Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inez3 19 cze 2007, 10:23
Werty kazdy ma szanse. poprostu nie spotkales jeszcze tej wlasciwiej osoby, a gwarantuje, ze predzej czy pozniej to nastapi. na razie najwazniejsze jest poradzic sobie samemu ze soba, a potem hulaj dusza :P

przez aleks-23 19 cze 2007, 10:25
kiedy właśnie ta druga osoba może byc lekiem na nasze stany! jak mój chłopak mnie przytula i mówi ze wszytko będzie dobrze to od razu czuje sie lepiej!! tak wiec nie ma co sie zamykac na ludzi bo to miedzy innymi dzieki nim jest lepiej.
Moi wszystcy znajomi wiedza o tym co sie ze mna dzieje , a dzieki temu ze wiedza to nigdy przy nich mi sie to nie przytrafia!! taka chyba auto suegestia.... czy cokolwiek innego, ale działa!! chociaz z drugiej strony (ostatnio sie na tym złapałam) ze jak mojego ukochanego nie ma blisko to automatycznie zaczynam się żle czuc i od razu do glowy przychodza głupie mysli.... ehhh.... taki rodzaj uzaleznienia czy cos??

przez depresyjny86 19 cze 2007, 11:16
Nie wierze nawet w to by ktos mogl mnie pokochac. I nie jest tak, ze ja chcialbym byc kochany i nie dac nic od siebie, wrecz przeciwnie, chce kochac i byc kochanym, lecz czy mam na to szanse?

Ja też nie wierze w to by mnie ktoś pokochał... :cry: .,Nie mam szans na miłośc...jestem odrażający,okropny,i całe życie będe sam,bo jak do tej pory nie miałem nikogo,to pewnie póżniej też nikogo nie będe miał :cry: :cry:
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 19 cze 2007, 11:24
człowiek nerwica no tak, napewno. napewno to napoleon nie zyje. skad mozesz wiedziec co cie w zyciu spotka? ale rozumiem, bo ta choroba wlasnie tak dziala. my juz wiemy co nas moze spotkac i tego unikamy, ale jak wszyscy wiemy nie jest to wyjscie.

tez nie wierzylam, ze kogos znajde, ale znalazlam. wczesniej jak mi sie ktos podobal to wolal np. moja kolezanke i na tym sie konczylo. i tak to trwalo, wiec tak na prawde po raz pierwszy mialam kogos w wieku 20 lat i jestem juz 3 lata.

milosc trafia nie wiadomo kiedy, nawet jak myslisz, ze jestes okropny, beznadziejny, odrazajacy itd. nie zalamuj sie! moze to jeszcze nie twoj czas

przez smutna48 19 cze 2007, 11:37
Aja znieniam swojego posta :)
Ostatnio edytowano 19 cze 2007, 15:45 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez depresyjny86 19 cze 2007, 12:04
Powiem Wam jeszcze,że nie spotkałem w życiu dziewczyny która by coś dobrego o moim wyglądzie powiedziała....
Slyszałem tylko te złe opinie o mnie i o moim wyglądzie...
:)

przez smutna48 19 cze 2007, 12:06
człowiek nerwicauwierz w siebie nie dołuj się tym masz w sobie wiele wartości ktorych inni nie mająa z wygladem napewno jest oki ;) pozdrawiam
Susan Taylor

przez maiev 19 cze 2007, 12:11
o ja też tak miałam - dokładnie jak inez. Wszystkie moje koleżanki się jakoś "pozwiązkowały" a ja sama i sama. hmm też nie wierzyłam że coś się zmieni, ale gdzieś tam miałam cichą nadzieję i zmieniło się. To już tyle lat. Myślę że warto było poczekać. Ale czasem (często) to myślę - nawet czasem mówię mu - żeby sobie znalazł kogoś mniej popapranego i się nie męczył ze mną bo szkoda mi go. Udaje ze nie słyszy albo puka się w czoło. :mrgreen:
Wy się tak nie załamujcie tym brakiem drugiej połówki. tak jak mówi inez3 - moze to jeszcze nie czas.
Mam dzisiaj znowu! :x podły dzień i spędzam czas na myśleniu jak by było pięknie jakby sie wszystko skończyło więc to będzie wszystko co napisałam. Idę poszukać czegoś co mi pozwoli zapomnieć o tej beznadziei. :-|
"I need a new version of me..."

przez smutna48 19 cze 2007, 12:24
Bethi zycze Ci samych gór najwyższych tych gdzie nie grozi upadek ściskam cieplutko <przytul>
Susan Taylor

przez IceMan 19 cze 2007, 12:45
Darek oby psycholog pomógł ;)

faiter spróbuj myśleć o pracy gdzie nie będzie takiego czegoś zamiast się obawiać tej najgorszej opcji... ponoć przyciągasz do siebie to o czym myślisz - nie pytaj dlaczego, jak chcesz to obejrzyj film The Secret - sam na razie to na sobie próbuje, więc pytań nie zadawaj żadnych bo nic prawie o tym nie wiem poza tym co w filmie powiedzieli :P

Werty napisał(a):Ale ja nie wierze w to by ktokolwiek chcial ze mna wytrzymymac... Nie wierze nawet w to by ktos mogl mnie pokochac. I nie jest tak, ze ja chcialbym byc kochany i nie dac nic od siebie, wrecz przeciwnie, chce kochac i byc kochanym, lecz czy mam na to szanse?

człowiek nerwica napisał(a):Ja też nie wierze w to by mnie ktoś pokochał... Crying or Very sad .,Nie mam szans na miłośc...jestem odrażający,okropny,i całe życie będe sam,bo jak do tej pory nie miałem nikogo,to pewnie póżniej też nikogo nie będe miał Crying or Very sad Crying or Very sad

Jedna sprawa... moje poglądy na ten temat chyba ozdrowiały nieco, więc też wam to przekażę. Darek, twój psycholog był zaskoczony, że nie masz dziewczyny... a ja myślę, że to zaskoczenie wynikało z tego, że wyglądasz na kogoś, za kim dziewczyny przepadają - nie pomyślałeś o tym? Werty ty też się od razu nie nastawiaj w jeden sposób.
człowiek nerwica napisał(a):Powiem Wam jeszcze,że nie spotkałem w życiu dziewczyny która by coś dobrego o moim wyglądzie powiedziała....
Slyszałem tylko te złe opinie o mnie i o moim wyglądzie...

Od kogo? Od tych jak kiedyś któryś z nas nazwał 'plastikowych panienek'? Daruj sobie takie opinie.
smutna48 napisał(a):Bethi zycze Ci samych gór najwyższych tych gdzie nie grozi upadek

A ja życzę spokojnej równiny bez wybojów i autostrady w kierunku w którym podążasz... (bo w górach nigdy nie wiadomo ;) ).
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 19 cze 2007, 13:23
Cześć kochani!
Dziś niestety wszystko wróciło! Dostałam pierwszy poważny atak od dwóch miesięcy! Moje serducho chyba ma już dosyć...
Znowu siedze sama w domu i nawet moje błagania, żeby tata wpadł mnie odwiedzić nic nie zmieniły... Porażka z tą moją rodziną - mąż pracocholik i olewający mnie ojciec...

człowiek nerwica napisał(a):Ja też nie wierze w to by mnie ktoś pokochał

No dziękuje ci braciszku że o mnie pamiętasz... Chyba znowu musze porządnie na ciebie nakrzyczeć, żebyś sobie przypomniał, że jesteś moim młodszym braciszkiem i nikt cie nie kocha tak jak ja....
No może jeszcze Piotrek, ale w to już nie wnikam :lol:
Głowa do góry miłość to piękne uczucie, ale zanim nastąpi musisz dużo wycierpieć. Ale masz moje słowo że kiedyś będziesz kochał a co najważniejsze BĘDZIESZ KOCHANY! Twoja księżniczka napewno już gdzieś na ciebie czeka...

przez Millka 19 cze 2007, 13:25
PIotrek to madry gosc:) Sluchaj cie go :)

przez Piotrr 19 cze 2007, 13:39
Mnie w tej chorobie przerazio to, że jak "wypadasz z gry" nie ma cię ze swoimi znajomymi to juz o tobie zapominają nie maja czasu zajrzec, mimo iz mieszkają 10 min z buta od chorej osoby. W tym wypadku mnie. Została jedynie garstka, która wpada ale też nie za często bo praca i inne obowiązki...

A dzis? A dzis jest moj pierwszy dzień tu na forum, czytalem od kilku tygodni, w końcu się zarejestrowałem. I jestem...

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 19 cze 2007, 13:56
Cześć Piotrr

Miło, że do nas dołączyłeś.
Mnie też jak zachorowałam wszyscy olali, mimo, iż wcześniej otoczona byłam mnóstwem ludzi. Po miesiącu zostałam zupełnie sama. Ale podczas choroby poznałam ludzi, którzy okazali się prawdziwymi przyjaciółmi i teraz to ja zapomniałm o dawnym towarzystwie. Ci ludzie nie są warci tego by się nimi przejmować. Buziaki na powitanie na forum!

Sortuj wg