Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Wujek_Dobra_Rada 08 lis 2010, 00:13
Nie powiem, że jest ok, ale zaczynam widzieć różne kolory. Do tej pory była biel, albo czerń.
Wujek_Dobra_Rada

przez fobia 08 lis 2010, 00:32
czuję , że powoli staję na nogi, bywają jeszcze dni lepsze i gorsze, ale nie jest źle. Tylko ciii żeby nerwiczka nie usłyszała ;)

przez chojrakowa 08 lis 2010, 01:49
Czuję się nieswojo we własnym domu.
I wszystko i wszyscy jak we mgle. Podstęp.
Mam ochotę posprzątać, chociaż już dziś to zrobiłam. Cóż, jutro też sprzątnę.
Duszę się w domu a boję się wyjść.

Co się dzieje?

[Dodane po edycji:]

Boję się położyć spać, boję się, przeczuwam coś złego.
/cenzura/, ja wiem jak to brzmi, ale coś każe mu czuwać. Pilnować.
Bo ktoś może mnie skrzywdzić. Ktoś może wleźć sobie i...
wiem jak to brzmi, jak pieprzona wariatka.
Ale to ani trochę nie zmienia faktu, że się boję.

/cenzura/.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lady_butterfly 08 lis 2010, 11:38
Od kilku dni mdli mnie po Conocrze Cor 2,5mg i czuję gorzki smak w ustach (przez pół dnia, jak nie dłużej) i nie wiem co z tym zrobić :/. Wcześniej tak nie było, a zażyłam już około półtora blistra :/. I nie wiem czy tak ma być, czy może mam iść do lekarza :/, na recepcie jest napisane, że nie wolno samemu odstawić leku. Mam skierowanie do poradni kardiolo - będę tam dzwonić, ale wiadomo, że na wizytę pewnie sobie poczekam... a po Concor Cor chyba wybiorę się do lek. pierwszego kontaktu, bo zostało mi z 8 tabletek (nie pójdę prywatnie do tej "mojej" kardiolog po receptę - wizyta kosztuję 80zł)...

przez chojrakowa 08 lis 2010, 11:47
lady_butterfly, może jak będziesz u lekarza to zapytaj o te objawy, które ci dokuczają.
Innych leków nie brałaś w tym czasie?

Od rana chodzę nabuzowana. Przytyłam. Wkręcam sobie ciążę. Wypieprzyłam kubek kawy z drugiego piętra i pochlipuję.
Niech ktoś mnie odstrzeli, bo za godzinę mam zajęcia. :why:
(ps: właśnie napierdalam głową w grzejnik)

przez lady_butterfly 08 lis 2010, 11:55
Nie brałam innych leków. Tzn. wcześniej razem z Concor Cor 2,5mg miałam IPP na ochronę żołądka (ale nie po to, by chronić przed Concorem, ale dlatego, że to moje pieczenie w klatce piersiowej może być spowodowane właśnie przez żołądek). Odstawiłam IPP na tydzień, bo wkręciłam sobie ciążę :D (chojrakowa witaj w klubie!), bo mnie sutki swędziały (nie mam pojęcia dlaczego, ale już przeszło, swędziały kilka dni) i pierwsze, co wyskakuje po wpisaniu w google "swędzące sutki", to ciąża. Concor Cor ponoć w małych dawkach można brać przy ciąży, coś takiego powiedziała mi kardiolog, ale na IPP pisze, że nie wolno, więc... A tabletek anty nie biorę, natomiast nie jestem na tyle głupia, żeby nie stosować żadnej antykoncepcji, ale nie ma tych 100% pewności i to tak. Test oczywiście wyszedł ujemny, więc jutro wrócę do łykania tego IPP. Być może to IPP miało wpływ na to, że wcześniej nie miałam tego gorzkiego smaku w ustach i lekkich, na szczęście, mdłości po Concorze. Czyli po prostu zapytać o to lekarza pierwszego kontaktu? Jutro będę dzwonić do tej poradni kardiologicznej i spytam jak jest, ale pewnie termin będzie na za kilka miesięcy.

przez wovacuum 08 lis 2010, 12:01
U mnie bardzo spokojnie.jestem w trakcie zalatwiania pewnej sprawy,i byloby milo gdyby wszystko potoczylo siè po mojej mysli. :smile:
Poza tym,czekam na telefon, na ktory nie powinnam absolutnie czekac.No coz..mi tez moze czasami odbic prawda??? :twisted:
Pozdrawiam wszystkich i milego dzionka zyczè. ;)
wovacuum

przez chojrakowa 08 lis 2010, 12:03
lady_butterfly, bardzo możliwe. Może po prostu żołądek się domaga osłony, szczególnie jeśli masz wrażliwy. Wracaj do łykania i obserwuj.
Ja natomiast jestem na tyle głupia, żeby się nie zabezpieczać i proszę zostawić to bez komentarza. /cenzura/ mać, nie ma ryzyka nie ma zabawy, to żałosne, ale potrzebuję naprawdę silnych bodźców, żeby coś poczuć. Nie wiem skąd to się bierze.
W gruncie rzeczy nawet jak będę w ciąży - dobrze mi tak /cenzura/. Będę mogła się nad sobą użalać, zostanę bez wykształcenia i będę dnem dna z dzieciakiem. I choj.

przez lady_butterfly 08 lis 2010, 12:09
No i wkręcam sobie także, że ten Concor Cor 2,5mg to przyniesie więcej szkody niż pożytku, że sama sobie wkręciłam tą tachykardię, że jak jestem spokojna to jej nie mam (a tego to szczerze powiedziawszy nie wiem... bo nie mam jak sprawdzić 24h na dobę :D, a kilkakrotne mierzenie palcem pulsu w ciągu dnia jest raczej mało miarodajne) i że dostałam ten Concor Cor, bo spytałam się czy jest coś na uspokojenie tego serducha (czy, gdybym spytała, to bym dostała ten lek?), a tak naprawdę to nie powinnam go brać - takie oto miotają mnie wątpliwości... I ten gorzki smak w ustach, jakby lekko piekący język, tragedia... :/
Ja to jestem mistrzynią we wkręcaniu sobie różności. Grrr!!!

Hm... chojrakowa, a masz stałego partnera? Bo ja około 2 lata temu miałam przez rok coś typowo z nerwicy natręctw - wkręcanie sobie HIV (test też zaliczyłam, oczywiście jestem zdrowa). Ale to był dramat, bałam się wyjść na ulicę, dotknąć klamki, wszędzie widziałam igły :D, agrafki, kapsle od puszek, które mogłyby mi zrobić krzywdę, itd. Na szczęście dałam sobie z tym radę. To teraz przyszło coś innego, no niech to!!! No i leki... ja bym umarła ze strachu, jakbym miała zaszkodzić dziecko zażywając cokolwiek, czego nie wolno.
Ostatnio edytowano 08 lis 2010, 12:10 przez lady_butterfly, łącznie edytowano 1 raz

przez Shadowmere 08 lis 2010, 12:10
Aniula..

Ojojoj.Teścik robilas?
Rzeczywiscie tylko dzidziusia Ci teraz brakuje - będziecie sobie razem wyli -Ty i Twoje dziecię :mrgreen:
Shadowmere

przez Misiek_NL 08 lis 2010, 12:31
fobia, Super... Trzymam kciuki :great:
Misiek_NL

przez Agnieszka_1988 08 lis 2010, 12:46
Ja zaraz zdechnę... Jak dociągnę się dziś do domu to odprawię modły dziękczynne. Jebany lęk...
Agnieszka_1988

przez Natusia 08 lis 2010, 13:58
głowa boli , robię pranie , potem jakieś zakupy, no i znowu mi zatoki dokuczają ehh
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez chojrakowa 08 lis 2010, 14:02
Shadowmere, za tego mrgreena to zostaniesz chrzestną :pirate:
Do 15:15 mam zajęcia a potem muszę zrobić zakupy więc dorzucę do koszyka teścik i tyle.
Wali mi na mózg. Puszczam sobie stare smutne piosenki w przerwach między zajęciami i wyję.

Sortuj wg