Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Róża 03 gru 2006, 10:14
Dzięki Kecaj :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Kecaj 03 gru 2006, 10:40
Ależ to żeden problem tak uważam Róże są fajne jak kwiatki :D
Jak wstawanie z łóżeczka już wybudzona ??????
Jeśli tak to śmiało w kolejny myślę żę dobry dzień
Powodzenia :D

przez Róża 03 gru 2006, 10:44
Miłego dnia tobie również :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kecaj 03 gru 2006, 10:46
Dzięki :D
Chyba będzie OK Pa

przez maiev 03 gru 2006, 16:01
Kecaj - współczuję tego kataru - ja tez mam dzisiaj, ale to taki chwilowy. Chodzę i kicham - a kicham strasznie głośno.
Jak ja nie cierpie niedzieli- wlecze się ten dzień niemiosiernie. Ale jakoś będzie. Własnie wpadłam w pesymistyczny nastrój i czarne myśli mi sie kłębią w głowie. Jeszcze wczoraj myślałam że jest lepiej i snułam tak nieśmiało jakieś plany - a dziś...cóż znowu myślę że jednak do końca życia będę takim pasożytem i nierobem. Ach jo. :(
Uciekam - życzę wszystkim miłego dnia i dobrych humorków.
Ostatnio edytowano 03 gru 2006, 17:12 przez maiev, łącznie edytowano 1 raz
"I need a new version of me..."

przez Kecaj 03 gru 2006, 17:11
Maiev ---co sie dzieje niedziela jest długa ale wolna można się poobijać
Przeciaż nie będziemy pracować cały tydzień bez przerw,kto to wytrzyma :D Nieprzejmuj się jakoś toa niedziela zleci a póżniej do łóżeczka i jutro Lux dzionek.Za dużo może wymagasz od siebie a czasami trzeba sobie odpuśćić i zająć sięsobą .Bedzie dobrze
Ja już powoli też mam dość tego wolnego a na spacerek mi się nichce iść,ale teraz jak pisze to może jednak pójdę ???????
Trzymaj się idziemy na spacerek :D

przez maiev 03 gru 2006, 17:15
heh - problem właśnie z tym, że ja mam wolne cały tydzień i mimo moich usilnych starań nic się nie zmienia. Ale cały czas mam nadzieję i próbuję coś z tym zrobić. miłego spacerku. Dla mnie za zimno.

przez Kecaj 03 gru 2006, 17:26
to znaczy ze nie pracujesz lub się nie uczysz ?????
A co do spacerku to chyba już też nie idę-odechciało mi się
no cóż taki życie
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 03 gru 2006, 17:33 przez Kecaj, łącznie edytowano 1 raz

przez maiev 03 gru 2006, 17:32
hmm, studia skończyłam, praca też się skończyła- miał być ciąg dalszy ale niestety nie wyszło. nie miałam na to wpływu - starałam się, świetnie mi szło ale potem została dziewczyna "po znajomości" . i szukam i szukam i .....zazwyczaj się okazuje że czegoś mi brakuje. ehhh tak to już jest - szukanie pracy to ciężka praca, zwłaszcza dla takiego nerwusa jak ja co słowa z siebie wydusić nie może. teraz już wszyscy wiecie że jestem nierobem. Wstyd mi jeszcze bardziej :oops:
dobra, koniec tego tematu, bo płakać już zaczynam a nie mogę. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. Idę sie piilnie uczyć grafiki komputerowej, póki mam chęć.

przez gusia 03 gru 2006, 17:43
Hello Ludziki :P Wpadłam dosłownie na moment.
Kecaj na mnie to już nawet klapsy nie działają ;)
Cholerka,tak sobie tu fajnie piszecie a ja ostatnio wpadam i klimat psuje :?
Ech....niedobra jestem,mogłabym chociaż nic nie pisac,ale gdzież tam,przeciez ja bym "chora" była.
Ok.Co u mnie?Weekand sie kończy, ale w sumie to nawet go nie odczUłam,NUDY!!!!!
Dzisiaj meczyk obejrzałam,no nie poszło najlepiej ,ale co tam,srebro tez dobre ;)
Teraz chwilke siadłam do kompa a co dlaej?Niewiem sama...
Pewnie cos porobie,poczytam....a wieczorkiem jak zwykle muza i forum,ale to dopiero wtedy jak położę moich chlopaków grzecznie do łóżeczek ;)
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Kecaj 03 gru 2006, 17:44
Maiev-- to nie wstyd że masz ciężko ze zdobyciem pracy.Napewno jest Ci ciężko zyć bez niej ale jakbyś miała pracować za 500zł. na okrągło to lepiej poczekać a los się uśmiechnie do Ciebie.Ja mam prace ale nie jestem z niej zadowolony wolał bym coś spokojniejszego i o uregulowanyc godzinach pracy ale co zrobić jak coś trafie to napewno zmienie
Niezamartwiaj się tak tym mocno przyjdzie i czas na ciebie ,już mamy coraz mniej ludzi do pracy a i ludzie za grosze też nie chcą pracować i słusznie :D
I nie płacz powiedziałaś co cię dusiło i dobrze a nikt z nas Ci nie powie że jesteś nierobem-ale to brzydkie słowoo a feee!!!!

przez maiev 04 gru 2006, 02:51
gusia - nie martw się. Ja też tu smucę trochę. Nierób to brzydkie słowo - ale za to jakie wymowne. Ja to nadal sobie nie wierzę i myslę czy to jednak przypadkiem lenistwo a nie nerwica i fobia społ. i czasem myślę że przydałby się taki kop i nazywam siebie nierobem. Kiedyś to na mnie działało ale to stare czasy. Ja tam już tracę wiarę że coś się zmieni.
Kurczaki, spać nie mogę - jutro, a właściwie dzisiaj idę do okulisty. komuś może się to wydać śmieszne że się denerwuję, ale to dla mnie prawdziwa wyprawa. Sama nie idę - oczywiście. Będę miała nowe okularki - wreszcie.
Życzę Wam miłego dzionka! Może trochę słoneczka znów będzie. nastrajam się na dziś na dobry humor. papa

przez Lusi 04 gru 2006, 10:52
Witam wszystkich po weekendzie!!!!
Nudziliście się? Oj nieładnie. Ja miałam pełne ręce roboty. No w końcu małżonek mój wrócił. Obiadek pyszny trzeba było zmajstrować. Mieliśmy prawdziwy niedzielny rodzinny obiad, nawet moich rodziców zaprosiłam.
I sofę będę miała!!!! Dzisiaj wieczorem przywiozą. Ale się cieszę. Nie kupiliśmy jednak tej drogiej, bo się nie rozkładała. Ciężko byłoby spać na niej. Zamówiliśmy sobie jeszcze fotel do sofki. No i musimy kupić jakiś piękny nieduży stolik. Uwielbiam zmieniać coś w domku. Mam już plan jak wszystko poustawiam i po prostu nie mogę usiedzieć na tyłku. A muszę kwitnąć tu do 17. Ale mąż po mnie przyjedzie. Szybciutko do domu i przestawiać, przesuwać, przekładać..........
Ojjjeeejjjjciuuuuuuu
ExModerator

przez kukubara 04 gru 2006, 11:08
Ciesze sie Lusi...ja tez uwielbiam przemeblowanka.mebelki..obrazeczki...mrrrr..super duzo pozytywnych wrazen ;)
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

Sortuj wg