Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Amy Lee 04 cze 2007, 15:52
Ewik, też się dołączam do uścisków!

Piotrek napisał(a): mi się dzisiaj matura ustna z polskiego śniła - obudziłem się przerażony i zdyszany - tzw. sen pourazowy prawda?

Matura - powinni tego zabronić :shock:
Źródło traumy człowieka na trudnym etapie życia.

Ja mam jutro wprawkę do egzaminu ustnego i omówienie prezentacji nagranej na wideo, na której robię głównie "yyy" i upuszczam kartki. No nic, będę się blokadami psychicznymi tłumaczyć i takimi tam 8)

Pochwalę się, że zaliczyłam kolokwium na koniec semestru, więc mniemam, że i z egzaminem sobie poradzę, więc jeden kamień z serca mniej :smile:
Amy Lee

przez IceMan 04 cze 2007, 16:18
pobawię się w wycinankę: :twisted:
maiev napisał(a):złapałam takiego doła...

maiev napisał(a):Przegoń go!

Amy Lee napisał(a):Pochwalę się, że zaliczyłam kolokwium na koniec semestru, więc mniemam, że i z egzaminem sobie poradzę, więc jeden kamień z serca mniej

No i gratulacje!! Z resztą na pewno pójdzie równie dobrze ;)
Amy Lee napisał(a):której robię głównie "yyy" i upuszczam kartki

ano... dobrze że nikt mojej prezentacji maturalnej nie nagrywał bo to tak samo wyglądało...
Przyjaciel forum

przez smutna48 04 cze 2007, 16:57
ja wałsnie farbuje włosy tzn nie znieniam koloru a pozbywam się odrostów zobaczymy co wyjdzie bo to inna farba niz dotychczas uzywałam mam nadzieje ze będzie dobrze... chociaz boje się

super rozjaśnaijąca na pudełku nie była az tak jasna ale mam szczera nadzieje ze jak albinos nie bedę wygladac strach się bac :shock:
trzymajcie kciuki zebym nie zemdlała na swoj widok :) :roll: postanowiłam zrobić sobie kilka dni dobroci dla siebie zobaczymy z jakim efektem moze pojeżdze troche i porozworze Cv takie mam plany a czy wyjdzie tego nie wiem :smile:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mizer 04 cze 2007, 20:31
Ewik- nie dziwię się. czas leczy rany. ale nie wiem czy wyleczy dziórę po osobie, która była z Tobą od początku, matka to część Ciebie.

Siostra mojej babci umarła 15 lat temu. Do tej pory opłakuje w rocznicę, babcia jest b.wesoła i optymistyczną osobą, ale nie potrafi odmówić sobie łez.

Gdyby moja siostra albo matka umarły (najbardziej naukochańsze z najukochańszych) lub ktoś z reszty rodziny- całe życie bym wyła pewnie po nich. Ja tęsknię jak ich dwa dni nie widzę, brakuje mi czegoś, jak się pokłócę i wyjdę to za godzinę wydzwaniam bo mam wyrzuty sumienia, a kłócimy sie jak 150 XD

Piotrek- ja podobno "wiem wszystko" XD jak Ci poszła dzisiejsza matura?XDDDD

Amy Lee- nie będzie dziecka, ja tak czuję też ;]
i mi trochę dziwnie bo poczułam się jakbym Cię namawiała do aborcji XD skąd ja miałam wiedzieć, że uznajesz potomstwo już w pierwszych godzinach po stosunku o.o dzine sprawy biologiczno etyczne o które rząd się ciapi latami.
farta na przyszłość życzę :D

mam kaca
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez IceMan 04 cze 2007, 20:36
Mizer napisał(a):Piotrek- ja podobno "wiem wszystko" XD jak Ci poszła dzisiejsza matura?XDDDD

tsunami... katastrofa :shock: ... lepiej nie wspominać :lol:
Mizer napisał(a):mam kaca

znowu? ehhh... :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:39 pm ]
smutna48 napisał(a):ale mam szczera nadzieje ze jak albinos nie bedę wygladac strach się bac

Albinosy mają czerwone tęczówki oczu... więc bez obaw ;)
Przyjaciel forum

przez Mizer 04 cze 2007, 20:43
Piotrek- pokuta za wczorajsze winko.

Jaki przedmiot dzisiaj zdajesz w nocy?/XD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez IceMan 04 cze 2007, 20:51
Mizer napisał(a):Jaki przedmiot dzisiaj zdajesz w nocy?/XD

Mam nadzieję że ten przedmiot to będzie jedynie poduszka :P
Przyjaciel forum

przez smutna48 04 cze 2007, 20:59
Piotrek napisał(a):Albinosy mają czerwone tęczówki oczu... więc bez obaw

no tak nie mam takich chyba ze się nie wyśpie coś na wzór krolika ;)
Susan Taylor

przez Mizer 04 cze 2007, 21:02
albinosom krew z oczu wystaje, bo nie mają barwnika

i tego na te czówce

i tego we włosach

i w skórze

muszą chodzić w okkularach słonecznych, ich skóra jest b. narazona.

nie wiem o co chodzi, ale wygłaszam własną opinię XD

przez Amy Lee 04 cze 2007, 23:49
smutna48, dobrze, że jasne włosy, w końcu blondi nie może być taka całkiem smutna ;)

Mizer napisał(a):Amy Lee- nie będzie dziecka, ja tak czuję też ;]
i mi trochę dziwnie bo poczułam się jakbym Cię namawiała do aborcji XD skąd ja miałam wiedzieć, że uznajesz potomstwo już w pierwszych godzinach po stosunku o.o dzine sprawy biologiczno etyczne o które rząd się ciapi latami.
farta na przyszłość życzę :D

Nawet nie wiesz ile się nauczyłam w ten weekend o tych sprawach, mogłabym już nauki przedmałżeńskie prowadzić :mrgreen: A rząd ostatnio żre się wyłącznie o słowa, same nadużycia semantyczne ;)

Swoją drogą dziwne uczucie było, jak dwa razy leciałam do skrzynki, bo jakaś podejrzana poczta była i się bałam, czy mi ktoś aby czarodziejskich tabletek nie przysłał, ale nic to, rachunek za telefon i DVD z autografem Pawła Wilczaka :mrgreen:

Już się niczego nie boję tzn. konkretne lęki rozeszły się po kościach do postaci ogólnego przygnębienia i lekkich kłuć w boku.

Ponadto muszę rzucić ten brzydki nawyk wzbudzania współczucia swoją osobą. Jakieś to nie do końca w porządku.
Amy Lee

przez smutna48 05 cze 2007, 09:20
Wreszcie choć pożno poszłam spac ale moze dlatego ze nie mam zadnych zajec :( nie miałąm koszmarów podwojna melisa przed snem i nie budziałm się w nocy nie bede chwalić dnia przed zachodem slonca ale mam nadzieje ze znajdę w sobie siły zeby zaczać szukac pracy bo dobije 30 stki i zostanę z ręką w nocniku jak to sie mowi :oops:
Susan Taylor

przez Tygryska 05 cze 2007, 10:23
smutna48 trzymam kciuki.

Ja sobie chyba kupię jakis parawan czy cuś bo jak siostra robi coś po nocy, świeci nocną lampką to ja nie jestem w stanie zasnąć, wiercę się i agresor mi się włącza :x

Na przemian piszę mracę mgr i uczę się angielskiego, ale im więcej spraw na wydziale załatwionych tym bardziej czuję zbliżającą się wolność ;) i cieszę się strasznie :D

przez Kriss 05 cze 2007, 17:16
Elo :P Dawno mnie tu nie bylo ;d odkad wyjechalem na konkurs ogolnopolski i wrocilem to w ogole radko zagladam a do tego jako bonus nie mecza mnie lęki ale mam dziwne schizy głodowe :o Siedzac przed kompem mysle ciagle o jedzeniu, ciagle czuje sie głodny, nie wiem co jest.... dopiero jadlem a juz mysle o tym zeby znowu isc jesc choc moj zoladek jest pelen... o co chodzi :(

przez Amy Lee 05 cze 2007, 18:07
Ja też mam ochotę na jakieś dobre chrupki, a w domu jak na złość tylko czekolada i żelki.

Jutro jadę na koncert.
Do Czech.
Średnio mi się chce (kiepska pora, na prawdę), ale nałóg, to nałóg, bilet kupiłam w marcu i nie daruję.

Może się nie zgubię na dworcu.

<Salutuje i odmeldowywuje się>
Amy Lee

Sortuj wg