Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez -asia- 14 lis 2010, 20:08
a, jeszcze nie toleruję niektórych chemicznych leków, a np. po znieczuleniu u dentystki dostałam tygodniowego paraliżu i stanu zapalnego. :shock:
-asia-

przez wovacuum 14 lis 2010, 20:16
cholera!!moze ja tez sobie zrobiè badanie na tego grzyba??o tym nie pomyslalam.Zadzwonie jutro do mojego lekarza i mu to zasugerujè.No nic-po raz kolejny zmieniè dietè,pozegnam siè z winem,moze rzucè fajki??A wtedy wroci nerwica :twisted: Juz nie wiem czy smiac,siè czy plakac...normalnie na mich oczach wyskakujà nowe krosty,a znikaja inne.Bèdè walczyc.
wovacuum

przez -asia- 14 lis 2010, 20:21
wovacuum, nie musisz mieć nawet grzyba, wystarczy, że miałaś od jakiegoś czasu jakieś alergie pokarmowe, o których nie wiedziałaś i jadłaś produkty, które niezbyt tolerowałaś, a wtedy taka nietolerancja się z czasem pogłębia i pogłębia... Zdecydowanie radzę zmienić dietę...
-asia-

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lady_butterfly 14 lis 2010, 20:25
U mnie dziś leniwie i szaro. Taki bezsensowy, szary, brzydki dzień. Śpiący. Beznadziejny i nudny. Nijaki.

A takie zapobiegawcze pytanie, zażywając concor cor 2,5 mg mogę sobie przed snem łyknąć persen forte? Persen jest w 100% naturalny, więc jestem niemal pewna, że tak, ale wolę spytać. Tym bardziej, że jak nie spytam to będę fisiować ;-)

przez lidzia8704 14 lis 2010, 20:33
Ratuuunku...jestem sama w domu,i okolo godzine temu siedzac przy komputerze,zupełnie niewiadomo dlaczego zaczelam sie trzasc cała,jakbym miala zaraz umrzec, opadłam z sił,uderzenie goraca,w głowie uczucie jakby ktos mi mozg "napompował"...Dostałam przy tym potwornego ataku paniki....nie wiem juz co sie ze mną dzieje...trudno mi uwierzyc ze to "tylko nerwica"...boje sie ze dostane wylewu lub zawału...pomozcie...błagam wesprzyjcie dobrym, słowem ze nic nie ma prawa mi sie stac...powiedzcie ze macie podobne objawy i że nic nam nie grozi..:-(ma dosy..z dnia na dzien

przez wovacuum 14 lis 2010, 20:37
-asia-, dzièkuje bardzo za cenne informacje i porady!!!moze jak znajdziesz czas wrzucialbys mi przykladowà dietè,ktorà stosujesz na co dzien??bèdè bardzo wdzièczna :D Chociaz w sumie ja tez stosujè dietè teraz-prawie wogole zero tluszczow-i wlasnie od momentu tej diety mam takie problemy.Jednak dermatolog powidzial,ze to nie wina tej diety,w sumie dziwne to jest...
A wogole ,to u nas jest powodz :roll:
wovacuum

przez lidzia8704 14 lis 2010, 20:40
proszę o wsparcie..:-(

przez paradoksy 14 lis 2010, 20:41
lidzia8704, to tylko nerwica, miałam WSZYSTKIE objawy, o których mówisz... nic Ci od tego nie będzie... leczysz się u psychologa, bierzesz leki?
paradoksy

przez Agnieszka_1988 14 lis 2010, 20:43
lidzia8704, spokojnie. Ja miałam i często miewam w dalszym ciągu WSZYSTKIE objawy, jakie tylko są w nerwicowym pakiecie.
Agnieszka_1988

przez lidzia8704 14 lis 2010, 20:52
dziekuje serdecznie ...biore rexetin 20mg...chodze ne psychoterapien pozn-beh.mam dosyc tego umierania..

przez paradoksy 14 lis 2010, 20:54
lidzia8704, jeszcze nikt nie umarł od samej nerwicy.
paradoksy

przez lidzia8704 14 lis 2010, 20:57
ze nie umarł to wiem..ale po ponad 8miu latach cierpienia mozna miec dosyc-probowałam wszystkiego-róznych metod..a skutki stresu przwlekłego moga byc bardzo powazne..od nerwicy sie zaczelo..a od roku cierpie rowniez na depresje wtorną..podwojna dawka...Pozdrawiam

przez -asia- 14 lis 2010, 21:39
wovacuum napisał(a):-asia-, dzièkuje bardzo za cenne informacje i porady!!!moze jak znajdziesz czas wrzucialbys mi przykladowà dietè,ktorà stosujesz na co dzien??bèdè bardzo wdzièczna :D Chociaz w sumie ja tez stosujè dietè teraz-prawie wogole zero tluszczow-i wlasnie od momentu tej diety mam takie problemy.Jednak dermatolog powidzial,ze to nie wina tej diety,w sumie dziwne to jest...
A wogole ,to u nas jest powodz :roll:

nie ma za co, w wolnej chwili coś wrzucę, jakieś konkretne przykłady posiłków, tu pisałam też trochę o swojej diecie: zaburzenia-osobowo-ci-t17950-2730.html
Ale tłuszcze są potrzebne!!! Zwłaszcza te zdrowe!!! ja piję tran, nawet sam olej lniany na łyżce. Trochę masła (nie margaryny!!!) też idzie na zdrowie. wcinaj dobre tłuszcze!!!
-asia-

przez wovacuum 14 lis 2010, 21:42
-asia-, a oliwa z oliwek moze byc??praktycznie uzywam w kuchni tylko jej.
wovacuum

Sortuj wg