Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 30 maja 2007, 14:48
maiev napisał(a):Laptop jeszcze chwilkę poczeka - nie lubię takich zakupów z przymusu.

Heh... też sobie muszę laptopa kupić i nie wiem z której to strony ugryźć... jaki producent, jakie podzespoły, bateria, wyświetlacz (mały który jest za mały czy duży który jest prądożerny)... masz jakąś orientację?
maiev napisał(a):Chyba gorsze jest wychodzenie z domu bez celu niż siedzenie w nim caly czas.

Właśnie trzeba sobie ten cel znaleźć, ale przy dzisiejszej pogodzie jakoś mi pomysły zrzedły, wypożyczyłem 3 książki i biorę się zaraz za czytanie :P
maiev napisał(a):u was też pogoda taka nieprzyjemna? Wieje, chmurzy się..i wieje. I tak w kółko.

D O K Ł A D N I E :?
Przyjaciel forum

przez slitzikin 30 maja 2007, 15:14
Dzięki wszystkim za wsparcie duchowe :D. Dzisiaj zamierzam ostro przysiąść, oby :).

A co do pogody to mnie też dobija. Pojawiły się na szczęście truskawy, polecam wszysktim wyjść z tą misją do sklepu, kupić kilogram, pół litra śmietany i znikim się nie dzielić, ahahahaha :D.

Żartuje, dzielenie się to frajda.

przez Tygryska 30 maja 2007, 17:32
Piotrek, maiev- dzięki :D

Ja się cieszę że w końcu słońce tak okrutnie nie praży.

Własnie upiekłam ciasto z truskawkami :D i wracam do pisania.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 30 maja 2007, 17:55
Jestem tchórzem. Boję się zrobić kolejny krok, chociaż wiem, że bez niego nie dam rady. Wiem, że to jedyna droga i jest to konieczne. Poza tym nie jest to logicznie takie trudne. Ale ja zamiast zrobić to i mieć za sobą piętrzę przed sobą bariery. Zdaje się, że już jestem tak blizko, a jednak w chwili gdy mam z tym skończyć czuję, jak mnie to przerasta. Beznadziejnie podchodzę do tych moich spraw, paraliżuje mnie strach. Jak może być dobrze, ja potrafię to spieprzyć. I robię to regularnie. Z wlasnej glupoty. Zależy mi a zachowuję się jakby bylo zupelnie na odwrót. Mam do siebie pretensje. Po każdej takiej akcji jak przez moją beznadzieję coś nie wyjdzie pytam się: czy to się musialo tak skończyć. Kim ja wlaściwie jestem? Czy ta sama dziweczyna która tak dzielnie walczyla z depresją mimo, że ona ją przytlaczala, ale nie poddawala się walczyla aż z niej wyszla i potrafila się śmiać, jest tą samą która tak skutecznie potrafi zrujnować kolejny dzień... Czy naprawdę jest ci aż tak źle, tak masz beznadziejnie? Nie widzisz tego co masz? Co ty wlaściwie widzisz? Te problemy, które tylkow twojej glowie przybraly takich rozmiarów. Jak ja mam cię zrozumieć? Bardzo mi to utrudniasz...

przez maiev 30 maja 2007, 18:17
Piotrek napisał(a):też sobie muszę laptopa kupić i nie wiem z której to strony ugryźć... jaki producent, jakie podzespoły, bateria, wyświetlacz (mały który jest za mały czy duży który jest prądożerny)... masz jakąś orientację?

dla mnie to wszystko czarna magia. A nawet jakbym się znała coś niecoś to by było "osiołkowi w żłoby dano". Tyle tego jest że zawrotu głowy można dostać. A i tak jak kupie to się będę zastanawiać czy to dobry wybór. :?
ashley - też tak mam niestety. Ale wiesz że dasz radę! Kto jak nie Ty? W końcu się uda i zrobisz ten krok. czasem się zdarzają takie kiepskie dni, ale później...później wszystko wygląda nieco inaczej i lepiej się wiedzie. Powodzenia!
"I need a new version of me..."

przez IceMan 30 maja 2007, 18:46
maiev napisał(a):dla mnie to wszystko czarna magia

Chyba trzeba będzie co nieco poszukać w serwisach komputerowych...
ashley napisał(a):Czy naprawdę jest ci aż tak źle, tak masz beznadziejnie? Nie widzisz tego co masz? Co ty wlaściwie widzisz? Te problemy, które tylkow twojej glowie przybraly takich rozmiarów. Jak ja mam cię zrozumieć? Bardzo mi to utrudniasz...

Prawie jak w "Tak tak to ja" Republiki ;) ashley pomyśl że nic nie stracisz a możesz zyskać... i - nie wiem czy dobrze to wytłumaczę - im bardziej czegoś chcesz, im bardziej kurczowo trzymasz się jakiegoś planu, tym mniej miejsca dajesz sobie na małe poślizgi, których nie unikniesz. Teraz kurczowo trzymasz się tego, że musisz koniecznie zrobić ten kolejny krok i to jak najszybciej. A może wrzuć na luz i wtedy nawet nie zauważysz kiedy pokonasz o wiele więcej niż ten jeden krok? Pod presją samej siebie nic nie zdziałasz, bo robisz wiele pomyłek i wtedy - im mniej miejsca dajesz na pomyłki, tym są one bardziej dotkliwe i większe, jeżeli dasz sobie więcej przestrzeni, czasu to i będzie wszystko na spokojnie, praktycznie bez żadnych pomyłek.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 30 maja 2007, 22:40
Ciężko pozwolić sobie na błąd. Ashley, dlaczego jesteś dla siebie taka surowa i wymagająca? Dołączam się do Piotrka - co nagle to po diable.
Być może jednak coś, co chcesz na siłę zmienić wcale nie będzie Ci służyć skoro zrobienie tego kroku jest takie trudne? Może nie jesteś do końca przekonana o słuszności tego kroku?

maiev napisał(a):dla mnie to wszystko czarna magia

No to witam w klubie! Dostałam dziś zlecenie administrowania strony fundacji, w której pracuję. Ale jak mam to robić skoro nie mam o tym pojęcia :roll: :?: :?: :?: :?: :?:
Ktoś udziela się w tej profesji :?: :?: :?: :?: Czy to b.skomplikowane :?: :?: :?: :?:
Pstryk

przez IceMan 31 maja 2007, 01:01
bethi napisał(a):Ktoś udziela się w tej profesji

Hmmm... a na czym ta administracja dokładnie polega? Być może pomogę, być może nasz admin będzie wiedział jak sobie z tym poradzić, może jeszcze znajdą się inne osoby które będą coś wiedziały... jeżeli chodzi o mnie, to zależy od tego co kryje się pod hasłem administracji tej strony.
Przyjaciel forum

przez ashley 31 maja 2007, 08:58
Piotrek napisał(a):Prawie jak w "Tak tak to ja" Republiki

No prawie ;)

ashley napisał(a):Jak ja mam cię zrozumieć?

Może najpierw muszę zrozumieć, że nie pozwolilam ci na pomylki. A to cię sparaliżowalo i nie moglaś dzialać. Wymagalam od ciebie za dużo.

Piotrek masz rację muszę zmienić taktykę, dokladnie tak jak napisaleś. Dzięki :)
bethi napisał(a):Ashley, dlaczego jesteś dla siebie taka surowa i wymagająca?

Postaram się już nie być.

przez Bubasek 31 maja 2007, 10:07
Piotrek napisał(a):
Bubasek napisał(a):ale wiem że znów tak będzie...bo....jest codziennie

Czyli ciągły lęk na studiach? (zaliczenia, egzaminy itp.)

nie sądzę zeby to było przez studia....
~~ Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli~~

przez IceMan 31 maja 2007, 13:33
Bubasek napisał(a):nie sądzę zeby to było przez studia....

No w takim razie przydałoby się żebyś odnalazła przyczynę swojego lęku, bo bez tego raczej ani rusz :? z czegoś to w końcu musi się brać - jeżeli nie studia to coś innego...
Przyjaciel forum

przez maiev 31 maja 2007, 13:57
Ale dzisiaj mam smętny dzień. Normalnie nic mi się nie chce- tylko spać. Obudzić sie nie mogę od rana. Chodzę jak zombie :mrgreen: Zwalić winę na pogodę?? ;) hmm ....
"I need a new version of me..."

przez IceMan 31 maja 2007, 14:03
maiev napisał(a):Chodzę jak zombie

nie tylko ty
maiev napisał(a):Zwalić winę na pogodę??

zawsze winnego można znaleźć... ja tak sobie wczorajszy dzień wytłumaczyłem :P
Przyjaciel forum

przez presso 31 maja 2007, 14:53
Witam

Ostatnio dręczy mnie czucie wszędzie gdzie się da mojego tętna. Nie jest to tylko czucie lecz także chodzi w takt pulsu mi brzuch ,skóra w okolicy łokci itd.
Czy komuś zdarzyło się takie dziwactwo???

Sortuj wg