Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Tygryska 25 cze 2007, 20:55
Piotrek witam w klubie czekających ;) Kiedy będziesz miał wyniki tej rekrutacji?

Ja w koszmarach sennych naogół gdzieś błądzę, tułam się w ciemności.Brr...Dorze że ostatnio nie mam takich snów.

Darek czemu ona miałaby złapac z tego powodu doła?Poza tym ona też mogła zagadać a nie zagadała.A co do terapii to czas do wrzesnia szybko zleci, odpoczniesz po egzaminach itd.

Prosze o trzymanie jutro kciuków, mam nadzieję że się w koncu dowiem co z moją obroną :roll:

przez smutna48 25 cze 2007, 20:59
Tygryska napisał(a):Darek czemu ona miałaby złapac z tego powodu doła?Poza tym ona też mogła zagadać a nie zagadała

zgadzam się z Toba własnie ...

a ja chciala bym juz zacząć zyć a nie ciągle miec nadzieje....
Trzymam kciuki jestem z Tobą ;-) wszystko napewno będzie oki :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:03 pm ]
człowiek nerwica nie dołuj się naprawde jesteś wartościowym człowiekiem naprawdę masz masę cech ktorych inni mogą Ci pozazdroscić uwierz w siebie przestań się martwić ;) a mamie napewno przejdzie <przytul>
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 25 cze 2007, 21:19
Tygryska napisał(a):Kiedy będziesz miał wyniki tej rekrutacji?

uuuu... wyniki matur 29.06 a rekrutacji 15.07 (pierwszy nabór). Jeszcze się naczekam :?

Darek ty wiesz co :lol: a tak ogólnie to zgadzam się z przedmówczyniami i dokładam tyle że nawet jak tym razem nie zagadałeś to będziesz miał okazję nie raz się poprawić ;) a może i kuzynka się poprawi i do Ciebie zagada?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 25 cze 2007, 21:24
Dzień mógl być naprawdę fajny, wszystko dookola mi sprzyjalo, tylko k... ja sama sobie nie sprzyjam. Doprowadzam się sama wlasną glupotą do krytycznych stanów. Kiedyś moglam to tlumaczyć, teraz nie mogę. Sama pieprzę sobie życie. Może to dlatego, że nie mam sily już się z tym szamotać. Bo ja p***** robilam to odkąd pamiętam. Jeszcze trochę i będzie ok? To trochę mnie boli każdego dnia...

przez inez3 25 cze 2007, 21:31
moj dzien byl calkiem zwyczajnym dniem. rano praca potem. potem bylam w wilanowie na wystawie waz greckich zebranych przez kostke potockiego (moja ciocia pracuje w palacu i zorganizowala zaproszenia). potem wlasnie z ciocia, jej corka zmoja mama poszlysmy na lody i wrocilam do domu. i tak jakos zlecialo. heh, bez nerwow w restauracji na tych lodach. czasami jak czuje sie gdzies dobrze to wogole zapominam, ze cos mi dolega. kocham ten stan i zycze wszystkim wreszcie tego uczucia!!!

przez depresyjny86 25 cze 2007, 21:58
Prosze o trzymanie jutro kciuków, mam nadzieję że się w koncu dowiem co z moją obroną

Będe trzymał kciuki.
Trzymajcie jutro za mnie kciuki również<prosze Was o to bardzo>bo jutro mam egzamin i kolokwium

Darek czemu ona miałaby złapac z tego powodu doła

Może,bo ma małe problemy.....nie chce o tym pisać bo boje się że może wejść na forum.

k... ja sama sobie nie sprzyjam. Doprowadzam się sama wlasną glupotą do krytycznych stanów

kurcze dokładnie to samo powiedziałem sobie po wizycie u psychologa...
Ashley-wszystko będzie dobrze,to że dzisiaj popełniłaś jakiś błąd nic nie znaczy,wiesz że droga do pokonania samej siebie jest trudna,ale przejdziesz tą drogę i staniesz się taką jaką chcesz być.
:)

przez ashley 25 cze 2007, 22:04
Trzymajcie jutro za mnie kciuki

Będę trzymać :)
wiesz że droga do pokonania samej siebie jest trudna,

wiem... cholernie trudna, ale chyba do przejścia
Dzięki Darek za pocieszenie, od razu mi lepiej ;)

przez Kriss 25 cze 2007, 22:30
Ja tez bede 3mac Kciuki :)
Dawno mnie tu nie bylo, przepraszam, ze sie nie odzywam. Malo czasu jakos ostatnio :/ Zaczely mi sie jazdy, pogody troszke zlapalem, wieczorem juz nawet nie chce mi sie pisac jak wracam po plazy albo treningu :)
Jazda mi dobrze idzie nawet, ale ciagle przed kolejna mam uczucie niepokoju i sie stresuje :( Ciagle jezdzi mi po tym zoladku ;( Ja juz nie chce zyc :( nie moge nawet wykorzystac tego zycia w pelni :( Nic zreszta nie moge zrobic :( Wszyscy sie ze mnie smieja ze jestem niezdarny, za co sie zabiore to mi nic nie wychodzi...zaczynam sie odlaczac od kolegow, juz nawet nie chce mi sie z nimi spotykac...kiedys to mi sprawialo przyjemnosc jak poszlismy pogadac czy posmiac sie... teraz juz nic nie ma sensu... ciesze sie ze chociaz szkole zdalem

przez IceMan 26 cze 2007, 00:36
Tygryska 3mam kciuki ;)
ashley napisał(a):Jeszcze trochę i będzie ok? To trochę mnie boli każdego dnia...

ale chyba coraz mniej boli co? i o to chodzi :D
inez3 napisał(a):moj dzien byl calkiem zwyczajnym dniem

ale bardzo przyjemnym ;)
człowiek nerwica napisał(a):wszystko będzie dobrze,to że dzisiaj popełniłaś jakiś błąd nic nie znaczy,wiesz że droga do pokonania samej siebie jest trudna,ale przejdziesz tą drogę i staniesz się taką jaką chcesz być

Darek to się tyczy ciebie tak samo jak Ashley ;)

Kriss ale spójrz jak ostatnio żyjesz:
Kriss napisał(a):wieczorem juz nawet nie chce mi sie pisac jak wracam po plazy albo treningu :)

Kriss napisał(a):Zaczely mi sie jazdy

na moje oko żyjesz pełnią życia, a że nerwica tam Ci skrzeczy pod nosem to i w końcu całkiem zamilknie bo zrozumiałeś że trzeba walczyć i to robisz. Jeżeli tak daleko zaszedłeś to się nie zniechęcaj - nie warto tego wszystkiego zmarnować, bo masz wiele!
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 26 cze 2007, 01:30
to się tyczy ciebie tak samo jak Ashley

Wiem ;)
Kurcze,spać nie moge przez ten egzamin,ale co tam...najważniejsze,że jutro będe wśród ludzi ;)
Tylko teraz musze zrobić coś żeby nie złapać dołka z byle powodu,bo jak już złapie dół to taki ze cały egzamin będe tylko o tym dole myślał.
dobra ide spać :D
:)

przez smutna48 26 cze 2007, 08:53
Trzymam za was kciuki za wszystkich nie martwcie się wszystko bedzie dobrze
Obrazek
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Amy Lee 26 cze 2007, 15:45
Uff, jeden ważny egzamin do przodu. Z częścią ustną. Znaczy, że mówiłam. Podobno za cicho, ale kij z tym. Oni nie wiedzą, że ja nie mogę niecicho w sytuacjach podbramkowych.

Ale poszło ok, prawie jakby ze mną było wszystko w porządku, tyle że zapomniałam portfela z domu, a z instytutu parasolki i nieee chceee miii sięęę pooo niąąą iiiść... :roll:
Amy Lee

przez Tygryska 26 cze 2007, 15:49
Dzieki. Niestety obrona dopiero we wrześniu :( Sam ten fakt mnie nawet tak nie boli (choć wiadomo, chciałam mieć to za soba, zacząć nowy rozdział) ale podejście, totalny brak szacunku do człowieka... :evil: Ja nie rozumiem jak mozna tak ludzi traktować.

Plus jest tego taki że jeszcze w piatek ostatnie sprawy do załatwienia i potem mam wakcje :D Praca napisana więc spokojnie poczeka sobie do września. Założyłam sobie że poodpoczywam pare tygodni a potem biore się za szukanie pracy i prawo jazdy.

Darek i jak było?Widze że nabrałeś dobrego nastawienia- tak trzymaj!

Kriss podobno wszyscy się stresują. Przechodzi ale po jakims czasie ;) Nie martw się ty też się wprawisz i będziesz śmigał.

przez inez3 26 cze 2007, 16:02
Kriss sie nie martw, tez sie stresowalam jazdami (nie mialam wtedy stanów lękowych), ale powiem ci, ze jazda samochodem jest to jedna z rzeczy, ktora mnie odstresowuje i to jazda po miescie (no chyba, ze w korku stoje :P).

Darek no i jak po egzaminie?? zapewne dobrze, no, chwal sie :D

Tygryska no widzisz i wszystko jakos sie uklada :D teraz bedzie juz tylko lepiej...

Sortuj wg