Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 10 cze 2007, 23:10
Człowiek to się tym kimś zaopiekuj w końcu Ty masz już pewien starza

hmmm no więc myśle że nie będe mógł się zaopiekować tą osobą z pewnych powodów..po prostu z tą osobą jestem można powiedzieć spokrewniony...a na dodatek ta osoba jest nieśmiała,a poza tym przyczyna zrobienia błędów była zupełnie inna niż moja...ale te błędy są te same<min.brak akceptacji siebie,swojego ciala>
:)

przez IceMan 10 cze 2007, 23:28
A ja dzisiaj przesiedziałem 3/4 dnia przed kompem (nuuuuuuuudy - za mało pisaliście na forum :P ), a 1/4 u kumpla. Jakiś kopnięty dzisiaj dzień - jeszcze jeden taki i dolina :?
Przyjaciel forum

przez smutna48 11 cze 2007, 08:56
hej a ja poł nocy słuchalam muzyki bo zasnac nie moglam a teraz się czuje jak by mnie tir przejechał głowa boli -kawa i powinno być dobrze ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 11 cze 2007, 08:56
Piotrek, nie przesadzaj... napewno nie jest tak zle :smile: teraz ja cie bede podtrzymywac na duchu.

a musze powiedziec, ze dzis obudzilm sie o 4 rano (mysle, ze dlatego, bvo wczoraj pomyslalam ze wtedy, jak mi sie to dzialo to wlasnie sie tak budzilam), no i cala sie trzeslam, ale sluchajcie, na spokojnie sobie wytlumaczylam, ze przecxiez nic sie nie dzieje, bo niby co? i jakos usnelam. rano tez niby nie moglam zjesc sniadania (scisniety zoladek), ale w koncu cos mi odpuscilo i zjadlam, wiec ogolnie dzien zaczal sie spoczko :)

pozdrawiam wszystkich nerwusow!!! nie dajemy sie!!!

przez smutna48 11 cze 2007, 11:02
A czy ktos wie coz Mariankiem bo ostatnio pamiętam ze ciezko mam nadzieje ze juz się lepiej czuje ....
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 11 cze 2007, 12:40
inez3 dzięki ;) widzę że walczysz i wspaniale że tak jest :)

smutna48 jak Marianek się odezwie to i będziemy wiedzieć co z nim.
Przyjaciel forum

przez inez3 11 cze 2007, 14:28
Piotrek ano walcze... dzis bylam u psychiatry i powiedzial mi, ze spadek mojego samopoczucia nastapil po tym, ze przez 4 dni pod rzad nie bralam leku, bo zapomnialam go wziac ze soba... a wczesniej zdarzalo mi sie nie brac, bo np. chcialam sie napic piwka ;) no i prosze do czego to doprowadzilo...

ale powiem, ze nawet nie jest tak strasznie, dotarlo do mnie to, ze ma prawo tak byc a dodatkowo pogoda (jestem meteopatka)...

mysle za kilka dni to przejdzie :)

przez MaRiAnEk 11 cze 2007, 16:13
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 23:05 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez depresyjny86 11 cze 2007, 16:21
Cześć ;)
Dzisiaj czuje się w miare ok...już przynajmniej nie nachodzą mnie myśli o śmierci...tylko nie umiem się pozbyć myśli o ludziach i o sobie<czli o tym co mnie rózni od innych ludzi>
:)

przez Pstryk 11 cze 2007, 17:30
A co Cię różni Człowiek? Bo mi się wydaj, że to im czegoś barkuje :D
Hm, ja dziś na nudę nie narzekałam: byłam na delegacji i coś zupełnie nowego mi się przydarzyło :shock: non stop miałam wrażenie, że słyszę jakieś dźwięki! Cieszę się, że już nigdzie dzisiaj nie muszę jechać, bo jeszcze godzina i bym zwariowała! Wydawało mi się np., że słyszałam auto tuż obok a tam nic nie było. Głupie...
Oj, leniuchy - Wy narzekacie! A ja Wam tak zazdroszczę!
Nie lubię poniedziałków :?
Pstryk

przez Mizer 11 cze 2007, 18:52
darek- wiele ludzi czuje to samo, tylko, że albo w innym towarzystwie albo w innych sytuacjach.

pfff.
większość naszych schizów tere fere jest identycznych jak u innych.
Zrozum, ja już zrozumiałam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i tak ma się dla siebie czuć. szkoda tylko, że Ty negatywnie.

Piotrek- może powinieneś się wyspać po prostu a potem uciec gdzieś na wakacje.
ale to zawsze tak po ciężkiej pracy, trzeba sie przyzwyczaić do wolnych obrotów :P
Wspieram Cię, jak sie bedziesz nudził to na gadu zawsze można potrzaskać.

Marianek- ja po effectinie usypiałam w szkole pod parapetem, ziewałam i się śliniłam, a na następnej godzinie latałam jak z dynamitem w...
także wytrwałości :):) dobry lek. ja może jestem przegraną na nim jednostką, ale mi sie źle interaktywował :P

bethi- może po prostu skołowanie? ja tak mam kiedy coś mnie wytrąci z równowagi, wtedy zero panowania nad sytuacją.

dzisiaj rano było ekstra
ale coś/ktoś mnie lekko wytrącił i od razu- spiskowcy, obcość. przez głupotę.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez pierm77 11 cze 2007, 19:07
zaczol sie w nawet milo lecz troche tak jakbym nie umial bez leku zyc jakby mi byly do czegos potrzebne pojawily sie jakies dziwne nowe objawy.Dawno juz nie mialem (nie pamietam nawet kiedy) objawow nad ktorymi zdawaloby sie nie moglem zapanowac. A teraz wymeczony przez dzien a przedewszystki przez objawy ide spac by miec sile zyc z tym czyms co mi w zyciu "dodano" tylko nie wiem za jakie grzechy
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez inez3 11 cze 2007, 19:08
Mizerno wlasnie, ja tokompletie nie wiem np. czym sie martwie. chodze do pracy (nawet lepiej sie tam czuje bo nie siedze i nie mysle), wychodze na dwor, ale to potworne napiecie... ale dzis mi sie polepszylo jak sie okazalo, ze przez leki, przez nie branie :)

MaRiAnEk heh, paietam jak zaczynalam brac moja asentre, chodzilam niemal po scianach :P ale to przejdzie :)

bethi odpocznij sobie... sama wiesz, ze ci sie tylko wtdawalo, ze slyszysz te dzwieki...

NIE DAJEMY SIE!!!

przez Samanta 11 cze 2007, 19:14
Mój dzisiejszy dzień? do bani, jestem cała roztrzęsiona , zaniepokojona ..nie wiem czemu :(

Sortuj wg