Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ashley 26 cze 2007, 16:32
Doceńcie się dzisiaj przez chwilę za to co robicie. Ta codzienna walka nie jest latwa, a my wlaczymy i nie poddajemy się. To już jest wielki sukces. Bądźcie z siebie przez chwilę dumni za ten kolejny dzień który jest drogą do szczęścia ;)

przez Pstryk 26 cze 2007, 17:15
Wiecie co, a ja mam już dzisiaj dość wypruwania sobie flaków, żeby całemu światu było dobrze a tu okazuje się, że i tak są niezadowoleni. Z dwojga złego chyba jednak wolę samotność. Przynajmniej nikt mnie nie wkurza ewentualnie sama siebie i nie muszę zastanawiać się, dlaczego reszta świata mnie tak nienawidzi.... Coraz mocniej wirze, że muszę być samotna bo nie nadaję się do "współżycia" i wydaje mi się to najsensowniejszym rozwiązaniem dla wszystkich nawet dla mnie.
Pstryk

przez Amy Lee 26 cze 2007, 17:40
bethi, jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.
Zrób sobie przerwę, a potem może spojrzysz na to inaczej.

Pozdrawiam!
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 26 cze 2007, 18:42
bethi wez gleboki oddech. zastanow sie czy faktycznie potrzebujesz samotnosci, jesli tak to nie ma sensu sie meczyc i trzeba to zmieniac (sama wiesz jak to jest, duzo przeszlas). spojrz z dystansu a moze otworza ci sie oczy... pozdrawiam i glowa do góry!

przez ashley 26 cze 2007, 18:49
Bethi a ja myślę, że nie jest Ci pisana samotność. Może poprostu nie spotkalaś odpowiedniej osoby, która sprawilaby, że czulabyś się dobrze. Osoby najbliższe, które nas otaczają powinny nas podnosić na duchu a nie podcinać nam skrzydla. Tulę mocno, trzymaj się cieplo.

przez inez3 26 cze 2007, 18:53
tez tak mysle... moze to nie ta osoba? moze tam jeszcze gdzies ktos na ciebie czeka? czytalam twoje rozne posty na forum i widze, ze jestes ciepla, symptyczna i inteligentna dziewczyna... trzymaj sie

przez depresyjny86 26 cze 2007, 20:55
Cześć :smile:
Egzamin wyszedł tak średnio.. :? -o właśnie tak,z 5 pytań odpowiedzialem na 4 dobrze...ale inni ściągali i mogli mieć więcej zrobionych zadań ode mnie więc nie wiem jak mi to wszystko wyjdzie...
Dziś w ogóle taki dzień do d...,wyszłem z fajnym nastawieniem do ludzi a skończyło się żle...
No i kurcze jak tu nie być wściekłym na siebie :twisted:
Po prostu dzisiaj byłem dla ludzi cieniem,nikt mnie niezauważal,nie słuchał,tak jakbym się w ogóle nie liczył....
:)

przez lordJim 26 cze 2007, 21:18
dżejem napisał(a):Egzamin zdany

Gratuluje :D Właśnie byłem ciekaw jak Ci poszło.

Ja też dziś miałem egzamin... ale na niego nie poszedłem. Mam zwolnienie lekarskie, więc 2.0 w indeksie nie będzie, ale... kiedyś i tak trzeba będzie go zdać. Pocieszam się tylko tym, że będę miał całe wakacje, żeby się przygotować. W ogóle te studia to za dużo stresów dla mnie. Przynajmniej w tym momencie.
lordJim

przez marmarc 26 cze 2007, 21:23
a ja znów obudziłem się w środku nocy (2:30) i nie mogłem zasnąć. Kiedyś nasadzałem walkmana na uszy i słuchałem muzyki poważnej. Teraz akurat cieszę się wolną chatą, więc pomyślałem - ciekawe co jest o tej porze w TV (a zwykle oglądam może 15-30 minut dziennie). W telewizji Trwam jakieś panie podają kilku księżom ubranym w ornaty jakieś kartki - podchodzą grzecznie gęsiego i dają te kartki, o jedna nawet przyklęknęła przed tymi księżmi, przełączam kanał - jakaś cycata brzydula tacza się po łóżku przyciskając do bioder poduszkę, krzywi się zapamiętale i mróży oczy - na pasku numer telefonu, żeby wysłać sms-a - nie wiem o co chodzi - reklama czegoś na niestrawność czy bóle żołądka? Wyłączam TV - co tu robić? Przypominam sobie że mam parę filmów z gazety wyborczej - sięgam po "Absolwenta". Nigdy nie widziałem tego filmu. Wrzucam do kompa, oglądam, do końca. Kładę się z powrotem przed piątą - chyba już nie zasnąłem - początek dnia był ciężki. Natomiast film - ciekawy - jest to już historia, świat którego nie ma. Hoffman na początku nie był dla mnie przekonujący, ale świetnie grał zdenerwowanie, niepewność siebie.

przez lordJim 26 cze 2007, 21:45
Hehe, wiem że nie ucieknie :mrgreen:
A co do wakacji to pierwszy miesiąc odpoczywam, chodzę po lekarzach etc. Pierwszy miesiąc jest dla mnie i moich spraw. Później przyjdzie czas na naukę. Tak sobie postanowiłem, z resztą mam już doświadczenie jeśli chodzi o sesję poprawkową ;)
lordJim

przez IceMan 26 cze 2007, 21:59
dżejem, Darek gratuluję!
lordJim powodzenia na poprawkowej!
A ja dzisiaj miałem taki sobie dzień, byłem na kursie prawa jazdy znów, u kolegi byłem, nerwiczka doskwierała dosyć mocno, a w czwartek mam pierwszą jazdę (będzie się działo :lol: ) - nie przyjeżdżać mi tu do Jawora po 17 :lol: :lol: :lol: nikogo z forum rozjechać nie chcę :twisted:
Przyjaciel forum

przez Mizer 26 cze 2007, 22:02
dziwnie się czuję.

Tam w środku, to czerwone co bije :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Mizer 26 cze 2007, 22:24
Piotrek- za późno, jestem już w drodze XD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez IceMan 27 cze 2007, 01:08
dżejem napisał(a):Czy to w Jaworze jest tzw. kościół Pokoju?

Tak zwany nie ale Kościół Pokoju tak 8)
Przyjaciel forum

Sortuj wg