Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Amy Lee 15 cze 2007, 18:46
Mizer napisał(a):Amy lee- co to jest lepkość powietrza?

Jest wilgoć w powietrzu i za jej pomocą upał się do ciebie przylepia.

(Normalnie bredzę :D )

No to lecę się uczyć i oglądać "Kości" :twisted:
Amy Lee

przez Pstryk 15 cze 2007, 19:10
Amy Lee napisał(a):Jest wilgoć w powietrzu i za jej pomocą upał się do ciebie przylepia.

:D do mnie też się przylepił :? Efektem czego zjadłam 5 batonów i nic nie pomogło na spadek cukru :? Wypiłam 2L wody i musiałam co pół godziny robić siusiu w krzakach bo kurde musiałam znowu cholera jechać w delegację na jakieś zadupie gdzie nie było nic. I jestem diabelsko wściekła bo miałam zostać dziś w biurze - postukać pieczątki, zrobić raporty, rozliczenia, zakopać się w zaległych papierach, odbierać telefony z głupimi pytaniami - a musiałam znowu jechać w delegację! :cry: ja tego nie zniese!
Pstryk

przez IceMan 15 cze 2007, 19:38
Mizer napisał(a):Nie palę, nie mam fajek.
owocnie, prawda?

Ano pewnie że tak ;) tylko jeszcze fajek nie kupuj i od nikogo nie pożyczaj - będzie dobrze :)
bethi napisał(a):ja tego nie zniese!

Jak to weekendu nie zniesiesz? :P
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 15 cze 2007, 19:53
a ja sie probuje uczyc, ale jakos mi nie wychodzi.

denerwowalam sie dzis w pracy, ale nei wiem czym. inaczej sie denerwowalam, trzeslam sie, ale tak poza tym to ok.

teraz sie uspokoilam i nawet nie przeraza mnie jutrzejsze wyjscie do szkoly, ale ja zawsze najgorzej mam rano... nie no znow mysle co bedzie jutro - bee, niedobra inez, niedobra :P

a wogole to chyba az tak strasznie ze mna nie jest skoro dzis pojechalam sobie do banku i oprocz tego drzenia nic mi sie nie dzialo i nie chcialam zwiac...

kurcze, z reszta ja sama wychodze zdomu itd. to skad te leki? moze to faktycznie zwykly stres przed egzaminami, ale poniewaz ja mam zdolnosc do wiazania tego wszystkiego z nerwica to i tym razem tak zrobilam?

przez Pstryk 15 cze 2007, 21:08
Piotrek napisał(a):Jak to weekendu nie zniesiesz? Razz

Tak, wolałabym pójść do pracy i nawet jechać na tą pip..... delegację bo w domu jest gorzej: zimna wojna domowe pomiędzy mną i chłopakiem. To ponad moje siły.
Pstryk

przez inez3 15 cze 2007, 22:14
heh, sluchajcie... musze sie pochwalic...

moj chlopak umowil sie z naszymi znajomymi na piwo, ale ja niemoglam isc bo nauka. ale tak jakos mi ona nie wychodzila,ze postanowilam pojechac tam do tego pubu... i co? i nic. warunki dla nerwicowca straszne - duszno (w srodku budynku), glosno itd. a ja na luzaku, zadnego stresu, normalna rozmowa, zadnych "trzesawek"... :)

i kto tu zrozumie co ja wyrabialam jakies 5 dni temu?

aha, wrocilam tylko i wylacznie zeby troche jeszcze siepouczyc, no wiec ide, ale musialam sie pochwalic :P

i nawet moj bartek mowi, ze mnie nie poznaje, a poza tym jest ze mnie dumny, ze tak na luzaku :D

przez faiter 15 cze 2007, 22:47
Witam,

A ja dziś obroniłem dyplom magistra. Dojście do tego momentu zajęło mi "dość" długi okres czasu - moja przygoda ze studiami rozpoczęła się w 1996 roku... :roll:
W międzyczasie było parę "nietrafionych" kierunków i sporo kryzysów, ale jakoś w końcu "dałem radę" ;)

Życzę wszystkim studentom wytrwałości w dążeniu do "celu" 8)

Pozdrawiam.

przez wiatr 15 cze 2007, 22:55
faiter napisał(a):A ja dziś obroniłem dyplom magistra.
moje gratulacje. A teraz nagroda leniuchowanie. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Kriss 15 cze 2007, 22:55
Siemka :]

Dawno mnie tu nie bylo ;d Ostatnio jakos czuje sie dobrze i az zaczalem wychodzic z domu :D Jutro mam 1 jazde po miescie :) troszku stresior bedzie, ale dam rade! :]]]] nie ma bata, byle nerwica zoladka sie nie dopieprzyla ;ppp a co tam u was slychac moje Miski kochane? :):)

Pozdro,
Kriss ;-)

przez IceMan 15 cze 2007, 23:02
faiter gratuluję :D
Kriss napisał(a):Jutro mam 1 jazde po miescie

ja się nie mogę doczekać swojej... :smile:
Przyjaciel forum

przez wiatr 15 cze 2007, 23:08
Łał
Piotrek napisał(a):Kriss napisał:
Jutro mam 1 jazde po miescie

ja się nie mogę doczekać swojej... Smile
proszę o podzielenie się wrażeniami jutro, :shock: Pa
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 16 cze 2007, 00:02
Cześć ;)
Raport z dnia dzisiejszego:
Rano obudziłem się słaby,pełen nerwów,wyczołgalem się jednak z łóżka zjadłem śniadanie i pojechalem studiować.
Kiedy przyjechałem do Częstochowy i stanąłem twarzą w twarz z uczelnią,uświadomiłem sobie ile będe miał dzisiajproblemów do załatwienia...
-Wejście do Akademii....wchodząc, rozglądam się w poszukiwaniu znajomych twarzy....jestem pozytywnie nastawiony co do moich potencjalnych dzisiejszych kontaktów z ludżmi...
-Ide do sali wykładowej i widzejednego z kolegów i witam się podając mu ręke,...ide do reszty znajdującej się troche dalej,witając się staram się słuchać tego oczym rozmawiają...więc usiadłem i próbowałem się włączyć do dyskusji....no właśnie próbowałem....znowu nie potrafiłem pokonać samego siebie...
-Po wykladzie mieliśmy zbieranie podpisów zsocjologii do indeksu
Ja oczywiście znowu zamiast podczas całego tego podpisywania do nikogo zbytnio nie gadałem bo znowu się bałem...
Na przerwie ksero poszlo w ruch bo trzeba było z kserować ściągi na kolosa ;) ,no a potem owy kolos zakończył się dla mnie dobrze,napewno zdałem :D ,potem przyszedl czas na 2 godzinną przerwe...wszyscy gdzieś poszli a ja....a ja nigdzie nie poszłem i się uczyłem na historie wychowania, ....po drodze załatwiliśmy z grupowym zaliczenie z infy,ja oczywiście dostać bdb :D,
Potem wrócili ludzie z grupy a ja.....ja sie odzywałem sporadycznie....
Miałem nadzieje na zaliczenie Historii Wychowania już dziś ale nie miał dla mnie profesor czasu,więc pojechałem pociągiem do domku,niestety potem musiałem uczyć się logiki...<nadal się ucze>....

Podsumowując dzień był średni bo kolosa zdałem,ale nie gadałem z ludżmi tyle ile bym chciał :cry:
:)

przez IceMan 16 cze 2007, 00:58
Moja skromna rada: Nie wymagaj od siebie za wiele. Bądź pewny tego że się starasz. Bo to prawdziwe szczere staranie się jest kluczem i może Cię daleko zaprowadzić. Tu akurat nie liczy się szybko osiągnięty efekt, bo jeżeli będziesz się naprawdę starać, to ten efekt osiągniesz.
Przyjaciel forum

przez ashley 16 cze 2007, 10:43
Kriss napisał(a):Ostatnio jakos czuje sie dobrze i az zaczalem wychodzic z domu

Fajnie, że Ci się uklada :) I wychodź z domu często.
Kriss napisał(a):Jutro mam 1 jazde po miescie :)

no i jak?
Kriss napisał(a): a co tam u was slychac moje Miski kochane? :):)

Jeśli ja też się do tych miśków zaliczam :smile: to u mnie uklada się naprawdę dobrze. Jest duża szansa, że te wakacje będą takie jak sobie wymarzylam :)
człowiek nerwica napisał(a):....no właśnie próbowałem....znowu nie potrafiłem pokonać samego siebie...

Spoko, jak próbujesz to się w końcu uda ;) Jestem za metotą malych kroczków.
Piotrek napisał(a): Bądź pewny tego że się starasz

i doceń to.

Milego dnia :):):)

Sortuj wg