Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 24 paź 2010, 20:43
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Anonymous 24 paź 2010, 20:48
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez jacas 24 paź 2010, 20:49
wkurwiaja mnie te wszystkie fora. chyba ludzie tylko szukaja miejsca zeby naszczekac na kogos zza monitora. zal poprostu
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Fabia 24 paź 2010, 20:53
ja i moje cialo mamy dość tego dnia

przez bamvalo 24 paź 2010, 20:54
:)
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez fobia 24 paź 2010, 20:57
lady_butterfly, meliski mozesz pic do woli, nic Ci nie będzie mimo leków. Puls masz jak najbardziej w normie 60-70 to norma. esprit, Faktycznie coś w tym jest , ja tez mam raczej niskie cisnienie ,ale puls dość wysoki :smile:

przez bamvalo 24 paź 2010, 21:01
Normalne ze przy niskim cisnieniu jest wysoki puls poniewaz tetnice oraz zyly sa malo elastyczne i troche przykurczone z racji tego serce musi wykonac troche wiecej pracy temu tak zasuwa ;) dlatego wskazany jest ruch alby polepszyc kondyche :) bez swirowania :) :great:
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez wovacuum 24 paź 2010, 21:03
esprit, och chociaz Ty :smile: nie nie bylam u lekarza bo moje dziwne objawy przeszly..tak sobie.corka miala dzisiaj swoj pierwszy powazny spektakl w zyciu ..gra w teatrze ruchu :smile: .tak bardzo chcialam siè podzielic tym zdarzeniem tutaj,a jednak..wymieklam.bardzo balam siè opinii,ze jestem taka do "do dupy matka"moje dziecko tam ja tutaj.
wovacuum

przez marcja 24 paź 2010, 21:04
A ja mam z kolei wysokie cisnienie i zarazem wysoki puls :)

przez Alex1963 24 paź 2010, 21:04
bamvalo napisał(a):Normalne ze przy niskim cisnieniu jest wysoki puls poniewaz tetnice oraz zyly sa malo elastyczne i troche przykurczone z racji tego serce musi wykonac troche wiecej pracy temu tak zasuwa ;) dlatego wskazany jest ruch alby polepszyc kondyche :) bez swirowania :) :great:

Witam kolegę z Białegostoku... To juz nas trzech jest.
Ostatnio edytowano 24 paź 2010, 21:07 przez Alex1963, łącznie edytowano 1 raz
Alex

przez bamvalo 24 paź 2010, 21:07
Siema siema ;) nie wypowiadalem sie co nie znaczy ze mnie tu nie bylo ;) teraz troche wiecej popisze hehe

przez maksinek 24 paź 2010, 21:07
Wiolu jestes najwpanialsza mama na swiecie cos o tym wiem :D
maksinek

przez bamvalo 24 paź 2010, 21:10
mrowka to Ty ? ;P

przez lady_butterfly 24 paź 2010, 21:11
Dziękuję za odpowiedź. Już po prysznicu, zajadam sobie 7days, szukałam, szukałam i nic nie znalazłam ciekawego, więc jem to. Wypiję herbatkę, potem melisę. Jeszcze magnez muszę zażyć, bo zapomniałam. Boję się, że mam coś poważnego z sercem, ale czasem nie mam siły już się bać. Na dodatek dochodzą drobne natręctwa (a czy dobrze wypłukałam naczynia z płynu? A czy się nie zatruję? Czy nie wzięłam za dużo leków?-I lecę sprawdzić. Itp.). A na dodatek nudzę Wam, marudzę, pytam 100 razy o to samo... Czasem ciężko wytrzymać samej ze sobą. No wspaniale. WSPANIALE.

Sortuj wg