Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Tornado 05 sty 2011, 15:33
Agnieszka_1988, bardzo pozytywny post :) Życzę powodzenia, bo zmiany w samym sobie wcale nie są takie łatwe... ale możliwe.

Mój dzisiejszy dzień jest dosyć senny - siedzę nad problemami klientów i pilnuję się, by nie przymykać na zbyt długo oczu. Miałam dzisiaj zadzwonić między 9-10 do Komitetu Spraw Dziecka i... przypomniałam sobie dopiero teraz! Masakra, bo osoba z którą mam się skontaktować jest tam tylko w środy tylko w tych godzinach! ...miałam umówić mnie i męża na wspólną terapię... Ale plama. Kolejny tydzień w plecy. A tak się cieszyłam, że dzisiaj to załatwię... beznadzieja.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez GG7 05 sty 2011, 16:20
Dzisiaj mimo niewyspania ( leżałem bardziej niż spałem - bo myśli mnie -same nachodziły - niezbyt uciążliwe - jednak nie dające mi zasnąć ), byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jest zaopiniowana pozytywnie, ( mimo senności troszkę się cieszę ). Teraz chyba w lutym do roboty ( łatwo nie będzie , ale muszę spróbować ).
Tornado- P.S. Czytając Twoje posty zawsze -przyjemnie mi się je czyta , piszesz "przejrzyście" i rzeczowo . Szkoda , że dziś masz "słabszy" dzień , ale tak czasem bywa.
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez sunset 05 sty 2011, 16:37
Jestem dzisiaj zmęczona. Chce mi się spać. Kaszel mnie męczy. Jak długo kaszlę to aż mi się w głowie kręci... Mam cholernie dużo nauki :/ a chęci brak. Mam postanowienie, że wieczorem będę się uczyć. Mam nadzieję, że się uda.
sunset

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alex1963 05 sty 2011, 18:52
Korba napisał(a):a on mnie nawet nie wysłał na prześwietlenie .

A może ci zwykły masaż wystarczy...
Alex

przez _asia_ 05 sty 2011, 19:27
Kasiu, lekarz kazał mi brać antybiotyki, jeśli nie będę mogła do mnie skieruje do szpitala na dwa tygodnie i tam będą mi podawać je dożylnie pod kontrolą. Gdy mu powiedziałam, że nawet nie pamiętam, żebym miała na sobie kiedykolwiek kleszcza odpowiedział, że mogłam nawet nie zauważyć jak się przyczepił i sam odczepił. :shock: Powiedział też, że kiepsko, że bardzo źle znoszę antybiotyki, niby coś osłonowego przepisał, ale ja się z tym wstrzymam, nawet nie mam jeszcze wyników badań w kierunku porfirii, więc nie wiem czy bym je mogła brać. Wolę nie ryzykować, bo mam złe doświadczenia z przeszłości. Poza tym będę próbować zaleczyć to świństwo inną drogą.
A w sobotę mam szczegółowe badania, żeby sprawdzić jak ilościowo jak silna jest ta borelka. On mi kazał zrobić elisa, ale to śmiech na sali, bo wyniki tego testu są niemiarodajnie. Będę robić PCR Real Time. W sobotę mam też prześwietlenie kręgosłupa szyjnego.
Może te masaże to i dobry pomysł... Ale czujesz jakąś poprawę po wczoraj???
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez sunset 05 sty 2011, 20:17
właśnie się dowiedziałam, że w sylwestra zmarła moja koleżanka z liceum... to takie niesprawiedliwe, że młodzi ludzie tak nagle odchodzą...
sunset

przez Thazek 05 sty 2011, 20:18
sunset, czasem tak bywa i trzeba się z tym pogodzić... :roll:
Thazek

przez sunset 05 sty 2011, 20:22
Thazek, ale dlaczego odchodzą dobre osoby, które zawsze były ciche spokojne i nigdy nie zrobiły nikomu krzywdy. Ja co prawda nie miałam z nią najlepszych stosunków. Raczej nie rozmawiałam, ale mimo wszystko to tragedia i jest mi cholernie przykro. :(
sunset

przez Thazek 05 sty 2011, 20:26
sunset, Tak samo można powiedzieć dlaczego "My" takie dobre osoby mamy nerwicę??
Dlaczego nerwicy nie może mieć jakiś złodziej?? Ćpun?? Zabójca?? jakiś degenerat??
Wiesz ilu już moich rówieśników odeszło?
Ostatnio zmarł mój kumpel...
Szedł do samochodu i dostał ataku padaczki w samochodzie... Nikt go nie widział i nikt nie pomógł :(
Thazek

przez Agnieszka_1988 05 sty 2011, 20:27
nerwicaman, _asia_, dzięki za trzymanie kciuków :great:

Byłam dziś tylko na 4 godziny. Troszkę mnie podszkolili i teraz idę w piątek i w sobotę już po 8h. Myślę, że zostanę tam na dłużej :D Dobrze jest.
Agnieszka_1988

przez marcja 05 sty 2011, 20:51
Aga, a ta praca jest w jakiej branzy ?

przez Agnieszka_1988 05 sty 2011, 21:05
marcja, biuro rachunkowe, jako pomoc księgowej.
Agnieszka_1988

przez wovacuum 05 sty 2011, 21:15
Agnieszka_1988, gratulujè :great:
Juz sobie pourlopowalam.Jutro praca i powrot do codziennosci...Cora przyjezdza do nas za tydzien na ferie,a wièc luzik :D ogolnie czujè siè swietnie,objawow nerwicowych brak i oby tak dalej.Przywiozlam trochè ksiàzek z Polski,takze czas mija bardzo milutko. :mrgreen:
wovacuum

przez Agnieszka_1988 05 sty 2011, 21:20
A! w ogóle zapomniałam napisać, że dziś robiłyśmy eksperyment na terapii. Wyszłyśmy na dużą, otwartą przestrzeń. Poczułam lęk, mimo, że byłam z terapeutką. A najlepsze jest to, że za pomocą tego eksperymentu przypomniało mi się traumatyczne przeżycie z dzieciństwa, które zepchnęłam na dno podświadomości.
Agnieszka_1988

Sortuj wg