Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Piorunka 26 paź 2010, 13:32
Wujek dwa razy dziennie 15mg
Piorunka

przez Alex1963 26 paź 2010, 13:32
Korba napisał(a):Alex1963, zastanawiam się po prostu, jak mam to dostrzec... :smile:

Tak jak byś chciała...
Alex

przez PhilosophyOfLife 26 paź 2010, 13:36
Wujek_Dobra_Rada, mam nadzieje,ze jesli chodzi o zolpidem jestem niebywale wrazliwa na substancje :mrgreen:
Ahh,tutaj sie posmiejemy,ale bym bardzo chciala zeby bylo tak jak kiedys....zycie bez lekow:( co zrobic by te czasy wrocily?
Ostatnio edytowano 26 paź 2010, 13:37 przez PhilosophyOfLife, łącznie edytowano 1 raz
PhilosophyOfLife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agnieszka_1988 26 paź 2010, 13:37
Potrąciłam dziś psa :(:(:(:(;(;(;(
Agnieszka_1988

przez Korba 26 paź 2010, 13:40
Agnieszka_1988, :(

Jezu, mam takie lęki, że ja pie*dolę...... Jestem w pracy. Muszę wytrzymać do 17.00. Nie daję rady.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Piorunka 26 paź 2010, 13:41
o Matko!!!!!!!! :(:(:(:( Agnieszko :(
Piorunka

przez Wujek_Dobra_Rada 26 paź 2010, 13:43
PhilosophyOfLife napisał(a):Wujek_Dobra_Rada, mam nadzieje,ze jesli chodzi o zolpidem jestem niebywale wrazliwa na substancje :mrgreen:
Ahh,tutaj sie posmiejemy,ale bym bardzo chciala zeby bylo tak jak kiedys....zycie bez lekow:( co zrobic by te czasy wrocily?

Nic już nie będzie tak jak kiedyś... Chciałbym grubą kreską odciąć się od tego co było i zacząć wszystko od nowa. Ten rok, był jednym z gorszych w moim życiu.
Wujek_Dobra_Rada

przez Piorunka 26 paź 2010, 13:50
Wujek u mnie to również najgorszy rok w moim życiu...znaczy mam taką nadzieję że gorzej już być nie może...masakra!...ja to zganiam na swój wiek...a co?! przynajmniej jest na co ;)
Piorunka

przez PhilosophyOfLife 26 paź 2010, 13:54
Wujek_Dobra_Rada, byle by nie bylo gorzej:)
Agnieszka_1988, to straszne:(( :cry:
Korba, co bierzesz w dzien przeciwlekowego?Pociesze Cie,ze kiedy juz bedziesz w domku po 17 ja bede w pracy sie pocic:( Do 22-giej:( Mam lekka goraczke,zapchany nos,zatoki itd.Wieczorem bedzie mnie telepac;(Jednak nie moge wziac wolnego.Za to wzielam 3 dni offa z rannej pracy.Nie dalabym rady sie zwlec z lozka w tym stanie...
PhilosophyOfLife

przez Wujek_Dobra_Rada 26 paź 2010, 13:56
Na terapi odkryłem tylko jedno. To znaczy uświadomiłem sobie sobie po latach oszukiwania siebie, że nie mam żadnych życiowych sukcesów na koncie i jedyny mój punkt odniesienia jest taki, że dalsze tkwienie w wegetacji będzie pogłębiać beznadziejną sytłacje w jakiej jestem.
Wujek_Dobra_Rada

przez PhilosophyOfLife 26 paź 2010, 14:04
Wujek_Dobra_Rada, trzeba zmieniac cos na lepsze,ale trudno czasami.Ja bym chciala,zeby mi w glowce sie cos przestawilo jak w 2005 roku.Wtedy bylo bez lekow,bez nerwicy.Pamietam tak dobrze ten cudowny czas,najlepszy rok w przeciagu 11 lat:(((
Tak czytam to forum i odkrylam,ze bardzo malo osob jest uzaleznionych od lekow nasennych...Cos ze mna serio nie tak :-|
PhilosophyOfLife

przez coma 26 paź 2010, 14:06
Idę do psychiatry. Trzymajcie kciuki. Jak się nie odezwę to znaczy, że jestem w szpitalu i (jak to ktoś mądry wczoraj powiedział) gram w ping ponga z Jezusem i palę fajki z Joanna d’Arc :mrgreen:

Kurczę, trochę się boję :zonk:
coma

przez Wujek_Dobra_Rada 26 paź 2010, 14:07
PhilosophyOfLife, Ja mam wrażenie, że mi się to znudziło. Kiedyś miałem różne okresy fascynacji jakimiś gównianymi rzeczami i poprostu umierało to śmiercią naturalną. Mam nadzieję, że tak jest teraz.
Wujek_Dobra_Rada

przez PhilosophyOfLife 26 paź 2010, 14:10
Wujek_Dobra_Rada, oby,oby:) Pragne sie znudzic rowniez:) coma, Powodzenia:)
Swoja droga,zawsze zastanawialam sie jak to jest byc uzaleznionym od papieroskow :mrgreen:
PhilosophyOfLife

Sortuj wg