Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez marmarc 23 maja 2007, 14:27
mnie też upał rozkłada na łopatki. Jeśli kiedyś będę mógł, to wyposażę swoje mieszkanie w klimatyzator.

przez Amy Lee 23 maja 2007, 14:28
A mnie dzisiaj jakaś starsza pani zaczepiła na ulicy, że mam ładną koszulkę :lol: A koszulkę ową, bez rękawków, uszyłam sobie sama z większego T-shirta Iron Maiden :mrgreen:

Wszystkie zadania pozaliczałam, jutro nie ma zajęc, pięknie :twisted:
Amy Lee

przez IceMan 23 maja 2007, 14:33
Chyba mnie rozniesie zanim się nauczę tej p******nej prezentacji :evil: na co to komu? (taka refleksja)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 23 maja 2007, 14:48
Po to żeby człowiek mógł z siebie porobić pajaca na środku.
Amy Lee

przez Kaja007 23 maja 2007, 14:54
Beznadziejny dzień, wszystko mnie wkurza i denerwuje.
Mam wszystkiego dość!!!!!!!!!
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez maiev 23 maja 2007, 16:02
Kaja007 mam to samo. :? Mam takiego lenia - nie do opisania. Błąkam się z kąta w kąt i nic mi nie pasuje, a tyle jest rzeczy do zrobienia. Ehh Najchętniej to bym przespała ten dzień. :-|
"I need a new version of me..."

przez małgonia35 23 maja 2007, 16:24
A ja chciałam się wam pochwalić, bo w sumie nie mam komu.........SAMA dzisiaj byłam w centrum, SAMA wjechałam na parking podziemny / brrrrrrrr. okropnośc/ i SAMA załatwiłam ważną sprawę w urzędzie.:) NIby nic...ale nie dam się terj cholernej chorobie !!!! Nie i juz !!! NIe pozwolę się zamknąć w domu i dam radę!!!! Dobry dzień...

przez Amy Lee 23 maja 2007, 16:45
małgonia35 napisał(a): SAMA załatwiłam ważną sprawę w urzędzie.:) NIby nic...

Nie mów, że nic. Przecież to są najgorsze rzeczy na świecie!
Gratuluję :smile:
Amy Lee

przez maiev 23 maja 2007, 17:09
małgonia35 - gratulacje. Cała masa sukcesów, a nie "nic". :smile:
małgonia35 napisał(a):NIe pozwolę się zamknąć w domu i dam radę!!!!

wow - ale jesteś zdeterminowana. Tak trzymać. ;)
"I need a new version of me..."

przez stephanus 23 maja 2007, 17:15
Właśnie wróciłem do domu. Burza mnie całkowicie zmoczyła. Kapitalna sprawa.
stephanus

przez małgonia35 23 maja 2007, 17:42
maiev napisał(a):małgonia35 - gratulacje. Cała masa sukcesów, a nie "nic". :smile:
małgonia35 napisał(a):NIe pozwolę się zamknąć w domu i dam radę!!!!

wow - ale jesteś zdeterminowana. Tak trzymać. ;)

Jestem zdeterminowana..mam małe dziecko i musze wrócić do życia. I takie małe sukcesy mi pomagają, malutki powód do radości :)

przez minako89 23 maja 2007, 18:37
No to tak. Najpierw bylam u pani psycholog.Dość mia kobieta i jak osę okazało mieszkamy wtym samym bloku tylko w innych klatkach :lol: . Powiedzialam co i jak tzn staralam sie bo z tego stresy to połowy rzeczy powiedziec zapomnialam. Co ciekawe nie pytala sie zbytnio o dietę. Bardziej tak standardowo np o rodzine. Stwierdzila ze prawdopodobnie mam mza molo witamin i wyslala na badania . Troche nie chce mi ise wierzyc że zycie mi sie wali z powodu potasu i magnezu no ale niech jej bedzie ide jutro na badania. Zobaczymy co mi wykarze. Byc może tez będe miala jutro wizyte u psychiatry, byc może bo dzis nie wiedzial jeszcze czy bedze wolne miejsce w każdym razie mam pojsc.

Dzis mnie dopadlo na matmie. Tak bez powodu znowu chcialm uciec. Ryczec mi si e chcialo. Zlekcji nie pamietam nic. Nie zapisalam nawet jednej cyferki. Jutro pisze chemie tzn dostane kartke z zadaniami przed nos bo o pisaniu pewnie nie bedzie mowy. Zwyczjanie nie moge. Kupiłam sobie dzis moj ulubiony magazyn i nie mogam przeczytac artykulu :shock: zero skupienia :?

Zaczynam coraz bardziej bać sie żarcia. Dzis zjadłam 991 kcal.

I przyczyna jest tylko brak witamin??!
"I tried to be someone else
But nothing seemed to change
I know now, this is who I really am inside
Finally found myself
Fighting for a chance
I know now, this is who I really am"

przez ashley 23 maja 2007, 19:15
Darek powinieneś się poważnie nad tą samookceptacją zastanowić. Do kogo będziesz mial pretensje? Zrozum, że możesz to zrobić. MOŻESZ, ja za to ręczę bo zaakceptowalam siebie w największym kryzysie i jak bylam na serio beznadziejna. Więc się da!!! Tylko Ty sobie tej szansy nie dajesz. Tak strasznie siebie nie lubisz? Zastanów się co jest najważniejsze. Czy milość i akceptacja czy caly pęk zalet?
Dlaczego ten dzień byl piękny? Bo nie stalo się nic zlego, bo milo go spędzilam, bo nie myślalam o problemach(które i tak już nikną) bo skupiona bylam na pozytywach, bo ktoś kogo mialam za wroga dzisiaj spojrzal na mnie z przyjaźnią i uśmiechem, bo zupelnie obca osoba uśmiechnęla się do mnie bardzo milo, bo czuję się dobrze wśród ludzi. Bo mialam dobry humor i nie balam się niczego. Bo rano budząc się chcialo mi się wstać z lóżka. Bo bylo mi dobrze... :)

przez Zorki 23 maja 2007, 21:15
Amy Lee napisał(a):A mnie dzisiaj jakaś starsza pani zaczepiła na ulicy

Mnie też takie zaczepiają. Mówią, że Bóg mnie kocha i dają egzemplarz "Strażnicy".
Piotrek napisał(a):na co to komu?

Ucz się polskiego. Na co? Żebyś mógł podrywać panny na poezję.
Kaja007 napisał(a):Beznadziejny dzień, wszystko mnie wkurza i denerwuje.
Mam wszystkiego dość!!!!!!!!!

Ja zauważyłem, że jak mam taki agresywny dzień, to nie mogę się tym nakręcać. Muszę się rozładować - i to najlepiej dać sobie solidny fizyczny wycisk. Wtedy nie mam już siły się wkurzać.
małgonia35 napisał(a):Nie i juz !!! NIe pozwolę się zamknąć w domu i dam radę!!!!

Witamy w klubie :] TO jest jedyna droga.
ashley napisał(a):Dlaczego ten dzień byl piękny? Bo nie stalo się nic zlego, bo milo go spędzilam, bo nie myślalam o problemach(które i tak już nikną) bo skupiona bylam na pozytywach, bo ktoś kogo mialam za wroga dzisiaj spojrzal na mnie z przyjaźnią i uśmiechem, bo zupelnie obca osoba uśmiechnęla się do mnie bardzo milo, bo czuję się dobrze wśród ludzi. Bo mialam dobry humor i nie balam się niczego. Bo rano budząc się chcialo mi się wstać z lóżka. Bo bylo mi dobrze... :)

Bo Ty spoko babka jesteś.

A ja dziś zakończyłem psychoterapię :)
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

Sortuj wg