Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Wujek_Dobra_Rada 31 gru 2010, 13:24
Ten rok był koszmarny pod każdym względem. Pół roku użerania się z nawrotem epizodu depresyjnego. 3 razy zmieniałem pracę, w której nic nie wychodziło. Spędziłem ten rok praktycznie sam. Przyszły będzie już tylko lepszy:). Na szczęście wchodzę w niego podleczony i pełen optymizmu 8)
Czego i wam życzę.
Wujek_Dobra_Rada

przez GG7 31 gru 2010, 13:42
Mimo 4 może 5 godzin snu , walnąłem standarowo 2 pifka na rozruch ( + 5 mg Relanium ) przed obiadkiem , jest w sumie dość ok .... Trzeba się okąpać i na SIŁĘ idę na sylwka choćby - po trupach ( żartuję ) ... Po zmniejszeniu dawki benzo - bardzo powoli , ale czuje się trochę lepiej ... Może wróce do normalności na jak najdłużej , już trochę oswoiłem się ze swoimi ( nieraz z nikąd nadciągającymi fobiami ) ... Pracuje jak najlepiej dam rade nad Psyche ...
Po zażywaniu lora -w dużych czasem dawkach- przez ok. 12 lat sprawa zbyt prosta nie jest , ale widzę świato w tunelu , bywam normalny coraz częściej ....

Wszystkiego Najlepszego Na Sylwestra - gdziekolwiek by on się nie odbywał ! Pozdrawiam - Nowy ROK musi być tylko lepszy.
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez *Wiola* 31 gru 2010, 13:54
Guzik, Te ataki pojawiają się w najróżniejszych momentach, niekoniecznie wtedy gdy się zdenerwujesz. Tak wygląda ta choroba. Powiedz lekarzowi o tym ,że tak się dzieje i nie daj się zbyć. Musi Ci przepisać coś na uspokojenie, ja sobie nie wyobrażam takiego ataku bez benzo.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agnieszka_1988 31 gru 2010, 15:08
Normalnie poczułam właśnie, że żyję...
Jechałam z bratem do fryzjera, straciliśmy panowanie nad samochodem (w /cenzura/ ślisko jest, uważajcie jeśli gdzieś jedziecie), okręciło nas o 360 stopni i do rowu... Na szczęście było w nim dużo śniegu i jakoś to zamortyzowało uderzenie...
Pół życia przeleciało mi przed oczami. Samochód jechał z naprzeciwka i w ostatniej chwili brat jakoś wybronił, żeby nie było czołowego.
Takie sytuacje są dla mnie jak strzał w twarz. Od razu chce się żyć i wszystkie problemy stają się błahe...
Agnieszka_1988

przez maksinek 31 gru 2010, 15:34
ciesze sie ze nic Wam sie nie stało:)))
maksinek

przez Tornado 31 gru 2010, 15:45
Fakt, takie sytuacje, jak Twoja Agnieszko, potrafią postawić na nogi.

A mój dzisiejszy dzień nie będzie się zbytnio różnił od pozostałych. Muszę nadrobić sen i naukę. Sylwester - jakby go nie było w moim życiu nie wiem, czy cokolwiek by się zmieniło - spędzę go pewnie właśnie na nauce albo śnie - jedno z dwóch. Nie wiem, dlaczego tak mam - wszyscy na około przecież się cieszą Sylwestrem, życzą sobie dobrej zabawy - a dla mnie to wszystko wydaje się takie dziwne i obce. Zmiana daty i tyle - po co ten cały hałas i szum wokół tego?
Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu nie rozumiem siebie samej, swojej postawy :(
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez maksinek 31 gru 2010, 16:31
Szczęśliwego Nowego Roku 20011:))))))))
Bawcie się dobrze i zapomnijcie chociaz dzis o chorobach:)))0
maksinek

przez tg--ice 31 gru 2010, 16:49
daablenart,
I bardzo dobrze robisz, ja również dziś się tak sobie czuję, trochę kręci mi się w głowie, ale jakoś się staram to olać.
w końcu SYLWESTER jest raz do roku, i jakaś tam nerwica, mi na pewno go nie popsuje. zacisnąć zęby i jazda....... :P
NO FEAR...!!!

przez Agnieszka_1988 31 gru 2010, 16:50
Zaczynam się stresować tym balem.
Ostatnio było ze mną kiepsko i nie wiem, czego się spodziewać po sobie.
Chciałabym jedną noc bawić się beztrosko :roll:
Agnieszka_1988

przez tg--ice 31 gru 2010, 16:50
WSZYSTKIM ZNERWICOWANYM SZCZĘŚLIWEGO I SPOKOJNEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!! :mrgreen:
NO FEAR...!!!

przez buu 31 gru 2010, 17:33
Agnieszka_1988 napisał(a):Zaczynam się stresować tym balem.
Ostatnio było ze mną kiepsko i nie wiem, czego się spodziewać po sobie.
Chciałabym jedną noc bawić się beztrosko :roll:

to tak jak u mnie, ale już staram się nie myśleć o tym co może być

najlepszego na Nowy Rok nerwusy ;)
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez LukLuk 31 gru 2010, 21:16
Nie ma to jak Nowy Rok w domu przed komputerem :pirate: nic tylko pozazdrościc. .., ale z drugiej strony zazywam max dawke pewnego SSRI to jakiekolwiek picie gorzały odpada. To co mam robić ? podpierać ściane i patrzeć jak inni sie dobrze bawią ? chyba nie, wiec komputer + słuchawki + muzyka + paczka fajek i Sylwester jak malowany. Pooglądam pokaz fajerwerków na osiedlu, wypije soczek za zdrowie i grzecznie położe się spac. Nerwica duzo mnie kosztuje sił, zdrowia i przyjemności.

Zyczę Wam duzo zdrowia, sałaty, dobrych mężów/ żon, szczęścia, przyjemności, spokoju, wytrwałości, dużo uśmiechu, dobrego roku w pracy, domu, wśród znajomych i przede wszystkim pozbycia się tego dziadostwa. Każdy wie o co chodzi, nie muszę nazywać rzeczy po imieniu. 8)

p.s mogę dziś podpisać liste obecności na tym forum, nic innego mnie dziś nie czeka.

przez 19_latek 31 gru 2010, 23:31
LukLuk,
Nie tylko Ty siedzisz dzis w domu, co do tego alkoholu to ja juz przywyklem ze nie moge pic. Nie wiem czy to dobrze bo w koncu młodość jest tylko raz.
19_latek

przez specjal 01 sty 2011, 00:35
Zycze wszystkim duzo zdrowia,pieniedzy i wolnosci.3 rzeczy ktore najbardziej cenie.Jestem z wami w kupie sila,zeby zylo sie dobrze ;)
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Sortuj wg