Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez nerwicaman 05 gru 2010, 14:53
Thazek nie mow mi, jak mysie spotkamy we "trzech" to zawsze sa jakies akcje. w liceum standartem bylo np. ze zaladowali mi batonikami plecak a pozniej przy kasie mowili ze tprzy ten chlopak cos ukradl, kompiele po pijaku nad jeziorkiem w burze przy niskiej temperaturze, i inne glupsze rzeczy

marcja no moze, choc ja wiem czego tak naprawde lubisz meskie towarzystwo w saunach ;)
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez Thazek 05 gru 2010, 14:54
nerwicaman, oj było śmiesznie było... :105:
Thazek

przez _asia_ 05 gru 2010, 14:57
Agnieszka_1988, Agnieszko, ja nie biore tabletek, kiedys lykalam przeciwbolowy Ibuprofen, potem przestalam, przyznam, ze i tak moje migreny sa lagodniejsze odkad pije mieszanke ziol, niektore z tych ziol poprawiaja krazenie krwi, moze to dlatego. wyeliminowalam tez calkowicie produkty zywnosciowe wywolujace najczescniej migreny, przynajmniej u mnie (kawa, czarna herbata, kakao, cytrusy). moze rowniez dlatego moje migreny sa lzejsze. dawniej to byl po prostu koszmar.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 05 gru 2010, 15:03
nerwicaman napisał(a):
marcja no moze, choc ja wiem czego tak naprawde lubisz meskie towarzystwo w saunach ;)

Rozumiem, ze Ty wiesz lepiej ode mnie ! :mrgreen: Niech bedzie! :D

[Dodane po edycji:]

Thazek napisał(a):jak Wy wolicie na odwrót czyli płeć przeciwną to ja wolę swoją płeć :P
w pracy sami faceci i jest zabawnie... :twisted:

No wlasnie w poprzedniej pracy siedzialam najpierw z dziewczynami w pokoju. Bylo tam po pierwsze nudno, po drugie wciaz trwaly jakies klotnie i intrygi niczym w telenoweli brazylijskiej... :D
Wreszcie udalo mi sie wykorzystac okazje i kiedy jeden z chlopakow odszedl z pracy, zajelam jego miejsce w drugim pokoju-sami faceci i jedna dziewczyna oprocz mnie :) Tam to sie dzialo - w pracy siedzialam z bananem na twarzy, od smiechu niemal dusilam sie i bolal mnie brzuch :D I jakich ciekawych rzeczy mozna sie bylo dowiedziec od tych chlopakow - co sadza nt. kobiet, seksu, jakie strategie podrywu obieraja itp. Najlepsze bylo to, ze sadzili, ze kobiety nie orientuja sie w ich komplementach i "gierkach" - oj, naiwni! ;D

przez linka 05 gru 2010, 15:04
Brałaś na migreny ibuprofen i ci pomagał??
Dziwne to jest.......hmmmm a masz migrenę stwierdzoną medycznie?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 05 gru 2010, 15:08
ja kiedyś miałam takie migreny (w gimnazjum jakoś), ze żadne pierdy typu ibuprom nie pomagały.. dostałam ketonal 50 mg, który gówno dawał.. potem dostałam 100mg... żarłam to garściami, aż w końcu się uzależniłam. :-|
paradoksy

przez _asia_ 05 gru 2010, 15:13
linka, na sam bol - tak, troche pomagal. ale na mdlosci, dretwienia, nadwrazliwosc na bodzce juz niestety nie bardzo. bo ibuprofen raczej nie jest lekiem stricte na migrene. :pirate:
mam stwierdzona migrene przez neurologa, jestem po rezonansie glowy i niby wszystko jest ok. moje migreny sa zwiazane przede wszystkim z sinlymi zaburzeniami hormonalnymi (2 lata nie miesiaczkowalam, a silne migreny zaczely sie, gdy przyjelam hormony na wywolanie @ i ponownie zaczelam miesiaczkowac). lekarz zapisal mi kiedys przeciw migrenie jakis lek na padaczke (zapomnialam nazwy), ale oczywiscie balam sie go brac. :hide: z kolei inny neurolog powiedzial, ze nie ma nic lepszego niz stara dobra pyralgina.
na szczescie juz nie sa takie silne jak kiedys, jestem w stanie jakos funkcjonowac, byle bym nie byla wystawiona na silne swiatlo.
Ostatnio edytowano 05 gru 2010, 15:15 przez _asia_, łącznie edytowano 1 raz

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez MARIAN1967 05 gru 2010, 15:13
U mnie istnieje zależność pomiędzy krążeniem krwi a bólem głowy ,oczu ,szumem w uszach,zawrotami głowy.Dieta w zasadzie nie ma wpływu na to.Jedynie brak tłuszczów nasila objawy.To było chyba w środę.Rano przez 90 minut odśnieżałem podwórek.Wysiłek fizyczny poprawia krążenie,a do tego dużo świeżego powietrza.Przez cały dzień nie wystąpił ani razu ból oczu,samopoczucie było super.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez _asia_ 05 gru 2010, 15:16
MARIAN1967, zgadzam sie, ze dotlenienie odgrywa bardzo wazna role. Ja takze, gdy przebywam duzo na powietrzu i sie ruszam to o wiele lepiej sie czuje. Krazenie jest duzo lepsze. Wiec niedlugo wyjde na dwor. 8)

Helen Keller

przez paradoksy 05 gru 2010, 15:20
Asiu, ale przecież tam jest zimno :hide:
-6 w słońcu i do tego wszystko białe...
paradoksy

przez _asia_ 05 gru 2010, 15:32
ale slonce powoli zachodzi, przynajmniej u mnie. :P nie jest tak intensywne. wiec gdzies tak za niecala godzinke ide na spacer. :D to, ze zimno to trudno, jakos przetrwam skoro przetrwalam -18 stopni, ubieram sie na cebulke, kupilam sobie extra grube rekawiczki (w srodku polar, na wierzchu welna), gruba czapa, szalik, buty i wio. :P mroz na szczescie coraz mniejszym jutro ma byc juz tylko -1! :mrgreen:

Helen Keller

przez *Monika* 05 gru 2010, 16:33
Kasia ja już nie mam sił do Ciebie! :cry:
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 05 gru 2010, 16:58
Basiu, Asiu, Moniko

nie jestem w stanie znieść wewnętrznego bólu.
też już nie mam do siebie sił...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ATakaJedna... 05 gru 2010, 17:11
U mnie dzisiaj wyjątkowo w miarę dobrze,choć szybko się pogarsza :(
Nie mam ochoty tam jutro iść :(
Znów się zacznie :(
ATakaJedna...

Sortuj wg