Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez lady_butterfly 02 lis 2010, 16:07
Witajcie. U mnie coraz lepiej, ręka już nie boli. Za to swędzą mnie sutki :D, ale to być może od źle wypłukanego stanika ;-), a jak nie to nie wiem... Wyjechałam na kilka dni, to chyba dobrze mi robi. A powiedzcie kochani, czy mogę sobie jedno piwko wypić biorąc Concor Cor 2,5mg co rano? Relanium już nie biorę. Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 02 lis 2010, 16:08 przez lady_butterfly, łącznie edytowano 1 raz

przez PhilosophyOfLife 02 lis 2010, 16:08
Agnieszka_1988, ja Ciebie rozumiem i Twoje obawy.Przez nerwice tez nie mam odwagi robic i pracowac tak jakbym tego chciala.Boje sie zmian,podjecia ryzyka.Czuje,ze nie podolam.Pewnie to nie tylko nerwica,ale i niska samoocena w moim wypadku:)
PhilosophyOfLife

przez Helvetti 02 lis 2010, 16:10
lady_butterfly, ja biorę leki i piję w sumie teraz rzadko, ale kiedyś dość często i w dużych ilościach, ale nie traktuje tego jak odpowiedzi na swoje pytanie, bo każdy reaguje inaczej, i żeby potem nie było na mnie ; ) .
got a date with suicide.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 02 lis 2010, 16:11
lady_butterfly napisał(a):czy mogę sobie jedno piwko wypić biorąc Concor Cor 2,5mg co rano? Relanium już nie biorę. Pozdrawiam :)

Z tego co pamiętam małe ilości alkoholu nie są zabronione, ale najlepiej sprawdź w ulotce dołączonej do opakowania.
coma

przez lady_butterfly 02 lis 2010, 16:16
No właśnie, że nie wzięłam ze sobą ulotki, ale w necie poszukam. Mam ochotę na jedno piwko, a nie chcę sobie zrobić kuku ;-). Na jakimś forum przeczytałam, że niby można, ale i tak nie jestem pewna. Może ktoś z Was łyka Concor i wie jak jest?

przez Agnieszka_1988 02 lis 2010, 16:18
PhilosophyOfLife napisał(a):Agnieszka_1988, ja Ciebie rozumiem i Twoje obawy.Przez nerwice tez nie mam odwagi robic i pracowac tak jakbym tego chciala.Boje sie zmian,podjecia ryzyka.Czuje,ze nie podolam.Pewnie to nie tylko nerwica,ale i niska samoocena w moim wypadku:)

No ja już jedną pracę upupiłam przez NL, więc drugi raz wolałabym nie :P Nie mam parcia na szkło, poczekam na coś spokojniejszego i mniej wymagającego :D Jeszcze przyjdzie czas na robienie zawrotnej kariery.
Dobrze, że to forum istnieje, bo nigdzie jeszcze nie spotkałam się ze zrozumieniem mnie i mojej NL :105: Dużo daje ta myśl, że nie jest się samemu z tymi przypadłościami.
Ostatnio edytowano 02 lis 2010, 16:18 przez Agnieszka_1988, łącznie edytowano 1 raz
Agnieszka_1988

przez Natusia 02 lis 2010, 16:18
ja właśnie wróciłam , pozałatwiałam sprawy na mieście a potem pojechałam na działkę :) jest dzisiaj bardzo cieplutko tak fajnie , przyjemnie mm ogólnie wszystko ok :)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez namiestnik 02 lis 2010, 16:23
lady_butterfly napisał(a):swędzą mnie sutki :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie wiem czy możesz wypić. Ale wiem co by na sutki pomogło :twisted: :twisted: :twisted:

[Dodane po edycji:]

Agnieszka_1988, Twoja praca i Twoja decyzja. W sumie sama możesz lepiej czuć czego właśnie potrzebujesz.

przez coma 02 lis 2010, 16:30
lady_butterfly napisał(a):No właśnie, że nie wzięłam ze sobą ulotki, ale w necie poszukam. Mam ochotę na jedno piwko, a nie chcę sobie zrobić kuku ;-). Na jakimś forum przeczytałam, że niby można, ale i tak nie jestem pewna. Może ktoś z Was łyka Concor i wie jak jest?

lady_butterfly, Wiesz, mój tata to łyka, normalnie pije i nic mu nie jest. Miałam w domu ulotke, ale niestety nie mogę znaleźć. Kojarzę własnie, ze tam pisało, ze male ilości alkoholu można pić.
coma

przez lady_butterfly 02 lis 2010, 16:53
namiestnik, no na pewno wiesz, co by pomogło :D.

Dzięki Coma.

przez bamvalo 02 lis 2010, 17:00
Czuje sie jak psu w dupe, jakmby mnei zmiazdzylo stado sloni. Wczoraj bylem na cmenatarzu caly dzien, w nocy nie moglem spac, spalem tylko 3-, pojechalem do pracy, pozniej do szkoly, zjebanie sie czulem i cos mi w bani siedzi bo nie moge usnac mimo iz jestem zmeczony. Kiedy ten koszmar sie w koncu skonczy... :silence:
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez marciatka 02 lis 2010, 17:03
bamvalo, ciepła kąpiel i relaks w łóżku. Sen nie jest jedyną formą odpoczynku, nie staraj się spać na siłę i stresować się tym, że nie możesz zasnąć. Możesz włączyć miłą muzykę i po prostu poleżeć z zamkniętymi oczami.

przez lady_butterfly 02 lis 2010, 17:07
bamvalo napisał(a):Czuje sie jak psu w dupe, jakmby mnei zmiazdzylo stado sloni. Wczoraj bylem na cmenatarzu caly dzien, w nocy nie moglem spac, spalem tylko 3-, pojechalem do pracy, pozniej do szkoly, zjebanie sie czulem i cos mi w bani siedzi bo nie moge usnac mimo iz jestem zmeczony. Kiedy ten koszmar sie w koncu skonczy... :silence:

Także polecam ciepłą, długą kąpiel. Może jakaś dobra książka, film. Dobrze robi śmiech, rozluźnia mięśnie, więc może jakaś głupia komedia? Mnie ręka już nie boli, za to coś mnie swędzi :D. I znów sobie wkręcam. I to tak...

przez PhilosophyOfLife 02 lis 2010, 17:09
bamvalo, mam to samo:)Sa takie okresy,ze zasnac nie mozna i sie nakrecamy(ja popadam z tego powodu w depresje).Mam wtedy strasznie obnizony nastroj,ale kiedy lek przed nie zasnieciem mija wszystko przechodzi jak reka odjal.Mialam problemy ostatnio,ale na szczescie od paru dni spie normalnie.Ba... dzis to mam chyba narkolepsje :mrgreen:
PhilosophyOfLife

Sortuj wg