Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 19 lut 2011, 15:00
mało spałam. odkąd wstałam umieram ze strachu bo dziś wizyta psychologa. to tylko godzina. tylko godzina. nic ci nie będzie. dlaczego tak się muszę bać. dlaczego nagle się tak źle czuję i tak mnie boli brzuch :why:
nei dam rady..muszę dać ..nie mam wyjścia..błagam żeby P. zdążył wrócić...
nienawidzę nerwicy :why:
dogomaniaczka

Mój dzisiejszy dzień

przez LukLuk 19 lut 2011, 19:11
oj słabe dzien .. oj cienko.
wczoraj wieczorem i dziś w nocy dostałem wirusa żoładkowego x: tzw grypa zoładkowa. Ostre objawy, eh. Masakra, .. i do tego osłabienie a osłabienie to nerwica, o. a nerwica to znów rozmyslanie i tak się kręci. Czekam na lepsze dni ..

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 19 lut 2011, 21:22
też nie nawidze nerwicyyy...miałam dziś takie zmienne nastroje,że szok...zaczeło sie tak,że wzięłam lorafen ,już 2 dzień brania...no i potem napiłam się trochę winka wiem,ze nie można ale tak mnie skusiło...no i od tego zaczęło mi się siac w głowie i się dziwnie czułam...ale pozniej te odczucia znikneły..ale potem nagle, wpadłam w taki dobry humor, że mnie wszystko śmieszyło,a zaraz potem naszły mnie takie obawy z niepokojem i takie odczucia,że wszystko jest blee...i myśli o samobójstwie...masakra nie nawidze takich stanów...ale całe szczęście ten stan mi przeszedł nagle...no ale teraz i tak nie czuję się zbyt fajnie,bo nerwica jednak dalej jest...tylko czasem jest ciut lepiej niż zle,zle,a czasem koszmarnie i tak w kółko...;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez malasama 20 lut 2011, 10:31
ja mam powtórke z rozrywki czyli po długim okresie w miare spokojnym(oczywiscie przy braniu leku w moim przyp axyven) znowu dopadla mnie jazda z lękami.widzę,że to sie nasila jak sie np przeziebie i mam jakies dziwne dolegliwosci.Wkrecam sobie wtedy smierć i jazda na maxa.Musialam zwiekszyc sobie dawke leku do poczatkowej.ja wiem i tak ,że ta moja dawka to jest pikuś bo 37,5 dziennie a dotychczas pozwalalam sobie nawet co cztery dni....ale skutki uboczne mmi doszly.mdłości,wymioty,spadek wagi-i tu sobie wkrecam tez chorobe.....musze przejsc ten czas ale cięzko jest.Jak ogarnia mnie przeraźliwy lęk to jest teraz inaczej niz kiedyś.Nie moge płakac jak wczesniej.wszystko jakos dusi sie we mnie.
Beznadziejna ta choroba.Lecze sie już 7 lat.załamka.
"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko"

Mój dzisiejszy dzień

przez celinka18 20 lut 2011, 11:27
beznadzieja, jak się wali to już wszystko ;(
Widzę to w następujący sposób: "Jeśli chcesz zobaczyć tęczę, musisz pogodzić się z deszczem".

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 20 lut 2011, 12:31
celinka18, co się znowu wali?
kutwa każdemu się coś wali ja nie wiem... :roll:
Thazek

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 20 lut 2011, 12:35
Kompletuję sobie płytę z najlepszymi utworami instrumentalnymi z filmów..... uwielbiam muzykę filmową......Enio Morricone, John Williams, Hans Zimmer ....mogę słuchać całymi dniami..... :105:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez takmusibyc 20 lut 2011, 12:49
HEHE, słoneczna niedziela, niby ok, jednak nie lubię jak mocno świeci słońce, ogólnie mam lekki wstręt do mocno świecącego słońca, wolę jak jest pochmurnie. Może to dlatego, że jak byłem mniejszy to wkręcałem sobie, że od słońca dostanę udaru słonecznego. też tak macie? Pozdrawiam.

Mój dzisiejszy dzień

przez Natusia 20 lut 2011, 13:37
na dworze wieelki mróz więc dzień spędzam w łóżeczku :mrgreen: :twisted:
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Mój dzisiejszy dzień

przez celinka18 20 lut 2011, 18:21
Thazek napisał(a):celinka18, co się znowu wali?
kutwa każdemu się coś wali ja nie wiem... :roll:

wszystko, mój zwiazek, zdrowie.... itd
Widzę to w następujący sposób: "Jeśli chcesz zobaczyć tęczę, musisz pogodzić się z deszczem".

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 20 lut 2011, 18:25
celinka18, Każdemu się coś wali nie tylko Tobie ale na pewno masz
jeszcze jakichś ludzi na ,których możesz liczyć...
Thazek

Mój dzisiejszy dzień

przez celinka18 20 lut 2011, 18:29
tak, mam... siebie :)

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 20 lut 2011, 18:32
celinka18 napisał(a):tak, mam... siebie :)

zawsze coś ;)
Thazek

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 20 lut 2011, 21:49
Ja dopiero uczę się siebie mieć..Bo jak nie będę miał siebie,to nie będę miał nikogo.
:)

Sortuj wg