Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 19 paź 2010, 17:48
Dziś dzien należy do pracowitych! Po nocce wstałem ok 15 zjadłem obiad pojechałem z siostrą na zakupy!
Zapaliłem z piecu i zmieniłem oponki na zimowe w mojej ukochanej ;) a niech ma coś śniegi zapowiadają w pogodzie!
Teraz chwilka odpoczynku i za nie długo do roboty na tą tak bardzo znienawidzoną nockę... :( :why: :why: czemu ja się tak męczę i źle czuję na tych nockach? :why: :why: :why:
Thazek

przez jacas 19 paź 2010, 17:58
niemądry napisał(a):jacas, ale w lecie sie ruszałem. Rower, bieganie, nawet pracowałem. I też czułem się cały czas źle i byłem zmęczony i sapałem. To sapanie, ciężki oddech przechodzi mi trochę po kwetiapinie. Osz w dupę. Nie będę brał! Nie!

ja jak wchodze na trzeie pietro tez dysze jak smok. a nie pale, cwicze. tak to juz jest..
jacas

przez jacas 19 paź 2010, 18:04
miales robiona morfologie? wszystko ok? moze brakuje ci witamin czy chooj wie czego
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 19 paź 2010, 18:05
niemądry, Bierzesz jakieś benzo ??
Misiek_NL

przez asdf 19 paź 2010, 18:07
Jak pojade do Centrum Zdrowia Matki Polki i powiem, że kłuje mnie w klatce, serce szarpie itd to mogą mi na miejscu echo zrobić ? Czy bd musiał nocować ? :roll:
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez Misiek_NL 19 paź 2010, 18:15
niemądry, Ja jak się budzę też jestem zmęczony, ale wyczytałem dzisiaj w takiej jednej mądrej książce że benzo mogą powodować takie zmęczenie po przebudzeniu
Misiek_NL

przez Misiek_NL 19 paź 2010, 18:23
niemądry, Jak Cię to pocieszy to powiem Ci że ja też cały czas jestem zmęczony ;)
Misiek_NL

przez lady_butterfly 19 paź 2010, 19:11
O, ja się w innym temacie zastanawiałam, czemu jestem taka bez sił... Widzę, że nie ja jedna. Dziś było trochę spacerku, trochę pozytywnych rzeczy (z moim ubezp. ruszyło do przodu), trafiłam na wspaniałą Panią doktor, ale nadal prześladuje mnie ten cholerny lęk o serducho. Trochę mnie nastraszył poprzedni lekarz... A tu mi wychodzi złe EKG, ale dziwnym trafem
(NA SZCZĘŚCIE!!!) morfologia, biochemia, immunochemia, rtg klatki piersiowej są w porządku. Do pełni radości brakuje mi poprawnego chociaż EKG i tego echa serca. Trochę boję się, co wyjdzie na echu serca. Ale muszę jakoś te lęki odgonić. Dzisiejszego dnia nawet dobrze się czułam, pomijając ranek (aż się popłakałam w gabinecie), ale też zażyłam rano tego blokera i relanium. I o dziwo, na razie jest okej, byle tak dalej. Na noc chyba sobie walnę też relanium, żeby nie zwariować, bo boję się nocy...

przez MARIAN1967 19 paź 2010, 20:07
Dzień jak zwykle. Praca ,praca ,praca.Praca jest jak narkotyk ,nie potrafię bez niej żyć .
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez jacas 19 paź 2010, 20:09
a ja bym sie napil, ale antybotyki :(
jacas

przez fobia 19 paź 2010, 20:51
asdf, jak już to ekg Ci zrobią ;)

[Dodane po edycji:]

dzień jakoś w miarę, w pracy luzik a teraz właśnie z kina wróciłam :smile:

przez coma 19 paź 2010, 21:01
asdf napisał(a):Jak pojade do Centrum Zdrowia Matki Polki i powiem, że kłuje mnie w klatce, serce szarpie itd to mogą mi na miejscu echo zrobić ? Czy bd musiał nocować ? :roll:

asdf, Ja, kiedy mnie kłuło, dusiło w klacie i waliło mi serce, postanowiłam skorzystać z okazji i ominąć kolejki u kardiologa. Pojechałam na pogotowie, tam zrobili mi ekg i stwierdzili tachykardię a następnie odesłali mnie na oddział ratunkowy do szpitala. Tam zrobili mi wszystko: ekg, echo, rentgen klatki piersiowej, podali kroplówkę, leki, zostawili mnie na noc na obserwacje, na następny dzień mnie wypuścili bo nie stwierdzili nic poważnego. Zalecili leczenie w poradni kardiologicznej. Ale dowiedziałam się, że nic mi nie zagraża i się uspokoiłam.

Czasem trzeba się niestety nakombinować.
coma

przez jacas 19 paź 2010, 21:04
rok nie gralem w CSa i juz nawet sie tym slangiem nie umiem poslugiwac o_O
jacas

przez chojrakowa 19 paź 2010, 21:06
Zostałam zmuszona do zjedzenia kebabu w galerii, co przypłaciłam atakiem lęku. Wiedziałam, że tak będzie.
I tylko przyjaciółka, z którą się umówiłam po tej żenadzie powstrzymała mnie od zwrócenia tego szajsu. Kebab /cenzura/, też sobie wymyśliło to stare babsko. Przynajmniej rzuciła trochę grosza - za co jutro jadę do K - ale czuje się przez to jak dziwka. :(
kebab :why:

Właśnie, jadę do K.
Chryste, muszę z nim chyba porozmawiać o moich schizach. Żeby wiedział, z jakiego powodu sobie odebrałam życie, jeśli kiedyś to zrobię. Żeby było lepiej między nami, żebym się uspokoiła... Prawda? Ale ze mnie egoistka...
Już widzę jak będę spała. Już widzę jak jutro rano wstaję i się szykuję. Jak jadę autobusem. Rano.
Umrę ze strachu i bólu, trudno.
Jaka ta miłość jest głupia.

Apropo - po rozmowie z przyjaciółką uświadomiłam sobie jak bardzo jestem zaburzona. Bardzo. :-|
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Sortuj wg