Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Natusia 26 paź 2010, 08:51
ja niedawno wstałam i jakoś się nie wyspałam yhh zaraz myju myju a potem na jakieś zakupy i takie tam

pozdrawiam
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez linka 26 paź 2010, 08:54
Mam plan, mam plan, mam plan - poprawię pierwszy rozdział i przepiszę piątkowe notatki......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez PhilosophyOfLife 26 paź 2010, 10:37
Hej Wam.Czuje sie fatalnie zaziebienie pelna para,wszytsko mnie boli:( Katar,zatoki glowe mi rozsadzaja:( Dzis wyspalam sie jako tako jesli mozna mowic o tym po wzieciu prawie 1 tabl zolpicu.W sumie bralam na raty,dzele sobie:)Po polowce wzietej przed 1 w nocy zasnelam i spalam do prawie 9:))
Mam nadzieje,ze te dawki wkrotce zmniejsze ,a ten epizod jest z powodu zaziebienia.Jednak Tata mi wysyla z Pl leki i to bedzie albo pramolan,bellergot lub zwykla hydroxizyne,wiec wspomoge sie nimi zamiast zolpidemu.Mam nadzieje,zebedzie ok.
Korba mi malych dawek pozazdroscila i wyszlo :mrgreen: Swoja droga ciekawe jk Ona dzis spala po Estazolamie:)Odezwij sie jak bedziesz:) :P
PhilosophyOfLife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 26 paź 2010, 10:50
Moj dzien spokojny.jest ladna pogoda-slonecznie i zimno-wyskoczè na zakupy jakies-w lodowce echo;I chyba upiekè rogaliki wg przepisu naszego Chojraczka. :D
wovacuum

przez coma 26 paź 2010, 10:56
wovacuum napisał(a):I chyba upiekè rogaliki wg przepisu naszego Chojraczka. :D

heee? nie lepiej kupić? :twisted: :mrgreen:
coma

przez wovacuum 26 paź 2010, 11:08
coma, a co to za przyjemnosc -kupic?? :mrgreen: tez upiecz-jak chcesz przesle ci przepis.
Panna_Modliszka, a juz lepiej slonce..niestety tèsknie caly czas i bèdè.Jakos to przetrwam,zawsze siè udawalo,wièc teraz tez siè uda.Dzièki,ze pytasz,ostatnio jestem jakas przewrazliwiona i czasem siè czujè niepotrzebna troszkè. :oops:
wovacuum

przez fobia 26 paź 2010, 11:13
wovacuum, może to taki obniżony nastrój przez jesień? ja tak miewałam jeszcze zanim nerwica się przyplątała- na jesień kilka takich słabszych dni, które same mijały i później było dobrze :D Dasz radę , w razie czego masz nas tutaj :mrgreen:

przez wovacuum 26 paź 2010, 11:19
Panna_Modliszka, fobia, dzièkujè:*:*:*,a jesien kocham,tylko slonca u nas za malo osttanio!chyba zapiszè siè znowu na swiatloterapiè-kilka strzalow i moze pomoze 8) fobia, nasz temat "przepisy"zdechl...moze masz jakis ciekawy przepis i cos wrzucisz??pomysly mi siè konczà.
wovacuum

przez fobia 26 paź 2010, 11:25
wovacuum, no własnie tez ostatnio myślałam o tym kąciku z przepisami , że dawno nic nowego nie przybyło. :( Na razie nic mi nie przychodzi do głowy ,ale trzeba by cos poszperać i reanimować temat.

przez linka 26 paź 2010, 11:27
niemądry, przestań dyskutować i ogarnij się, to nie jest forum erotyczne a jeśli tylko to masz od powiedzenia to zastanów się nad tym ażeby znaleźć miejsce i dać temu upust gdzie indziej. Obrzydzają mnie twoje teksty które nie mają już dawno absolutnie nic wspólnego z żartami. Są pozbawione dobrego smaku, gustu, już pomijam fakt że są kompletnymi offtopami. Owszem pożartować z seksu można ...ale u ciebie to przybiera już obleśną formę, nie myślisz o niczym innym? Nie masz nic innego do powiedzenia? Zdajesz sobie sprawę że mało kogo interesują twoje fantazje erotyczne?, jak chcesz komuś powiedzieć, ze cię podnieca to rób to na privie. Ładnie cię upominam bo mi też zaczęło już to przeszkadzać....poza tym wiesz, czas sobie uświadomić, ze na tym forum są też kobiety skrzywdzone seksualnie przez facetów i takie teksty są nie na miejscu...... więc skończ z tym!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 26 paź 2010, 11:35
niemądry, ale zlituj siè.....nie kazdy musi czytac o tym ,ze ty prawie 30 letni chlop-gustujesz w 17-tolatkach. :?
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 26 paź 2010, 11:36
eee tam ,mozna chociaz posmiac sie z postow niemadrego.Kazdy jest troszke zboczuszkiem przeciez:)Mi akurat to nie przeszkadza,cos weselszego niz tylko pisanie o naszych problemach:)
PhilosophyOfLife

przez Wujek_Dobra_Rada 26 paź 2010, 11:50
Wczoraj moja pierwsza noc od kilku miesięcy bez zolpidemu :) Spałem bardzo dobrze.
Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 26 paź 2010, 11:54
Wujek_Dobra_Rada, gratulujè ;)
wovacuum

Sortuj wg