Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez LukLuk 04 lis 2010, 12:53
a Ja nie Jestem zamulony .. :roll: taka pogoda pozwala mi się jako tako cieszyć, ogólnie to jakoś dziś od rana czuje się podejrzanie dobrze 8) załatwiłem laryngologa, ide do fryzjerczyka .. :p
tylko jest jeden problem .. skończyły mi się fajki a do sklepu całe 100 metrów. ho, ho.

przez Misiek_NL 04 lis 2010, 12:58
LukLuk, Dasz rade... 100 metrów to nie tak dużo ;)
Misiek_NL

przez LukLuk 04 lis 2010, 13:04
faje drożeją a w dodatku od 15 listopada ma obowiązywać zakaz palenia w miejscach publicznych.
Czy mam rozumieć, że koniec palenia na ulicach .. ? bo to też miejsce publiczne.

ide do kiosku .. po ramkę xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 04 lis 2010, 13:21
Ciekawe tylko jak będą tego pilnować... bo na pewno jeszcze spotkamy palącego np. na przystanku
Misiek_NL

przez -asia- 04 lis 2010, 13:45
LukLuk napisał(a):a Ja nie Jestem zamulony .. :roll: taka pogoda pozwala mi się jako tako cieszyć, ogólnie to jakoś dziś od rana czuje się podejrzanie dobrze 8)

to tak jak ja. 8)
od dziecka kochalam szarugi, to dla mnie taka lagodna pogoda, bardzo dobrze sie wtedy czuje. 8)
-asia-

przez Agnieszka_1988 04 lis 2010, 13:46
-asia- napisał(a):
LukLuk napisał(a):a Ja nie Jestem zamulony .. :roll: taka pogoda pozwala mi się jako tako cieszyć, ogólnie to jakoś dziś od rana czuje się podejrzanie dobrze 8)

to tak jak ja. 8)
od dziecka kochalam szarugi, to dla mnie taka lagodna pogoda, bardzo dobrze sie wtedy czuje. 8)

Witajcie w klubie :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Ja dziś się głodzę, bo wczoraj za dużo zjadłam... :roll:
Agnieszka_1988

przez chojrakowa 04 lis 2010, 14:00
Shadowmere, tjaaa żabko moja, powinnaś powinnaś.

LukLuk, mogę cię poczęstować, mam mentole.

A ja nienawidzę deszczu. Zmusza mnie do jeszcze większej ilości chorych refleksji.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez PhilosophyOfLife 04 lis 2010, 14:16
lekko sie zdrzemnelam.Mam teraz takie nastawienie pozytywne na spanie.Poprostu wiem,ze zasne.Boze,niech to trwa wiecznie.Jestem taka zrelaksowana idac spac,nie stresuja sie,ze nie bede spac.Od czego to zalezy,raz tak raz siak.Moze pora sie wlasnie nauczyc takiego podejscia.Zwlaszcza Korba musi probowac:)To dziala.Sila Naszych mozgow jest niezastapiona.Kasiu bardzo bym chciala,abys zaczela tez tak myslec :smile:

Wlasnie wstawilam kielbaski do piekarnika.Pieke razem z pomidorami,cebula i czosnkiem.Mniam...ciekawe jak wyjda.
Wiolus?Jak tam?Nie czytaj nic.Moze podsunelam Ci pomysla na obiados? :mrgreen:
PhilosophyOfLife

przez wovacuum 04 lis 2010, 14:21
PhilosophyOfLife, Izus,juz nic nie czytam-wkrècilam sobie ciàzè. :hide: muszè zrobic test.Jeszcze mama mnie dobila, powiedziala,ze Ona do 4 miesiàca miala normalnie okres i nie wiedziala ze jest w ciàzy.a ja jak pisalam wczesniej,jestem na diecie ,a waga nie spada. :bezradny:
Jadè zaraz do pracy :roll: zobaczymy wieczorem co lekarz powie.jestem wykonczona -nie spie juz drugà noc.
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 04 lis 2010, 14:27
wovacuum, Wiolus zrob sobie ten test koniecznie,dla swietego spokoju :mhm: Sciskam i powodzenia<cmok>Daj znac ! :oops:
PhilosophyOfLife

przez wovacuum 04 lis 2010, 14:31
PhilosophyOfLife, dam znac-mam wielkà nadziejè,ze wynik bèdzie negatywny. :pirate: Uciekam do pracy.Pa.
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 04 lis 2010, 14:33
wovacuum, oby:) Papa :papa:
PhilosophyOfLife

przez Agnieszka_1988 04 lis 2010, 14:35
Powiedzcie mi: co pomoże na drgającą powiekę lub wargę? Biorę 2 razy dziennie magnez, a i tak mi drga :roll: Mam brać jeszcze więcej magnezu? :?:
Agnieszka_1988

przez Vi. 04 lis 2010, 14:36
Agnieszka_1988, Mi pomagał Magnez...

Może weź więcej, tylko nie więcej niż na ulotce i pójdź do lekarza jak nie pomoże.
Vi.

Sortuj wg