Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 24 paź 2010, 17:56
PhilosophyOfLife, rany!!stilnox to zlo!!Izus,czy nic innego na Ciebie nie dziala??zolpidem,stilnox..droga do uzaleznienia kurde.Ile w tej chwili bierzesz ,zeby zasnàc??
wovacuum

przez C(c)złowiek 24 paź 2010, 17:57
człowiek nerwica napisał(a):Dzisiejszy dzień pokazał mi,w jakiej popieprzonej dziurze życiowej się znajduję./cenzura/ powalony świat,

Oj tak, zgadzam się z tym i podpisuje obiema rękami... :(
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez Anonymous 24 paź 2010, 18:10
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PhilosophyOfLife 24 paź 2010, 18:11
wovacuum, 1/4 tabl nie mam nic innego tutaj:( Ciezko odstawic to bo rano do pracy musze wstac;(( Dzis mialam tragiczna noc i wzielam troche wiecej,ale ogranicza sie jak moge..Wszystko kurde uzaleznia
PhilosophyOfLife

przez jacas 24 paź 2010, 18:13
esprit napisał(a):jacas, A na co ty bierzesz Nedal ? na nadciśnienie czy ogólnie masz kłopoty z pikawką?
I dlaczego masz brać do końca życia ?

cisnienie i puls
jacas

przez PhilosophyOfLife 24 paź 2010, 18:14
wiola,a co bys vrala nie mogac zasnac ,a wstajac do pracy po 6;/ Przeciez ja tak sie zle czuje jak jestem niewyspana.Nie moge pracowac,serce mi wali,zawroty glowy...Fajna jestem co? :?
PhilosophyOfLife

przez lady_butterfly 24 paź 2010, 18:14
Hm... co do tego blokera, to jest napisane, że jak się pominie dawkę, to należy kolejną wziąć następnego dnia. Myślę, więc, że jak bym raz nie wzięła, to nic się nie stanie. Bo jeszcze jest kwestia tego badania krwi na tarczycę... I już sama nie wiem... Szkoda, że echo mam tak późno, bo o 11.40, a tak bym wzięła po badaniu, ale trzeba rano... no i ja już nie wiem... No chyba, że pojadę wcześnie zrobić na tarczycę, potem zjem jakiegoś kebaba na mieście i zażyję blokera? Przed echem serca można jeść? :P

przez Anonymous 24 paź 2010, 18:19
Anonymous

przez *Wiola* 24 paź 2010, 18:21
lady_butterfly,
Tak jak napisała Coma , lek nie ma znaczenia, bo echo serca to takie usg i nie ocenia pracy tylko jego budowę i śmiało możesz laki zażyć na 100%.
Moderator

przez jacas 24 paź 2010, 18:22
esprit napisał(a):Mnie lekarz wypisał betaloc 50 mg tylko nie wiem czy mam brac czy nie ?
puls mam OK z cisnieniem tylko bywa różnie

tez bralem kiedys betaloc. zaszkodzic nie powinien, a z tego co pamietam, to miewasz cisnienie i po 160. ja na twoim miejscu bym bral ;)
Szkoda, że echo mam tak późno, bo o 11.40, a tak bym wzięła po badaniu, ale trzeba rano...

gdzies pisze, ze trzeba rano :P? ja jak wstaje o 7, to biore przed 8, jak wstaje o 16 to biore o 16. ;)
jacas

przez lady_butterfly 24 paź 2010, 18:29
Dziękuję, w takim razie wezmę ten concor, ale powiedzcie mi, czy przed echo serca można jeść, bo przy badaniu krwi chyba nie? Bo chcę coś wrzucić do brzuszka przez zażyciem leku... Ale najpierw zrobiłabym badanie krwi na hormony tarczycy na czczo i bez concoru.

Pisze, że trzeba rano. Na ulotce. A także kardiolog mi tak zaleciła. Najpóźniej zażyłam koło 10. A zwykle koło 8-9, raz o 6, bo się obudziłam z łomoczącym sercem.

przez Anonymous 24 paź 2010, 18:32
Anonymous

przez coma 24 paź 2010, 18:33
esprit, ja biorę betaloc na tachykardię napadową czyli podwyższone tętno, ale z tego co wiem na nadciśnienie też to przepisują, więc spokojnie bierz ;) Ja biorę Betaloc ZOK, 50 mg już od pół roku.

A sport i ruch też się przyda ;)
coma

przez wovacuum 24 paź 2010, 18:36
PhilosophyOfLife, Izus :smile: bralam kiedys stilnox-ale mnie rozwalal-nie moglam pracowac normalnie-zasypaialm w pracy na klawiaturze od kompa.To typowo naseeny lek.Moze sprobuj cos antylèkowego np.tranxen?wspaniale wycisza+jakies zioilowe ,np nasze polskie valused(obecnie biorè).tylko musisz gdzies tak kolo 21 juz brac ten tranxen,i wtedy wstaniesz wypoczèta juz kolo 6-ej.oczywiscie uzalezniajà!!!!!natomiast te ziolowe(valused)ja biorè czasem 3 i spie jak mops.(biorè gdzies kolo 20-ej).

[Dodane po edycji:]

esprit, jutro o 12 ej?? :tel:
wovacuum

Sortuj wg