Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Misiek_NL 04 lis 2010, 14:39
Agnieszka_1988, Magnez... tylko to tak od razu nie działa, jak długo bierzesz ??
Misiek_NL

przez namiestnik 04 lis 2010, 14:41
A ja fatalnie reaguję na dym od zawsze i od zawsze ojciec nie może się powstrzymać od palenia. Właśnie jestem u rodziców i muszę tu jakiś czas być. Ale tak mnie to dobija czasami. Jest fatalnie to potem już nic mi się nie chce. Jak nawet wychodzi gdzieś to musi przynajmniej zapalić w pokoju i dmuchnąć kilka razy, a ja mam pot na czole po tym i jestem rozdygotany.

przez -asia- 04 lis 2010, 14:51
Agnieszka_1988 napisał(a):Powiedzcie mi: co pomoże na drgającą powiekę lub wargę? Biorę 2 razy dziennie magnez, a i tak mi drga :roll: Mam brać jeszcze więcej magnezu? :?:

to niekoniecznie musza byc jedynie braki magnezu. czesto takie dolegliwosci wystepuja przy niedoborach witamin z grupy B. Tak wiec polecam B komplex.
-asia-

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 04 lis 2010, 14:55
Agnieszka_1988 napisał(a):Powiedzcie mi: co pomoże na drgającą powiekę lub wargę? Biorę 2 razy dziennie magnez, a i tak mi drga :roll: Mam brać jeszcze więcej magnezu? :?:

Bierz magnez z witaminą B. Są dostępne takie preparaty. Kuracja może potrwać nawet kilka miesięcy.

Zdycham ze strachu przed wszystkim :roll: Ja chcę koniec...
coma

przez Agnieszka_1988 04 lis 2010, 15:00
Łykam maksymalną możliwą dawkę Asparaginianiu Forte od sierpnia. Ale właśnie wpadłam na jedną zależność. Mianowicie - powieka drga mi najbardziej, gdy zbliża się okres.
Agnieszka_1988

przez Misiek_NL 04 lis 2010, 15:04
coma, Nie bój się nic... Będzie dobrze wszystko ;)
Misiek_NL

przez Shadowmere 04 lis 2010, 15:09
Bylam u mojego kochanego psychiatry-co on ze mną robi takiego,że wchodzę do gabinetu przygarbiona,a wybiegam na skrzydlach?

Żadnego CHADU nie ma i to moja kolejna obrona przed pomocą-jak w przypadku schizofrenii,dystymii,glejaka,choroby adissona,sm,chloniakow i depresji endogennej oraz psychoz :mrgreen: Powiedzial,że od trzech lat nie może sie u mnie dopatrzyc niczego procz tego co mam :pirate:

Recept na nic nie mam,on wie,że jest mi trudno,ale jest dumny,wierzy we mnie i czuwa.
Dostalam natomiast skierowanie na tarczyce i do endokrynologa,bo nigdy nie wiadomo i czesc objawow może byc polekowa,a niektore (uderzenia goraca,zlewne poty i wpadanie na szafy) jak najbardziej może sie wiazac z hormonami i trzeba to sprawdzic.

Mam dac sobie trochę czasu,pozwolic mózgowi dojsc do siebie i sluchac sie mamy Adama,bo jest madra i "myśli"..

No i dzwonic,dzwonic jak najszybciej do terapeuty,bo nigdy tak bardzo nie potrzebowalam opieki,uwagi i dobrego mleka matki :mrgreen:
Jadlowstret psychiczny-nie chce się karmic,bo to taki moj bunt.Zobaczymy 8)
Shadowmere

przez Vi. 04 lis 2010, 15:19
Shadowmere, ja jestem bliski zakończenia terapii i mam nadzieję, że tego nie zrobię, więc Ty zacznij :)
Vi.

przez chojrakowa 04 lis 2010, 15:39
Shadowmere, Haniu, to ja też zostanę psychiatrą 8) Ni śladu CHADu. Co do tego jadłowstrętu - ja też tak mam.

Czy ktoś mógłby mnie uświadomić czym różni się osobowość chwiejna emocjonalnie od bdp?
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez bamvalo 04 lis 2010, 16:39
Ja juz jestem psychiatra/psychologiem... sam sobie 8)

:8): PEACE :8):
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez Helvetti 04 lis 2010, 17:13
Mój dzisiejszy dzień:
Dostałam 2 - z chemii, chociaż się uczyłam.
Mam dużo nauki na dziś.
Wsiadłam w zły autobus, uciekają przed koleżanką z klasy z gimnazjum.
Ale uwaga, pozytywny akcent. Spełniło się moje malutkie marzenie ; )
Biorę udział w projekcie Comenius!
got a date with suicide.

przez buu 04 lis 2010, 17:15
jestem straaaasznie zmęczona fizycznie, psychicznie i chyba zaczynam wątpić w sukces..
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez fobia 04 lis 2010, 17:28
linka, gratuluję odstawienia leków i pracy z terapeutką, trzymam kciuki za powodzenie i powrót do zdrowia. Chciałabym tak, ale chyba jeszcze nie jestem w stanie. :105:

Stresujące dni ostatnio ,ale jakoś daję radę i nawet nie potrzebuję do tego xanaxu :mrgreen: Dzisiaj nawet na stresującą rozmowę zareagowałam rozbawieniem :shock: i poszło mi nieźle :mrgreen:

przez bamvalo 04 lis 2010, 19:07
-----> :8): ''Jacykow mowi: skarpetki do sandalow sa OK!''
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

Sortuj wg