Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez marciatka 28 paź 2010, 09:12
Wczoraj byłam u psychiatry, a dzisiaj mam dylemat, czy brać xanax, czy nie brać. I będę tak sobie o tym pewnie cały dzień w wolnych chwilach myśleć, bo to ciężka decyzja :( Pewnie poczekam jeszcze na wizytę u psychologa i postaram się sama się pilnować i być grzeczną, bo branie tego leku mnie przeraża, szczególnie po przeczytaniu ulotki :shock:

przez chojrakowa 28 paź 2010, 09:35
marciatka, ulotki to zło, szczególnie wypisane tam skutki uboczne. Nie warto sobie tego brać do serca skarbie, naprawdę. Jeśli chodzi o xanax - zastanów się, ja właśnie próbuję zmniejszać dawkę i nie jest za ciekawie, ale jeśli będziesz się pilnować i jest potrzeba, to czemu nie, w końcu lek jak każdy inny, nie ma sensu wegetować, skoro można normalnie żyć z tabletką.

Ja znów obudziłam się w nocy zlana potem i musiałam się przebierać. Czy ktoś ma jakiś pomysł DLACZEGO do cholery? :(
Śniły mi się paskudne rzeczy, wstałam przed chwilą i staram się oddyyyyychać, żeby tylko ten niepokój nie przeszedł w lęk.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Agnieszka_1988 28 paź 2010, 09:58
chojrakowa napisał(a):
Ja znów obudziłam się w nocy zlana potem i musiałam się przebierać. Czy ktoś ma jakiś pomysł DLACZEGO do cholery? :(

Wynik odstawiania/zmniejszania dawek Xanaxu?
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 28 paź 2010, 10:02
Agnieszka_1988, zanim zaczęłam odstawiać się to zaczęło i tu jest szkopuł.

przez Agnieszka_1988 28 paź 2010, 10:04
Może niedawno zmieniałaś leki i to jakiś efekt uboczny?
Agnieszka_1988

przez coma 28 paź 2010, 10:04
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):coma, może antkiem uczcimy? :twisted:

Wujcio, kochany, jak zwykle czytasz w moich myślach :105: :twisted:
coma

przez chojrakowa 28 paź 2010, 10:07
Agnieszka_1988, chodzi o to, ze cholera nie od ponad dwóch miesięcy żadnych zmian. Drażni mnie to, no codziennie zmiana pościeli i piżamki :roll: :(

przez chojrakowa 28 paź 2010, 10:16
Panna_Modliszka, współczuję, ja mam to codziennie :why:

przez PhilosophyOfLife 28 paź 2010, 10:18
Mnie czeka ciezki dzien.Musze wkoncu posprzatac dom.Podczas mojej choroby zostal troszke zapuszczony,gdyz moj Kochany niestety nie potrafi tego zrobic za mnie :cry:
W nocy nawet zapomnial zgasic lampe w duzym pokoju-rece opadaja.
Zrobic mnostwo zakupow,wszystko sie pokonczylo.
Spalam po 1/4 dawce.Nareszcie.Zapodalam lek na alergie i pokimalam z 9 godzin.Obudzialam sie spocona,bol gardla od kaszlu,jednym slowem czuje sie jak Zombie,a tu na miasto trzeba wyjsc;/
PhilosophyOfLife

przez chojrakowa 28 paź 2010, 10:20
Panna_Modliszka, no kocham cię no. ;)
PhilosophyOfLife, trzymaj się skarbie, łapki opadają jak trzeba samemu wszystko mimo, że człowiek zdycha, no ale co...

przez PhilosophyOfLife 28 paź 2010, 10:29
chojrakowa, dzieki :oops: Ja mam podobny problem z nocnymi potami jak Ty.Z tym,ze jest to kilka dni przed mc.Byc moze pocisz sie na tle nerwowym lub hormonalnym

[Dodane po edycji:]

Kocham Bono!!
PhilosophyOfLife

przez Korba 28 paź 2010, 12:15
PhilosophyOfLife, ja też kocham Bono :105: byłam na ich koncercie w zeszłym roku :yeah:

jeśli chodzi o mój sen to:... poprzedniej nocy dobrze spałam po całym estazolamie, ale wzięty o 21.00 i troszkę ciężko było się wybudzić do pracy, ale wstałam. wczoraj więc postanowiłam wziąć połówkę, żeby łatwiej wstać i nie truć się, w końcu estazolam to też grupa benzo...
powtórka z rozrywki, znowu nie spałam do 4 rano i dostałam ataku paniki, że znowu kot mnie musiał uspakajać kładąc mi się na piersi, ale też musiałam wzią 1,5 mg xanaxu. w efekcie zaspałam do pracy - co napędziło kolejną panikę rano :(
pozostaje mi brać cały estazolam, ale najpóźniej o 21.00, żeby wstać rano do pracy. koniec z siedzeniem do pólnocy i dłużej...

teraz mnie głowa boli, brak koncetracji, a pracę mam do zrobienia sporą... ech....

co do nocnych potów to tak miałam przy niektórych lekach - noc w noc musiałam się przebierać ze 3 razy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Alex1963 28 paź 2010, 12:45
bamvalo napisał(a):Alex1963, to jest jeden z problemow ktorego nie potrafie rozwiazac jednakze nikomu nikrzywdy fizycznej nie robie.

Cieszę sie , że masz tego świadomość. Wiem jak ci trudno z tym zyć. Przerabiałem to na sobie i udało mi się... A podłożem tego wszystkiego jest chęć a nawet przymus obrony siebie, być może nieswiadomy... Walcz z tym . Wierzę , że ci się uda...
Alex

przez PhilosophyOfLife 28 paź 2010, 13:27
Korba, Zazdroszcze koncertu :105:
Widac Twoj organizm potrzebuje klasc sie wczesniej.Moze taki rytm dobowy jest dla Ciebie najlepszy.Tak tez rob,kladz sie wczesniej:)Niestety ja pracuje do 22-giej 3 razy w tygodniu.Ponadto najbardziej wydajny sen jest przed 24 ta:)Ja tez jutro juz musze wstac po 6 do pracy i przezywam.Tak fajnie bylo wstawac o 9 :why:Straszne,ze bez tablet zasnac nie mozemy kuzwaaa :why:Jaka bezsilnosc :cry:

[Dodane po edycji:]

Widzieliscie to?-

PhilosophyOfLife

Sortuj wg