Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 21 cze 2007, 10:00
Kasiu fakt ale trzeba miec jakas pensje nie wiem czy z mojej jak juz znajde prace bedzie mnie stac a jestem sama niemam faceta bo namnie nie zasłuzył :D nikogo :cry: sama na siebie jestem zdana kurcze wiecie co b bym chciała być jak ta babka z filmu "nigdy w zyciu" napewno ogladaliście wybudowała dom olała zenującego męza i zakochala się szczęliwie :roll: podziwiam innych a sama nie umiem byc taka chybanie umiem walczyć o siebie ale staram się :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez inez3 21 cze 2007, 10:30
smutna48 umiesz, i zapewne wychodzi ci to o wiele lepiej niz ci sie to wydaje. tylko my, nerwicowcy mamy taka cechce, ze wszystko widzimy 100 razy gorzej niz jest to w rzeczywistosci. ostatnio odkrylam to na sesji u pani psycholog, a w zasadzie to ona mnie naprowadzila na to.

napewno nie jest tak zle jak ci sie wydaje. jestes caly czas z nami, wiec widac, ze walczysz.

przez smutna48 21 cze 2007, 10:37
Dzieki ;) mam nadzieje ze się ułozy jakoś i możliwe ze tak jest z reszta zauwazyłam że przejmuje sie czasami byle czym ale ja zawsze taka byłam przejmowałam się bardziej niz kto inny by sie przejął kazda rzeczą nie wiem czemu przed tym jak się rozchorowałam. :roll:
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Piotrr 21 cze 2007, 11:39
Wstalem jaki czas temu juz...i...zapowiadal sie mega beznadziejny dzien... I taki tez jest...jakos jestem taki rozpierniczony...trudno to nawet okreslic...Poprostu nic mi sie nie chce i najchetniej bym spal..tylko ten upal mi w spaniu przeszkadza...Serducho wali dzisiaj strasznie, w bance się kręci...obraz lata przed oczami...ehh...porazka jednym slowem...

przez Tygryska 21 cze 2007, 12:05
smutna48 dziewczyny dobrze piszą, wszytsko sie ułoży. Coraz więcej singielek w moim otoczeniu decyduje się na wyprowadzenie od rodziców, na budowanie domów ich raczej nie stać ;) ale własna kawalerka to też coś.Połowek na pewno się znajdzie, w najmniej oczekiwanym momencie oczywiście ;)

Piotrr może ten dzień nie będzie wcale taki zły, tylko nic na siłe, spokojnie.

Ja od rana się objadam :D Załatwiłam ostatnie wpisy na wydziale pozostaje mi tylko wojowanie z magisterką i przygody z moją promotorką :roll:

przez inez3 21 cze 2007, 12:24
Piotrr nie jest tak strasznie, upal nie jest taki okropny, da sie przezyc. Wlacz sobie jakas muzyczke, zrob herbatke i sie zrelaksuj. a przynajmniej sprobuj. pomysl o jakims milym miejscu gdzie czujesz sie bezpiecznie i gdzie nie musisz sie bac. pomysl co bys zrobil zeby sie tam znalesc. jezeli wszystko tzn., ze mozesz pojsc na ta akupunkture, dasz rade. jak zrobi sie gorzej, pomysl o tym miejscu, do ktorego podazasz... zobaczysz, minie

przez smutna48 21 cze 2007, 13:20
Gdybym miała sama mieszkac to bym nie narzekala ale mam mieć cała najblizsza rodzinę na karku Tygryska a jak one sobie radzą musza chyba duzo zarabiac bo raz opłaty dwa za wynajem :roll: :smile:
Susan Taylor

przez maiev 21 cze 2007, 13:26
smutna48 - niestety dobrze wiem jak to jest. Ani chwili spokoju bo wszędzie jacyś ludzie - i cóż z tego że rodzina - i tak jak są potrzebni to nie można na nich liczyć. Ale jakoś się ułoży. A nie mogłabyś dzielić mieszkania z kimś - no nie wiem - tak jak mieszkają studenci - wynajmują wspólnie. Mój szwagier - nie student - tak mieszka i zadowolony. Ale wiem że nie każdy tak lubi. Tak mi przyszło do głowy.
Tygryska - miłego wojowania - obyś wygrała ;)
"I need a new version of me..."

przez smutna48 21 cze 2007, 14:01
ja nie studiuję ja juz stara jestem jestem heh :oops: teraz szukam pracy :? (wybaczcie wszyscy z rocznika 81 ;) )
Susan Taylor

przez maiev 21 cze 2007, 14:05
smutna48 - heh Mój szwagier też nie studiuje i jest taki "stary" jak Ty. ;) do tego nie trzeba studiować, tylko znaleźć odpowiednich ludzi co niestety też nie jest łatwe. :?

oho - idzie burza. Najchętniej bym się gdzieś ukryła i przeczekała. Ale nie mam gdzie. :)
"I need a new version of me..."

przez IceMan 21 cze 2007, 14:11
inez3 również pozdrawiam ;)
Kasienka125 napisał(a):Dziś czeka mnie pewnie cały dzień nauki... Tyle ile się zmobilizuję. Jutro mam ustny egzamin z atomu i cząsteczki, pisemny już za mną. Niby materiał nie jest trudny, ale moja depresja skutecznie utrudnia mi naukę. Snuję się po domu, posprzątam, pozmywam, pranie zrobię, byle się tylko nie uczyć.... A co będzie się działo jutro? W kolejce pod gabinettem profesora przez parę godzin? Aż strach pomyśleć...

e tam ... nie będzie tak źle... przed egzaminem będzie ciężko, ale jak wejdziesz to się wyluzujesz.. dasz radę ;) PS. uroczy kotek :lol:
Piotrr napisał(a):Wstalem jaki czas temu juz...i...zapowiadal sie mega beznadziejny dzien... I taki tez jest...jakos jestem taki rozpierniczony...

Często dzień bywa taki na jaki się nastawisz... bo przyjmiesz do siebie że będzie tak a nie inaczej... zastanów się nad tym.
Tygryska napisał(a):Załatwiłam ostatnie wpisy na wydziale pozostaje mi tylko wojowanie z magisterką i przygody z moją promotorką

to już z górki ;)
smutna48 napisał(a):ja nie studiuję ja juz stara jestem jestem heh Embarassed teraz szukam pracy Confused (wybaczcie wszyscy z rocznika 81

To '81 to już starzy ludzie? To ja '88 też raczej w podeszłym wieku już :lol:
Przyjaciel forum

przez inez3 21 cze 2007, 14:27
Piotrek gdzie tam, nie jestes w podeszlym wieku. ja rocznik 84 :P wiec jestem starsza :D

przez smutna48 21 cze 2007, 14:27
A moze ja się tylko tak czuje coś jak "cialo liceum a dusza muzeum" Ktoś Tu ma chyba taki login ;) wlasnie tak się czuje moja dusza ma chyba z 1000 lat :roll:
Susan Taylor

Sortuj wg