Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 31 paź 2010, 18:13
Wujek_Dobra_Rada, brałam ponad 3 lata temu, ale krótko, wtedy przechodziłam traumę i lekarz wypisywał mi naprawdę sporo różnych specyfików. w sumie to zużyłam jakieś 2, najwyżej 3 opakowania dormicum i to nie pod rząd. nie pamiętam dawki..., za dużo wtedy tego było. działało wspaniale - piękne zaśnięcie, pobudka bez problemów. przepisywał mi je lekarz rodzinny, jak później powiedziałam to psychiatrze, to była tym lekko wstrząśnięta.

Obleciałam 2 cmentarze, nabiegałam się i nanosiłam. Cieszę się, bo nie mam zamiaru się jutro z rana cisnąć razem z tymi masami człowieków.... Niestety od tego rozbolała mnie noga, która już ładnie dochodziła do siebie. Muszę sobie okład jakiś zrobić i zawiązać w bandaż lub opaskę.
Trochę zdołowałam na przy grobach rodziców..., myślałam o tym jak źle mówię o nich przez terapię, szczególnie o matce. W myślach ciągle powtarzałam: przepraszam, przepraszam. Ale nie mam poczucia winy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 31 paź 2010, 18:14
TheGrengolada, tego nie wiem niestety..ja mam wszèdzie balagan,bo mam koty:)ale staram siè jakos to wszytko trzymac w ryzach :D jednakze nie da siè tak jak bym chciala :smile: ..postaraj siè olac to!!sà przeciez wazniejsze sprawy!! :D
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 31 paź 2010, 18:15
wovacuum, ahhh te koty :105: zazdroszcze :oops:
PhilosophyOfLife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TheGrengolada 31 paź 2010, 18:17
wovacuum, wiem, że są, dzięki, że mi przypomniałaś, bo ja i mój umysł czasem o tym zapominamy ;) No cóż, mam nadzieję, że mi terapia trochę ten umysł naprawi :D

przez Natusia 31 paź 2010, 18:18
Korba też byłam dzisiaj na cmentarzu bo jutro będzie 2 razy więcej ludzi
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Korba 31 paź 2010, 18:22
Natusia, u Ciebie też to tak wyglądało jakby to dzisiaj był 1 listopad?? Zaparkować ciężko, wszystkie groby już odpicowane, przystrojone, ludzie całymi rodzinami, odwaleni jak do kościoła. byłam jedyna w dżinsach i bluzie z kapturem bez makijażu, ale chyba pierwszy raz w życiu czułam, że to nie ja jestem nienormalna....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Natusia 31 paź 2010, 18:25
Korba dokładnie tak samo
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez fobia 31 paź 2010, 18:34
wczoraj byłąm na imprezie :mrgreen: nie chciało mi się iść a jednak było fajnie, troche przegięłam z alko, ale o dziwo kaca nie miałam dzisiaj tylko trochę mnie muliło :pirate:

przez wovacuum 31 paź 2010, 18:37
PhilosophyOfLife, wez sobie tez jakies malenstwa do domku..i nie czuj siè winna ,bo w Polsce kotek zostal.jesli kochasz koty-pozbàdz siè tego uczucia :smile:

[Dodane po edycji:]

fobia, ach te imprezki.;ja osobiscie uwielbiam :mrgreen: co pilas dobrego? :D :twisted:
wovacuum

przez Korba 31 paź 2010, 18:43
Wujek_Dobra_Rada, przeniosę, było coś wcześniej, przed Twoim pytaniem do mnie?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez PhilosophyOfLife 31 paź 2010, 18:45
wovacuum, bede miala slodka Daisy na Swieta:)Tzn kotek kolezanki.Ona wyjezdza na Swieta do Pl,wiec bedziemy sie nia opiekowac.Juz nie moge sie doczekac.Poki co nie mam sumienia,aby wziasc innego kotka:( Tam na dzialce moje malenstwo,a tu w domowych pieleszach nowy kot.Wiem,karce siebie,ale co zrobic;/Jak moje Serduszku umrze (jest chora na guza sutka-prawdopodobnie)to moze wezme kotka ze schroniska:(((

dudnia od wczoraj w TV na temat niebezpiecznej jazdy w pospiechu na 1 listopada.Wy tez tak wyjezdzacie?Nie rozumiem tych ludzi.Spiesza sie,spiesza ludzie na tamten swiat.
PhilosophyOfLife

przez jacas 31 paź 2010, 19:10
co to znaczy? ze ktos na innym kompie jest zalogowany na moim koncie na gg? :hide:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
jacas

przez Korba 31 paź 2010, 19:11
jacas, też mi często wyskakuje taki komunikat i nie wiem o co cho....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Wujek_Dobra_Rada 31 paź 2010, 19:15
u mnie to samo, nie przejmowałbym się ;) Pewnie to poprawią w najbliższej wersji.
Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg