Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Natusia 29 paź 2010, 12:15
Dziewczyny , Alex1963 trzymajcie się cieplutko :) U mnie dzisiaj w miarę ok no i słoneczko za oknem tylko jakoś mroźno , będę dzisiaj piekła szarlotkę :)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Alex1963 29 paź 2010, 12:17
Natusia napisał(a):Dziewczyny , Alex1963 trzymajcie się cieplutko :) U mnie dzisiaj w miarę ok no i słoneczko za oknem tylko jakoś mroźno , będę dzisiaj piekła szarlotkę :)

poczęstujesz?
Alex

przez Natusia 29 paź 2010, 12:18
Alex1963 pewnie ;) powiesz od razu czy dobra :P
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez -asia- 29 paź 2010, 12:18
Agnieszka_1988 napisał(a):Ja idę zaraz na pogrzeb nauczycielki z gimnazjum... Oczywiście mam uraz do kościołów przez moje ataki paniki w nich i mam zamiar włączyć się niezauważona jak już ludzie zaczną wychodzić z kościoła. Ehh... Przykro mi, że nie mogę przez NL w pełni uczestniczyć w pogrzebach osób, które wiele dla mnie znaczyły... Nie jestem jeszcze gotowa zmierzyć się z moim lękiem przed kościołami. Też tak macie? :(

Ja bardzo dlugo bardzo ale to bardzo balam sie chodzic do kosciola i nie chodzilam tam przez wiele lat (badz bardzo rzadko, okazyjnie) m. in. przez ten lek, gdyz w dziecinstwie bardzo czesto tam mdlalam, czasem tez wymiotowalam. Udalo mi sie jakos przezwyciezyc potem ten ogromny lek na tyle, ze moge tam isc prawie bez strachu, skupiajac sie na modlitwie. W kazdym razie bez atakow paniki. Potrzeba tu metody malych kroczkow - na poczatku przez dlugi czas spacerowalam w czasie mszy wokol kosciola, postalam troche przed nim, potem wchodzilam np. tylko na Komunie Swieta, pozniej stalam w kruchcie, potem sidzialam w srodku na ostatniej lawce blisko drzwi, no a potem moglam juz siedziec nawet blizej oltarza...
-asia-

przez *Wiola* 29 paź 2010, 12:19
-asia-, Jak się czujesz ? Minął Ci paraliż?
Moderator

przez Alex1963 29 paź 2010, 12:40
Natusia napisał(a):Alex1963 pewnie ;) powiesz od razu czy dobra :P

uwielbiam jabłuszka na cieście... Ale ty daleko jestes pewnie ode mnie... hi hi hi i dlatego jestes taka odważnaq...
Alex

przez -asia- 29 paź 2010, 12:41
Wiolu, nie minal, tzn. nie calkiem, a tym okiem slabiej dalej widze, na szczescie juz obraz mi sie nie rozjezdza tak strasznie jak wczesniej, ale glowa dalej boli, lekko podwojnie widze, wszystkie miesnie twarzy bardzo bola. Bylam u dentystki i chirurga szczekowego, stwierdzili nadwyrezenie miesni (1,5 h siedzenia z otwarta buzia przy problemach ze stawami i fibromialgia :pirate: ), zapalenie stawow skr.-zuchw. i mozliwe, ze po tym znieczuleniu zrobil mi sie maly krwiak skoro mam slabe naczynia i zawsze zle znosilam znieczulenia, dali leki przecwzapalne i wspomagajace leczenie krwiakow i obrzekow pourazowych. Bylam tez u neurologa i dostalam skierowanie na rezonans magnetyczny mozgu, bo go moje wszystkie objawy, ktore mialam jeszcze przed ta nieszczesna wymiana dziewiatego amalgamatu zaniepokoily. Tak wiec 9 listopada mam rezonans i sie boje. :(
-asia-

przez *Wiola* 29 paź 2010, 12:51
-asia-,

Nie bój się będzie dobrze <przytulam>
Moderator

przez -asia- 29 paź 2010, 12:59
Wiolu, dziekuje. :* ja mam straszna klaustrofobie... No ale jakos bede musiala przetrwac ten rezonans. :roll: :(
-asia-

przez Jaśkowa 29 paź 2010, 13:34
witam ;)
u mnie do du............
asiu a nie możesz iść na taki dla osób z klaustrofobią ja też mam klau. i jak miałam rezonans to nie wjeżdżałam do tunelu tylko taki talerz miałam nad głową i już..... ja nawet do windy nie wejdę takiej typ puszka bez szybki.
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez -asia- 29 paź 2010, 13:46
Jaśkowa napisał(a):witam ;)
u mnie do du............
asiu a nie możesz iść na taki dla osób z klaustrofobią ja też mam klau. i jak miałam rezonans to nie wjeżdżałam do tunelu tylko taki talerz miałam nad głową i już..... ja nawet do windy nie wejdę takiej typ puszka bez szybki.

no wlasnie orientowalam sie i zapisalam sie na taki, ktory chyba zdaje sie jest tzw. otwarty. mam nadzieje... :roll: :pirate:
zmykam na terapie, trzymajcie sie. :*
-asia-

przez chojrakowa 29 paź 2010, 14:02
Basen, wybieram się do stajni.
Boję się trochę tego co się dzieje.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Misiek_NL 29 paź 2010, 14:35
Wypiłem dziś dwie kawy i mna telepie... ;) Juz nie pije kawy...
Misiek_NL

przez Piorunka 29 paź 2010, 14:36
asia trzymaj się skarbie:)

chojrakowa a co się dzieje? <tuli>
Piorunka

Sortuj wg