Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inez3 21 cze 2007, 14:29
smutna48 a ja ci mowie: WYDAJE CI SIE!!! :D

przez Piotrr 21 cze 2007, 14:36
ja rocznik 84 Razz wiec jestem starsza

No ale ja to już staruszek...

A co do nastawienia...nie mialem nastawienia ze bedzie glupi dzien..samo przyszlo i trwa...byle do wieczora ...

przez smutna48 21 cze 2007, 14:39
Tak się czuje ale dzieki :-) :D :D :D chyba jeszcze się nie wybieram na "śmietnik" z mją duszą sądze ze się naprawi wezmę jakiegoś speca i mnie poskleja :lol: bo ciągle popełniam błedy ....
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 21 cze 2007, 14:44
smutna48 a kto ich nie popelnia? nie ma takich ludzi. ja tez musze pare rzeczy zmienic, a przede wszystkim dazenie do bycia idealna prawie we wszystkich sferach zycia, a tak sie nie da, bo nie. ciagle to sobie wmawiam. moze w koncu uwierze.

Piotrr co do tego, ze samo sie tak dzieje nie uwierze. zauwazylam po sobie, ze jak siedzialam zdolowana i zamartwialam sie, ze ciagle mnie mdli, cala sie trzese, serce mi wali itd. to bylo jeszcze gorzej. zaczelam sobie wmawiac, ze sie tym wcale nie przejmuje, nie jest to proste, ale wykonalne... staraj sie znalesc pozytywy w roznych pozornie negatywnych rzeczach. ja wlasnie z tym mam problem, ze widze wszystko gorzej niz jest w rzeczywistosci.

przez IceMan 21 cze 2007, 14:56
smutna48 napisał(a):chyba jeszcze się nie wybieram na "śmietnik" z mją duszą sądze ze się naprawi wezmę jakiegoś speca i mnie poskleja

Dusza jest zawsze młoda byleby jej na tą młodość pozwolić ;)
smutna48 napisał(a):bo ciągle popełniam błedy ....

jak każdy :roll:

i słuchajcie inez3 bo dobrze dziewczyna mówi ;) 8)
Przyjaciel forum

przez inez3 21 cze 2007, 15:01
Piotrek, ale sie madrze poczulam :P zaraz popadne w samouwielbienie 8)

przez maiev 21 cze 2007, 15:25
a co to Klub staruszków? to ja to się już nawet nie kwalifikuję - w moim zaawansowanym wieku. :mrgreen: ;)
"I need a new version of me..."

przez IceMan 21 cze 2007, 15:31
pfffffff... 27 lat faktycznie :lol: nie no ale do staruszków się nie kwalifikujesz... za młoda :P
Przyjaciel forum

przez Tygryska 21 cze 2007, 17:44
Ja w ten weekend ćwierćwiecze powitam :D Dobrze mi z tym. To będzie dla mnie rok wielkich zmian (taką mam nadzieję) na które czekam z utęsknieniem i z małą obawą ale trzeba być dobrej mysli

smutna48 dokładnych kwot ci nie podam ale nie sa to kokosy bo zawody typu nauczyciel, pracownik socjalny raczej nie należą do super opłacanych. Jakoś daja radę, nie wynajmują tylko kredyty spłacają. Wiem, że kredyt to nic fajnego ale jak trzeba to trzeba (sama też się szykuję na kredyt) .

Piotrek oby rzeczywiście było z górki. Jutro się przekonam :roll:

przez depresyjny86 21 cze 2007, 19:50
Kurcze...ale ciemno u mnie jest....cały czas jedna wielka pochmurna pogoda....i zaraz pewnie znowu zacznie lać :cry:
Dziś humor taki pomiędzy złym a dobrym.Znowu myśle i analizuje.... :twisted: .
:)

przez ashley 21 cze 2007, 20:04
inez3 napisał(a):juz dawno nie mialam takiego swietnego poranka! az nawet tanczylam rano do muzy na mtv

hehe to super ;) też tak czasem tańczę i to zawsze znaczy, że mam super humor :D Oby jak najwięcej takich poranków ;)

Tygryska napisał(a):Ja od rana się objadam

Nie ma to jak objadanie się :)

maiev napisał(a):oho - idzie burza. Najchętniej bym się gdzieś ukryła i przeczekała.

Ja dzisiaj ze znajomymi bylam nad jeziorem i nas burza zlapala, ale przeżyliśmy, nawet bylo fajnie ;)

Piotrek napisał(a):słuchajcie inez3 bo dobrze dziewczyna mówi

Sluchajcie, sluchajcie ;)
inez3 napisał(a):juz dawno nie mialam takiego swietnego poranka! az nawet tanczylam rano do muzy na mtv

hehe to super ;) też tak czasem tańczę i to zawsze znaczy, że mam super humor :D Oby jak najwięcej takich poranków ;)
Dzień spoko, ze znajomymi, teraz tylko mnie glowa rozbolala przez ta pogode. Ale nie narzekam ;)

przez smutna48 21 cze 2007, 20:44
Dobra dzięki Tygryska i tak narazie nic z tego... do tego dziś mi się przypomniało ze wczoraj miałam jechac do U.pracy no to po ubezpieczeniu juz :cry: :cry: :cry: mi zupęłnie te dni przeciekają przez palce tyle mam na głowie dziś się wymeldowałam z mieszkania i juz sie zaczyna meksyk :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez gusia 21 cze 2007, 22:12
Opowiem Wam mój dzień .....ojoj ,wszystko mnie boli tak zaczęłam intensywnie żyć ,heh,...;P
A dziś ble,ble,ble ,spacery ,zakupy ,fotograf i psychiatra ;)
Byłam przygotowana na szpital ,2 miesiące w zamknięciu ,do czego nie dojdzie ,ponieważ P.Dr stwierdziła ze sie tam po prostu nie nadaję...
Że sobie radzę :roll: ,że ona widzi :roll: ,nie wiem czy się cieszyć,ale było to miłe....a i dostałam moje "cukierki" ,60 PLN do przodu więc kupiłam sobie buty coby mi się wygodnie chodziło xD

Pozdrawiam.Buzi :)

na szybkie ukojenie bólu mięśni coś potrzebuję....
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez snaefridur 21 cze 2007, 22:33
Cieszę się Gusiak :*.

Sama mam teraz zajebisty kryzys,a Twoje posty dają mi motywację.
Buzi.
snaefridur

Sortuj wg