Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pstryk 10 cze 2007, 19:40
Hej!
Plecki mi łuskał mój chłopak, bo skóra schodziła. Nawet dobrze, że się ochłodziło, bo lepiej zniosłam tą gorączkę. A i nawet do babci pojechałam i dostałam duuuuuuuuuuuuuuuży bukiet róż - w różnych kolorach. I najważniejsze - siostrzeniec jest już w swoim domku! Ufff :roll:
Smutna niech moc będzie z Tobą!
Pstryk

przez smutna48 10 cze 2007, 19:50
ta no tak teraz pora na star trek :D
ale dzięki Bethi z Toba równiez ;)

kurza twarz motyla noga i w mordkę jeża juz mam dość bycia smutna48 choć czuje się na więcej czuje się na 125
wole byc wesołą 25 latką- sobą z przed miesięcy :D najchętniej nie samotną :cry:
heheh nawet niewiesz jak cię rozumiem z tym siostrzencem :lol:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 10 cze 2007, 20:34
Smutna, to nią bądź!
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 10 cze 2007, 20:46
Amy Leedokladnie, tak juz mialam a teraz znowu i to pomimo brania leku... nie wiem co sie dzieje... zaczelam poprostu sobie myslec jak to bylo rok temu i dalej poszlo samo i tak juz 2 tydz.

niby dzis bylam w tej galerii i bylo ok, ale ja caly czas mam jakies dziwne przeswiadczenie, ze jest tak sobie i nie tak jak bylo... najgorsze te mysli, ze pewnie znow sie bede zle czula choc odganiam je jak moge (przyklad to kfc gdzie sama usiadlam i zjadlam zajmujac sie czytaniem ulotki). u mnie lek to to, ze jak gdzies bede to bedzie mi niedobrze i slabo, ze zemdleje, choc wiem, ze przy leku to raczej niemozliwe, bo sie denerwuje i tylkmi sie to wydaje. za tym idzie to, ze jak mi bedzie niedobrzeto nie bede mogla jesc (zawsze jem za 20 - normalnie) i przez to boje sie gdziekolwiek jezdzic. z tego strachu przed wyjazdami nie wyleczylam sie do konca nawet jak bylo w sumie normalnie...

no i jakos tak mi smutno chociaz w sumie powinnam byc szczesliwa. chyba jestem za duza pesymistka, zamiast widziec, ze jest dobrze, to mysle o tym drobnym "zle" - perfekcjonizm nie tam gdzie trzeba.

przeciez nie mozna zaplanowac swojego samopoczucia a ja wlasnie to robie, tak jakbym przewidywala przyszlosc... ehh

przez Mizer 10 cze 2007, 20:53
Inez- też mam, rozumiem. teraz mi sie włacza- co wczoraj nie tak powiedziałam/zrobiłam, co straciłam.

ble ble ble
nikt nie umiera

Smutna- byłam niedawno bardzo pokrzywdzona i osamotnioną siedemnastolatką, teraz jestem pokrzywdzona osiemnastolatką, która myśli, że jakby miała 17 to by była szczęśliwsza.

najchętniej to też bym chciała być nie samotna, ale dla mnie związki to bardzo dziwna rzecz XD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez smutna48 10 cze 2007, 21:02
heh zeby to było takie proste to by byli na świecie sami uśmiechnięci ludzie męcze się juz sama ze soba, jakas poddenerwowana jestem ale narazie walcze ...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:08 pm ]
moze powinnam mocno udezyc się w głowę wiecie moze amnezja czy cos ... dziś ja mam głupie mysli :shock: Bethi...
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez inez3 10 cze 2007, 21:10
smutna48 heh tez mysle o jakims uderzeniu w glowe, bo jesli jest takjakmysle to juz moj drugi nawrot po roku... a moze poprostu nie wyleczylam sie do konca?

przez Amy Lee 10 cze 2007, 21:20
smutna48 napisał(a):dziś ja mam głupie mysli :shock:

Ja też, aż wolę nie pisać...

No nic to, idę się uczyć (względnie oglądać seriale na DVD ;) ).
Trzymajcie się cieplutko, będzie lepiej :!:
Amy Lee

przez depresyjny86 10 cze 2007, 21:36
A ja już po urodzinach...nawet było fajnie a kuzynek był dziś spoko.
Ale głupie myśli o śmierci znowu gdzieś krążą....ale staram się je umiejętnie odsuwać od siebie..Już nie moge doczekać się rozmowy telefonicznej w sprawie psychologa...Jedynym minusem jest to że zauważyłem że ktoś popełnia błędy,podobne do moich...<chodzi mi o pewną osobe z reala>
:)

przez Samanta 10 cze 2007, 21:38
Cały dzień w domu z kubkiem herbaty i z dobrą książką w ręku.

przez Pstryk 10 cze 2007, 21:40
No to Kochanienkie, łup w głowę!
I co? Lepiej? :D
Człowiek :shock: to się tym kimś zaopiekuj :D w końcu Ty masz już pewien starza ;)
Pstryk

przez Mizer 10 cze 2007, 22:03
Darek- ja nie lubiłam ludzi, którzy moje błędy popełniali
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez 331ania 10 cze 2007, 22:17
mój dziesiejszy dzień...non stop w domu...ból kręgosłupa mojego męża i senny cały dzień w domu na łóżku w ten gorąc niesamowity że oddychać nie było czym :( poprostu szary,straszny,upalny dzień...w dodatku z bólem :-|
ExModerator

przez Werty 10 cze 2007, 22:33
A ja (jak co niedziele) obudzilem sie w lozku z placzem, pozniej bylo ok, nawet polazilem troche po miescie. Szkoda tylko, ze praktycznie nie mam znajomych bo moze i nawet gdzies dalej bym wyskoczyl z nimi... no ale coz, tak to juz bywa :D (lepiej brzmialoby "zdarza sie" jak u Vonneguta)

Sortuj wg