :(

Mój dzisiejszy dzień

przez Agnieszka_1988 08 mar 2011, 20:15
fobia, staram się, ale w takie dni jak ten mam już po prostu dosyć swojej przypadłości...

Za namową Asi postanowiłam zbadać się na boreliozę. Niestety takie badanie aż 92 zł, a nie wiem, jak się dostać na NFZ. Muszę poczekać do przyszłego miesiąca.
Agnieszka_1988

Sortuj wg