Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 09 lis 2010, 12:28
linka, dobrze , że się go pozbyłaś, trzymam kciuki za dobre wyniki :great:

Spałam jak kamień 10 godzin :shock: dopiero co się obudziłam :mrgreen:

przez wovacuum 09 lis 2010, 13:12
wiola173, na razie z testow serologicznych,wyszlo mi uczulenie na czekolade,owoce cytrusowe,chlor,i skladnik w antyperyspirancie-cyklomethitone,vczy jakos tak.w czwartek lub piatek zaloza mi plastry na plecy-to bèdà typowe badania czy jestem uczulona na pylki,grzypy itp.-bèdè w nich biegac tydzien czasu. :hide: urznè siè dziisaj. :twisted:
wovacuum

przez linka 09 lis 2010, 13:16
wovacuum, :shock: to tak z grubej rury z tymi uczuleniami......nie dziwota, ze dostałaś takiej wysypki, często na basen chodziłaś a tu pyk - uczulenie na chlor......
Eh, niech znajdą wszystko i na odczulanie idź - będzie dobrze :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 09 lis 2010, 13:19
pojde,pojde..tylko co z moim basenem??ja muszè plywac...czy to znaczy,ze wogole nie bèdè mogla juz plywac?
wovacuum

przez *Wiola* 09 lis 2010, 13:22
wovacuum,
Biedactwo:( Ale dziwne ,że jesteś aż na tyle rzeczy uczulona i dopiero teraz się objawiło:(
Moderator

przez linka 09 lis 2010, 13:26
wovacuum, nie koniecznie, poszukaj w okolicy basenu nie chlorowanego a ozonowanego :D
A do kąpania pod prysznic poszukaj kosmetyków dla atopowego zapalenia skóry :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natusia 09 lis 2010, 13:27
wovacuum ja też jestem na wiele rzeczy uczulona .... chlor, gorzka czekolada, sierść królika, pyłki drzew, pleśń, wilgoć, i nie pamiętam co tam jeszcze

trzymaj się <przytul>
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez wovacuum 09 lis 2010, 13:33
otoz,nigdy nie mialam,zadnej alergii..pojawila siè przypadkiem,no i jest.Poszukam tego basenu ozonowego,popytam znajomych.Dziisaj mi na nogach wyskoczyla wysypka.Czekam rowniez na wyniki,w zwiazku z hivem itd. :pirate:
wovacuum

przez 19_latek 09 lis 2010, 13:34
Dzis cos slabo sie czuje, cisnienie mi troche spadlo, normalnie mam 140/90 a dzis 118/76. Ogolnie cos mi slabo dzisiaj.
19_latek

przez -asia- 09 lis 2010, 14:59
miałam dziś rezonans, przeżyłam :mrgreen: , chociaż mam koszmarną klaustrofobię, a mimo iż urządzenie było przyjazne dla klaustrofobików to zamknięto mnie częściowo w "trumnie". :P Bez kontrastu (uff...). Wszystko wyszło w porządku tylko ząb obrotowy mam odchylony do tyłu (cokolwiek to znaczy :pirate: ).
-asia-

przez *Wiola* 09 lis 2010, 15:33
wovacuum,

Mówiąc szczerze to myślę ,że większość basenów jest już ozonowana. Chyba ,że wyraźnie czułaś smród chloru na swoim. Dobrze ,że zrobiłaś wyniki, będziesz spokojniejsza:)

Asiu :great:

Ja właśnie wróciłam ze szczepienia przeciwko żółtaczce i jestem podminowana:(
Moderator

przez Korba 09 lis 2010, 15:45
wova, no pięknie :( dziwne, że kiedyś się było alergikiem albo nie, nie stawało się nim nagle, a tu masz.....

-asia-, najważniejsze, że wyszło w porządku :great:

Ja jutro mam reumatologa :zonk: coraz bardziej mnie wszystko boli. Mam nadzieję, że coś mi dadzą na to, bo czuję jakby mnie rwał cały kościo(trup) :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez chojrakowa 09 lis 2010, 15:50
Pół dnia spałam a teraz muszę powrócić do rzeczywistości, której wcale nie lubię.
Szaro, pusto, tylko kilka złych uczuć gra mi na nosie. Czuję, że będę dziś płakać.
Ja chcę spać. Chcę przespać całe życie. :-|
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez -asia- 09 lis 2010, 16:09
Kasiu, Wiolu, dzięki. :D

Kasiu, Biedulko, dużo zależy od wyników, być może dostaniesz niesteroidowe leki przeciwzapalne, ale naprawdę bardzo polecam zmianę diety, bo ma OGROMNY wpływ na stan stawów!!!!!!!!!! Wiele osób wyleczyło np. RZS i inne choroby tkanki łącznej z autoagresji dietą (bez przeciwzapalnych leków 8) ). W ogóle zacznij dbać o swoje zdowie Kobietko, zrób to dla siebie...
-asia-

Sortuj wg