Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 05 lis 2010, 00:44
anakonda napisał(a):Aneczko, ja uważam, że facet może faktycznie nie jest dla Ciebie

b z d u r a :evil:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez anakonda 05 lis 2010, 00:48
chojrakowa napisał(a):
anakonda napisał(a):Aneczko, ja uważam, że facet może faktycznie nie jest dla Ciebie

b z d u r a :evil:

no masz.. i wyrwałaś z kontekstu..
dalej było napisane, że powinnaś zwrócić uwagę, że miał tyle zaufania, że powiedział o swoich fantazjach!!
:cry: wychwycasz tylko to, co chcesz, widzisz?

źle mi źle mi źleeeeeeeee :why:
anakonda

przez bamvalo 05 lis 2010, 01:19
:8):
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anakonda 05 lis 2010, 02:11
ŹLE MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :why: :why: :why: :why: :why: :why:
anakonda

przez bamvalo 05 lis 2010, 02:15
anakonda, :?: :?:
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez namiestnik 05 lis 2010, 02:26
Anakonda napisał(a):a ja tam bym chyba mogła żeby był 1 facet i poza mną inna babka.. tylko po pierwsze obca a po drugie nie po ślubie

WOOOOW

W sumie jak by mojej partnerce bardzo bardzo zależało to... ale z kimś czystym i obcym, no i niejednocześnie (bleeee)

Chojrakowa zależy mu skoro z takiego fajnego pomysły zrezygnował ;) A na poważnie to dobrze, że jest szczery i widać NAJWAŻNIEJSZE jest by być z Tobą.

[Dodane po edycji:]

Aneczka - otwórz drugie ;)

przez coma 05 lis 2010, 06:17
jeszcze mogłabym spać, a tu dupa... :why: :bezradny:
coma

przez chojrakowa 05 lis 2010, 08:24
namiestnik, trochę mnie pocieszyłeś, acz i tak już zakodowałam, że to kolejny dowód, że mnie nie kocha.

Nie spałam do 6:00. Jak udało mi się zasnąć zadzwonił budzik przed chwilą, bo od 8:00 mam zajęcia.
Oczywiście matka sytuacji nie rozumie i nie widzi przeszkód, żebym siedziała nieprzytomna.
Boże.
Nikt mnie nie kocha, jestem nieważna i udowadniają mi to na każdym kroku, jak tylko uda mi się o tym na chwilę zapomnieć. Już nie zapomnę.

przez Agnieszka_1988 05 lis 2010, 08:36
Matko... Nie wiem, co mam myśleć o tej mojej reakcji na Afobam... To miała być moja ostatnia deska ratunku, a tu jak połknęłam to poczułam właściwie, dlaczego chodzę na terapię... Żeby nie czuć tego, co poczułam, jak wzięłam... Przez godzinę około miałam takie lęki, że szok. Później się uspokoiłam, bo tłumaczyłam sobie, że nic się nie dzieje i że to trzyma tylko 8h. A byłam spokojna zanim połknęłam. Teraz jestem zamulona i smutna, spałam też kiepsko, budziłam się i sny po prostu jakieś kosmiczne :roll: Nie wiem... Spróbować jeszcze raz? Chyba zejdę zanim znów wezmę to do ust :zonk: Na dodatek wyczytałam, że to może ujawnić wcześniej utajoną depresję, no, a teraz czuję się taka jakaś... obojętna i przygnębiona, pozbawiona chęci do walki :(
Agnieszka_1988

przez Shadowmere 05 lis 2010, 08:40
chojrakowa, Adam trójkątu nie chcial,ale na ktores urodziny obiecalam mu mlodą,śliczną Azjatkę :mrgreen:

Ktos Cię uczyl,że dla faceta seks nie zawsze albo wcale nie jest rownoznaczny z milością?
Poza tym od mowienia do dzialania ...ehh jakbys powiedziala:Kamil,okay,jestem gotowa,zrobmy to-to by sie zaczerwienil,uszy po sobie i schowal do szafy.Tematu wiecej by nie bylo...
Przecież nie powiedzial Ci:mam ochotę pokochac kogos innego,bo Ty nie jestes dosc dobra.. :roll:
Shadowmere

przez Natusia 05 lis 2010, 08:42
Ja właśnie wstałam , łeb mnie boli i jestem na maxa przymulona a na dworze wieje że ho ho ho, dzisiaj sprzątanie w tempie żółwia :zzz:
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Agnieszka_1988 05 lis 2010, 08:46
Mam dosyć. Nawet benzo nie sprawia, że czuję się normalnie. Życie z nerwicą jest przejebane. Już nigdy nie będzie normalnie... Mam nasrane we łbie i w wieku 22 lat nie mam życia żadnego. Jestem ograniczona swoimi słabościami... Boję się własnego cienia. Jak uda mi się jeszcze z raz w życiu pójść do szkoły to chyba tylko po to, żeby zrezygnować.

/cenzura/.
Agnieszka_1988

przez chojrakowa 05 lis 2010, 09:01
Shadowmere, Haniu, przecież ja to wiem. Przecież tłumaczył mi się, że kocha tylko mnie, że skoro nie chcę to nie, że to była tylko propozycja, że nie chciał mnie zranić.
Tylko co z tego, kiedy serduszko mi pękło? :cry:

quote="Shadowmere"]
Przecież nie powiedzial Ci:mam ochotę pokochac kogos innego,bo Ty nie jestes dosc dobra.. :roll:[/quote]

A dla mnie tak to zabrzmiało.

przez Agnieszka_1988 05 lis 2010, 09:02
Trawy zapalić nie mogę, bo potęguje lęki, alko to samo... benzo też... Masakra. W życiu już nie zaznam spokoju, normalności i rozluźnienia...
Agnieszka_1988

Sortuj wg