Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inez3 06 cze 2007, 12:17
witam, jestem nowa na tym forum... moja historia tam gdzie sie witają nowi :smile: dzien... moj dzien... ostatnio tak srednio... ciagle walcze z myslami... bedziecie wiedziec o co chodzi, jak przeczytacie to co napisalam na powitanie... ostrzegam... duuuuuuuzo mi wyszlo.

pozdrawiam wysztkich

przez IceMan 06 cze 2007, 13:30
inez3 ty po prostu potrzebujesz wiary w siebie połączonej z pracą nad sobą - takie myśli/wspomnienia jakie opisujesz w pierwszym poście można albo zaakceptować (tzn. zaakceptować fakt istnienia czegoś tak, aby to coś nie wzbudzało zbędnych emocji) albo zignorować/zablokować, czyli nie pozwalać sobie na myślenie o tym wiedząc, jakie mogą być konsenwencje takich myśli.
Przyjaciel forum

przez Bubasek 06 cze 2007, 13:35
Piotrek napisał(a):
Bubasek a o czym teraz przede wszystkim myślisz? o tej kłótni właśnie - i to jest błąd. Zajmij się czymkolwiek byleby się od tego oderwać - pomoże ;)

pomogło :)
~~ Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli~~

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 06 cze 2007, 14:06
Piotrek no masz racje... ja wogole nie wiem co wyrabiam... doslownie z dnia na dzien zmienilam sie przez moje bzdurne mysli... dzieki za to co napisales... nie pozwole tej cholerze znow mnie zaatakowac :smile:

przez IceMan 06 cze 2007, 14:17
Bubasek napisał(a):pomogło :)

:D
inez3 napisał(a):ja wogole nie wiem co wyrabiam... doslownie z dnia na dzien zmienilam sie przez moje bzdurne mysli... dzieki za to co napisales... nie pozwole tej cholerze znow mnie zaatakowac

No właśnie o to chodzi... z nerwicą jest tak że ona potrafi od czasu do czasu atakować - jedni nazywają to tak, że nerwica ciągle w nas siedzi i nigdy się z niej nie wyleczymy (moim zdaniem kompletna bzdura), a inni że nerwica potrafi czasem zaatakować gdy nadarzy się do tego okazja (jakiś chwilowo słaby punkt w twojej psychice) więc trzeba o siebie cały czas dbać żeby tej cholerze nie dawać najmniejszej szansy na atak
Przyjaciel forum

przez maiev 06 cze 2007, 14:24
hmm wy tak sobie tu piszecie :) a mnie się totalnie nic nie chce dzisiaj. Tak siedzę i usiłuję czytać i ....nic z tego bo mam taką pustkę w głowie. Ale to ma i swoje dobre strony. co prawda nie wiem dokladnie jakie :mrgreen:, ale na pewno coś się znajdzie. ;)
"I need a new version of me..."

przez smutna48 06 cze 2007, 14:27
Amy Lee napisał(a):smutna48, dobrze, że jasne włosy, w końcu blondi nie może być taka całkiem smutna

No tak wczesniej taka nie bylam teraz "trochę" przycichłam ze tak powiem... ale coż wierze ze to minie jak to mowia : bezsprzecznie nic nie trwa wiecznie nawet to" :smile:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Róża 06 cze 2007, 15:30
maiev napisał(a):hmm wy tak sobie tu piszecie :) a mnie się totalnie nic nie chce dzisiaj. Tak siedzę i usiłuję czytać i ....nic z tego bo mam taką pustkę w głowie. Ale to ma i swoje dobre strony. co prawda nie wiem dokladnie jakie :mrgreen:, ale na pewno coś się znajdzie. ;)

To dokładnie tak jak ja,wpadłam w jakiś niebyt :roll:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez inez3 06 cze 2007, 15:46
hmm... drogie panie moze t tylko taki gorszy dzien.. ja zawsze sobie tak staram ie mowic (z mniejszym lub wiekszym skutkiem ;) )

a wogole co do tego co wczesniej pisalam... jest jeszcze druga opcja mojego gorszego samopoczucia - tak mysle... biore asentre 50mg od jakiegos pol roku, poniewaz dobrze sie czje czasami mi sie zdarzalo zapomniec i nic mi nie bylo. ale ostatnio (jakies 2 tyg. temu) postanowilam sie troche napic alko jakies piwo, pojechalam na dzialke i nie wzielam zesoba leku... po czym jak wrocilam i wzielam to w nocu obudzilam sie, bo mi bylo niedopbrze i juz nastepnego dnia wrocily moje wspominki... moze to stad??

zastanawiam sie tez czemu ja to wszystko tak analizuje?? zwlaszcza, ze juz przez to przechodzilam, ale musze przyznac ze nawrot trwal o wiele kroceh i szybciej stanelam na nogi...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:48 pm ]
aha i przepraszam, ze ja tak ciagle o sobie... ale jak cosmi sie dzieje to skupiam sie tylko i wylaznie na sobie...

aha, moj lek odnosnie tego, ze zaraz zrobi mi sie niedobrze i nie zdarze do lazienki itd. mysle ze po czesci stad, ze jak bylam mala mialam chorobe lokomocyjna i zawsze panikowalam jak mi bylo niedobrze nawet nie w podrozy tylko... no czasami tak sie robi nie? :P

przez Pstryk 06 cze 2007, 16:18
Serwus!

inez3 napisał(a):hmm... drogie panie moze t tylko taki gorszy dzien..

jestem przekonana Kochana, że tak właśnie jest. Mój też był paskudny :? na koniec miałam dyplomatyczną wymianę zdań z żoną szefa, a poszło oczywiście o pieniądze. Uh, do teraz mnie krew zalewa - ale mam ja ochotę za włosiska wytargać i porysować tą udającą niewiniontko minę na twarzy i przyłożyć w te fałszywe oczęta!
Pstryk

przez inez3 06 cze 2007, 16:22
a wiecie co?? najlepiej to byloby przestac to wszystko analizowac i sie zastanawiac czy akurat w tej chwili boli mnie glwa czy reka :D heh, tylko czemu to nie jest dla nas takie proste?? powiem wam szczerze, ze jak mi sie uda spojrzec na to wszystko z perspektywy to mi sie chce smiac samej z siebie :P

przez Pstryk 06 cze 2007, 16:42
inez3 napisał(a):powiem wam szczerze, ze jak mi sie uda spojrzec na to wszystko z perspektywy to mi sie chce smiac samej z siebie Razz

racja - mi też się uśmiechnęło :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:46 pm ]
P. S. Ale na szefową mam dalej nerwa :evil:
Pstryk

przez ashley 06 cze 2007, 17:48
bethi napisał(a):inez3 napisał:
hmm... drogie panie moze t tylko taki gorszy dzien..

jestem przekonana Kochana, że tak właśnie jest. Mój też był paskudny

Mój też. Bylo fajnie w szkole cieszylam się z weekendu, ale po lekcjach moja mama musiala to spiep***. Doprowadza mnie dzisiaj do placzu. Nie ma to jak rodzice "jak im coś odbije". Lepiej nie wychodzić z pokoju...

przez Pstryk 06 cze 2007, 17:57
Tak, na mnie też się właśnie ktoś wyżył....
W ciągu godziny może zawalić się cały świat...
Idę sobie popłakać.
Niech ten dzień się już skończy!
Dziubaski
Pstryk

Sortuj wg