Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 24 paź 2010, 22:28
wiola173, Wiolus..zawsze chodzi o to,ze nie jestem z nià :? zawsze..powiedz ,ze mnie nie potèpiasz ...

[Dodane po edycji:]

Agnieszka_1988, jestes widzialna na pewno-ja mam chwilowy kryzys i akurat tak trafilas;wybacz mi
wovacuum

przez Agnieszka_1988 24 paź 2010, 22:34
Ehh... Myślałam, że może chociaż tu z kimś pogadam, bo wydaje mi się, że nikt tak nerwicowca nie zrozumie jak drugi nerwicowiec... Pisałam wcześniej kilka razy, ale nigdy nikt nie reagował, więc po prostu GŁUPIO MI znów się tu żalić, a chciałabym wyrzucić z siebie to co boli i spotkać się ze zrozumieniem.

No cóż. Pozostaje czekanie na piątkową terapię.
Agnieszka_1988

przez Vi. 24 paź 2010, 22:39
Agnieszka_1988, ja też tak mam :(

Trzeba po prostu być aktywnym i dać się tak jakby poznać.
Vi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 24 paź 2010, 22:41
wovacuum, Oczywiście ,że Cię nie potępiam . Pisałam już Ci kiedyś że wcale nie fizyczna obecność świadczy o więzi z dzieckiem. Czasem mimo odległości można być lepszym rodzicem i mieć lepszy kontakt niż mieszkając w ciasnym mieszkanku.

Agnieszka_1988,
Może dlatego ,że to taki temat i wszyscy już się trochę znają, jak chcesz się wyżalić i o konkretnym problemie napisać, załóż nowy temat , tam wszyscy będą tylko dla Ciebie:)
Moderator

przez marcja 24 paź 2010, 22:41
Agnieszka_1988 napisał(a):Ehh... Myślałam, że może chociaż tu z kimś pogadam, bo wydaje mi się, że nikt tak nerwicowca nie zrozumie jak drugi nerwicowiec... Pisałam wcześniej kilka razy, ale nigdy nikt nie reagował, więc po prostu GŁUPIO MI znów się tu żalić, a chciałabym wyrzucić z siebie to co boli i spotkać się ze zrozumieniem.

No cóż. Pozostaje czekanie na piątkową terapię.

Agnieszko, niestety jest tu chyba cos takiego, jak grupa wzajemnej adoracji, ale nie tyczy sie to wszystkich :) Akurat nie widzialam nigdy, zebys pisala cos w tym watku, ale moze to dlatego, ze ja tu codziennie nie zagladam ;) W kazdym razie, jak cos napiszesz, a ja akurat bede na forum, to na pewno odpisze;)

[Dodane po edycji:]

[quote="wiola173"]wovacuum, Oczywiście ,że Cię nie potępiam . Pisałam już Ci kiedyś że wcale nie fizyczna obecność świadczy o więzi z dzieckiem. Czasem mimo odległości można być lepszym rodzicem i mieć lepszy kontakt niż mieszkając w ciasnym mieszkanku.

DOKLADNIE tak :) A ile lat ma Twoja mala? Znaczy Wovacuum pytam, a nie Ciebie Wiolu:)

przez Korba 24 paź 2010, 22:44
wova, nie jesteś przy niej cały czas fizycznie..., ale ją bardzo kochasz. świadomość, że ma dobrą, kochającą mamę, towarzyszy jej niezależnie od odległości, która Was dzieli. przytulam :*
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Agnieszka_1988 24 paź 2010, 22:44
Wow! Zostałam zauważona :yeah:

Od razu mi lepiej :D
Agnieszka_1988

przez *Wiola* 24 paź 2010, 22:46
marcja, Marcja , ale my obie Wiole , akurat:)) A mała nie jest mała bo ma 17 lat:)
Moderator

przez Korba 24 paź 2010, 22:47
Agnieszka_1988, wierz mi, że niejednokrotnie czułam się niewidzialna, jak to określiła Wovka. to nie kwestia ilości postów, tak się czasem po prostu składa, dużo osób pisze, część z nas jest zaabsorbowana czymś, postów jest dużo, czasem nasz ginie wśród nich, czujemy się odrzuceni, ale to naprawdę nie jest niczyja zła intencja :)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez marcja 24 paź 2010, 22:50
wiola173 napisał(a):marcja, Marcja , ale my obie Wiole , akurat:)) A mała nie jest mała bo ma 17 lat:)

Aaaa...no skoro tak, to w ogole luzik! :) Toz to niemal dorosla kobieta :)

przez Agnieszka_1988 24 paź 2010, 22:52
Wiem, że niektórzy z Was pewnie mają ciężej niż ja, więc aż tak źle mi nie jest, że ktoś nie odpowie.
Ja mam nerwice już 12 lat, więc znam ją na doskonale i przez to chyba jest mi odrobinę łatwiej, bo już niewiele lęków mnie zaskakuje - boję się wszystkiego prawie :D
Agnieszka_1988

przez Korba 24 paź 2010, 22:54
Agnieszko, niestety jest tu chyba cos takiego, jak grupa wzajemnej adoracji

i pewnie jeszcze grupa trzymająca władzę :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 24 paź 2010, 22:54
no to kicha.

a ja chyba nie mam dziś na co narzekać, powiedziałabym nawet, że mam się dziś dobrze
z kolei boję się, że jutro będzie już chujowo Obrazek
paradoksy

przez wovacuum 24 paź 2010, 22:59
Agnieszka_1988, Korba, wiola173, tak siè dzisiaj rozlozylam na lopatki,a to dlatego,ze zawsze z mychà mojà widzimy sie w pazdzierniku-niestety ma tyle zajèc w szkole,ze nie moglysmy siè spotkac.Chooj;Oby do swiàt.moja corenka gra w teatrze Monitoring- wlasnie byl w moim miescie X festiwal sztuk roznorodnych..czy jakos tak.I tam wlasnie grala moja gwiazda; :D niestety nie moglam tam byc.
wovacuum

Sortuj wg