Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 27 paź 2010, 15:28
Natusia, Mariano Italiano, no to myslcie nad przepisami moi drodzy!!!
wovacuum

przez *Wiola* 27 paź 2010, 15:32
wovacuum,
A co robisz tak tradycyjnie? To może coś Ci podrzucę z moich:) U mnie od jakichś 3 lat oprócz tradycyjnych potraw obowiązkowo są prawdziwki w śmietance zapiekane pod gorgonzolą. Grzybki są mrożone z własnych zbiorów i już czekają:) Ja też mam pierdolca na punkcie świąt co roku sobie obiecuję, że nie zrobię dużo żarcia, żeby się nie opychać a zawsze robię tonę:)
Moderator

przez Korba 27 paź 2010, 15:35
Jak ja nienawidzę Świąt......!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 27 paź 2010, 15:37
Korba, witaj w klubie :roll:
coma

przez Misiek_NL 27 paź 2010, 15:38
Ja tam lubie świeta... Ze względu na klimat i jedzenie ;)
Misiek_NL

przez Alex1963 27 paź 2010, 15:38
Korba napisał(a):Jak ja nienawidzę Świąt......!

Jak ja nienawidzę Świąt i tego całego zamieszania!!!!!!!!!!!!!!!!
Alex

przez Mariano Italiano 27 paź 2010, 15:39

W znaczeniu religijnym mam identyczne zdanie, ale ja obchodzę święta w sposób komercyjno-gastronomiczny. :mrgreen:
Come break me down
Bury me, bury me
I am finished with you
Look in my eyes
You’re killing me, killing me
All I wanted was you

przez wovacuum 27 paź 2010, 15:40
wiola173, barszcz z uszkami,ryba smazona ,po grecku,pierogi z kapustà i grzybami,groch z kapustà,kulebiak,kutia.przewaznie z wigilii zostaje duzo ,to na swièta wcinamy.A poza tym bigos,krokiety,jakies ciasta,slatki itp.tak tradycyjnie wiesz.Wrzuc ten przepis na prawdziwki tu na forum koniecznie do przepisow,bo tutaj off-topa zrobimy :D a Ty co serwujesz??rok temu robilam kuraki nadziewane wg przepisu Linki -ambrozja po prostu. :D

[Dodane po edycji:]

Mariano Italiano napisał(a):

W znaczeniu religijnym mam identyczne zdanie, ale ja obchodzę święta w sposób komercyjno-gastronomiczny. :mrgreen:

otoz to :mrgreen:
wovacuum

przez jacas 27 paź 2010, 15:47
przyszedlem wam posmęcic troche ;)
jacas

przez bamvalo 27 paź 2010, 15:49
Jak mnie wszystko wkur*wia !!!!!!!!!!!!!! ROZPIER*OLE cos zaraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez MOCca 27 paź 2010, 15:57
Niestety mnie też, potrafię tylko wyć, narzekać i jęczeć dziś... :( :cry:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez *Wiola* 27 paź 2010, 15:59
W sumie podobnie jak Ty: barszczyk koniecznie, mnóstwo pierogów, bo to u mnie przez całe święta najchętniej jedzona potrawa. Czasem zupę grzybową jako nr2. Z ryb to najchętniej łosoś z rusztu bo karpia nie lubimy , po grecku tak, czasem robię takie całkiem swoje śledzie - ale z nimi strasznie dużo pieprzenia jest, koniecznie pasztet. Pieczone mięska- schabik nadziewany śliwkami. Pomyślę bo teraz nic więcej nie pamiętam:) A te prawdziwki to żaden przepis- smażę je na masełku, dodaję śmietankę jak zgęstnieje na wierzch pokruszona gorgonzola i zapiec w piekarniku troszkę.Do smaku tylko sól i pieprz.
Moderator

przez wovacuum 27 paź 2010, 16:02
wiola173, mniam.
ale tego schabiku ze sliwkami to nie jadlam ,a chètnie zrobiè :D i przepis na te sledzie tez mi podrzuc.jak chcesz to na pw. 8)
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 27 paź 2010, 16:10
lubie nastroj swiateczny:)Jednak co do wymowy calych swiat to jestem dalece od tego:)Na szczescie zostajemy tutaj,nie jedziemy nigdzie.Wkurza mnie zamet,a rodzinka by najchetniej na pol mnie przedzielila:)Nie odpoczywam w ogole.Tutaj poozdabiam mieszkanko,zrobie piekny nastroj,przyrzadze tyle jedzenia zeby lodowka pekla w szwach :mrgreen: Bedziemy siedziec przy nastrojowych swiacach,ogladajac filmy,miziac sie:) Dodam,ze bede miec kota mojej kumpeli na Swieta:)Bedziemy zastepczymi rodzicami przez dwa tygodnie i to chyba najbardziej z tego faktu sie ciesze :D I blizej wiosny hehe.
Wiola jak zwykle proponuje sledziki tzn,, pod pierzynka''.Moje ulubione sledziowe danie :mrgreen:
Nie ejstem tradycjonalistka-robie po swojemu wszystko:)
PhilosophyOfLife

Sortuj wg