Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Helvetti 15 lut 2011, 11:49
Haha nie, to jakiś stary opryskliwy profesor ponoć.
got a date with suicide.

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 15 lut 2011, 11:49
ja bym w życiu nie poszła do młodego przystojnego bo bym się przy nim peszyła mówiąc mu o swoich problemach...wole starego i nie przystojnego;)...a tak w ogóle to wole kobiety w tej kwestii oczywiście;)

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 15 lut 2011, 11:51
faceci jako lekarze i psychologowie są najlepsi, konkretni i profesjonalni, a baby to się ciągle na pacjentach wyżywają, mają humory, jak lekarz to tylko facet ;)
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Helvetti 15 lut 2011, 11:53
Ale do ginekologa bałam się iść do faceta, i do babki poszłam.
got a date with suicide.

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 15 lut 2011, 11:54
hmmm..może i tak,ale ja sie jakos nie pewnie czuje przy facetach młodych i ładnych jesli chodzi o lekarza;)... i zdaje mi sie,że nie rozumieją oni pewnych babskich spraw,problemów...

-- 15 lut 2011, 10:55 --

ło kurde do ginekologa faceta jakbym miała iść to by mi muisieli dac chyba 2000 zł za to;D

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 15 lut 2011, 11:58
mój młody i przystojny psychiatra mnie rozumie, nie peszę się przy nim, w szpitalu też byłam pod opieką młodego psychiatry i też było dobrze, bardziej zdenerwowana byłam spotykając się z psychiatrami kobietami, to samo mam jeżeli chodzi o psychologów... ostatnio zapisałam się do psychologa faceta, co prawda nie młody, nie przystojny, ale za to genialny :smile:

To zależy kto co woli i od tego na kogo się trafi :smile:

-- Wt, 15 lut 2011, 11:04 --

Ritka7x napisał(a):ło kurde do ginekologa faceta jakbym miała iść to by mi muisieli dac chyba 2000 zł za to;D
:mrgreen:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 15 lut 2011, 12:25
Eh dlaczego nie jestem młodym przystojnym psychologiem Comy?Życie jest okrutne :( .Jak byś chciała zmienić psychologa to wiesz ja zawsze z przyjemnością Ciebie przyjmę :P ;). Tylko jest jeden mały szczegół,taki drobny....nie jestem psychologiem :mrgreen:
:)

Mój dzisiejszy dzień

przez lukasz1 15 lut 2011, 12:42
Czuję jak ogarnia mnie lęk, ciało zaczyna drętwieć. Boję się jechać na terapię.

Mój dzisiejszy dzień

przez celinka18 15 lut 2011, 13:09
a ja się rozchorowałam... :/ grypa atakuje :D
Widzę to w następujący sposób: "Jeśli chcesz zobaczyć tęczę, musisz pogodzić się z deszczem".

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 15 lut 2011, 13:14
człowiek nerwica napisał(a):Eh dlaczego nie jestem młodym przystojnym psychologiem Comy?Życie jest okrutne :( .Jak byś chciała zmienić psychologa to wiesz ja zawsze z przyjemnością Ciebie przyjmę :P ;). Tylko jest jeden mały szczegół,taki drobny....nie jestem psychologiem :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Obawiam się, że nawet jakbyś miał kwalifikacje to nie dałbyś sobie ze mną rady heheh. Tak więc ciesz się, że nie jesteś moim psychologiem/ psychiatrą :D ;)
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 15 lut 2011, 13:29
Czy to możliwe że katar zablokował mi jakikolwiek przepływ informacji naukowych między neuronami?? Nie mogę wydusić z siebie nawet jednego zdania do pracy mgr bo mi tak cieknie z nocha......... nosz kurfa mać......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 15 lut 2011, 13:35
ja już nie bedę musiała chodzic do psychologa..bo raczej niedługo będe mieć na miesjcu w ośrodku w Warszawie w Komorowie...wie ktoś może coś o tym ośrodku leczenie nerwic i depresji w Komorowie?...dziwi mnie to,że tak szybko tam ludzi przyjmują....

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 15 lut 2011, 13:38
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez celinka18 15 lut 2011, 13:45
linka mam taki sam problem z katarem :D na dodatek gratis do paklietu dostałam jeszcze gorączkę, ból gardła i mięśni :D cudownie ;]
Widzę to w następujący sposób: "Jeśli chcesz zobaczyć tęczę, musisz pogodzić się z deszczem".

Sortuj wg