Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 25 maja 2007, 12:34
Ja chyba przed 4 zasnąłem...
:)

przez Zorki 25 maja 2007, 12:43
Chyba od czerwca mam pracę :)

Jeszcze nie gratulować, bo ostatecznie będę wiedział we wtorek, ale jest dobrze. Już mnie btygadzista oprowadził i pieklił się, że mu rąk do pracy brakuje.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez IceMan 25 maja 2007, 12:44
A mnie po 1 mamcia pogoniła sprzed kompa :lol:
Ewik 22 napisał(a):Jasne że chce i czekam z niecierpliwością aż mi prześlesz tą prezentacje.

Wysłana na maila podanego w profilu :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 25 maja 2007, 12:55
Dzięki bardzo za prezentacje, narazie nie czytam, bo musze robić obiad mężowi, ale jak tylko będę miała chwilke to na pewno przeczytam....
Ale temat miałeś ciężki....

przez Amy Lee 25 maja 2007, 13:33
No niedobrze. Gorąco, denerwuję się nie wiem czym i nie chcę iść na te urodziny na dłużej niż na godzinkę :?
Amy Lee

przez IceMan 25 maja 2007, 13:52
Ewik 22 napisał(a):Ale temat miałeś ciężki....

No właśnie najśmieszniejsze to, że chciałem coś łatwego. No i rozmawiając (przy wybieraniu tematów) z nauczycielką doszliśmy do wspólnego wniosku, że temat trudny nie jest. Coś zupełnie innego usłyszałem tydzień po złożeniu deklaracji ostatecznej :lol:
Amy Lee napisał(a):No niedobrze. Gorąco, denerwuję się nie wiem czym i nie chcę iść na te urodziny na dłużej niż na godzinkę

A może na urodzinkach się wyluzujesz i nie będziesz tak chciała zmykać?
Przyjaciel forum

przez Mizer 25 maja 2007, 14:52
Przyjechana

Poszalałam z gówniarzami.
Piotrek już wie jak poszalałam.
Przeszalałam?XD

brakowało mi kuwniarskich ekscesów w moim życiu.

Tęskniłam troche za Wami.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Dziwna 25 maja 2007, 16:46
Pomyślałam na matmie że zastrugam ołówek. Nie mogłam, bo wyślizgiwał mi się ze spoconych od emocji rąk. :(
Dzień piękny i upalny, szkoda tylko że nie mam z kim wyjść na miasto.

przez depresyjny86 25 maja 2007, 19:11
Mizer-fajnie,że sobie poszalałaś,czasami trzeba sobie troche poszaleć ;)
szkoda tylko że nie mam z kim wyjść na miasto.

Mamy ten sam problem

przez ashley 25 maja 2007, 19:32
Róża mi Twój awart znika i pojawia się, różnie bywa, obecnie jest ;) Co do mojego kompa ostatnio też chodzi jakby chcial a nie mógl.
Dzisiaj po lekcjach chodzilam po sklepach i oglądalam sobie bluzki. I poczulam, że się niczego nie boję i że to jest poprostu cudowne :) Normalnie gdyby nie to co bylo nigdy bym tego tak nie docenila. Może w ogóle nie wiedzialabym, że tym można się cieszyć.
Uklada mi się ok, psychicznie, ale lenia mam od .. no wlaśnie chyba od urodzenia :D ale tak na serio masakrycznie trudno mi się zmusić do jakiejkolwiek pracy ostatnio! Dzisiaj pisalam badanie wyników z fizyki i już wiem co dostanę- banię :evil: masakra trudne bylo jak cholera. Normalnie siedzialam z kumpelą i się śmialyśmy z tego jak glęboka jest nasza wiedza. Shock. Z minusów dzisiejszego dnia to oprócz fizyki to że objadlam się niemilosiernie :lol: co u mnie nie jest niestety nowością. A jeszcze na religii przeprowadziliśmy z księdzem ciekawą dyskusję na temat ubioru na lekcję religii. Hehe, on wyrzuca do biblioteki nawet jak chlopak ma rybaczki, ale ogólnie jest bardzo cool i wyluzowany.

przez Zorki 25 maja 2007, 19:37
Nosi mnie, a nie mam dziś z kim wyjść popić.
Dziwna, Darek możecie mnie powitać w klubie.

ashley napisał(a):Normalnie gdyby nie to co bylo nigdy bym tego tak nie docenila. Może w ogóle nie wiedzialabym, że tym można się cieszyć.

Znam to :]
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez merkia 25 maja 2007, 19:52
WItam, pierwszy raz się udzielam w tym temacie =)

Humor mi dzisiaj dopisuje. Znalazłam mój mały sposób => toczę walkę z nerwicami, bo czemu niby mam byćod razu na straconej pozycji ?
udziela mi się charakterek tatusia +D .

Dzisiejszy dzień był taki...rozciągle leniwy. Chociaż nie do końca.
Od 3 dni nie chodzę do szkoły, bo nasza klasa pojechała na wycieczkę a ja uznałam, że nie będę się męczyć w łączonych klasach. A nie pojechałam, bo nienawidzę gór i mam jakiś tam rodzaj astmy na wysokościach.
A więc łaziłam cały dzień w piżamie z ołówkami i sztalugą. Włączyłam ukochaną muzykę .. cdn, mama woła :)

przez IceMan 25 maja 2007, 20:30
Mizer napisał(a):Przeszalałam?XD

tak jest :lol: przeszalałaś :P
Dziwna napisał(a):Pomyślałam na matmie że zastrugam ołówek. Nie mogłam, bo wyślizgiwał mi się ze spoconych od emocji rąk.

Przerabiałem to - wkurzające :twisted:
ashley napisał(a):masakra trudne bylo jak cholera

uuu... a jakie były zadania?
Zorki napisał(a):Nosi mnie, a nie mam dziś z kim wyjść popić.

Mnie też... byłem u kumpla - taka jakaś pogoda że człowiek w domu nie usiedzi... Ale i popracować też się nie da bo 3 dzień mam kompletnego lenia, no i w sumie nic nie muszę robić (choć jakbym się postarał to i bym coś znalazł do roboty).
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 25 maja 2007, 22:27
no to teraz .wiecie jak codziennie czuje sie człowiek nerwica<czyt.nie mam z kim wyjść> :cry:

Sortuj wg