Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 19 paź 2010, 15:23
asdf, bardzo dobrze!!ale pamiètaj o tym oddychaniu-to podstawa zeby wyregulowac cisnienie krwi i wyciszyc pikawkè.Kup sobie selen i potas-to typowe witaminy dla serca-byc moze nerwobol wlasnie tam siè umiejscowil i dlatego tak sie czujesz i dodtakowo przez to panikujesz.Juz przez to przechodzilam kiedys.
wovacuum

przez asdf 19 paź 2010, 15:26
Jem te witaminy - wszystko mam w górnych granicach i nic nie daje .. :( Cięzko mi tak oddychac do braku tchu bo mi od razu serce szarpie ( dodatkowe skurcze )
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez paradoksy 19 paź 2010, 15:26
Korba napisał(a):wiecie co, obudziłam się dzisiaj z przekrwionymi oczami. calutkimi. i rano ropka była. co to za gówno?

może Ci się robić zapalenie spojówek z niewyspania i płaczu

a mój dzień względnie ok
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Helvetti 19 paź 2010, 15:28
No ja jak miałam przekrwione oczy, i ropę to miałam zapalenie spojówek
got a date with suicide.

przez Korba 19 paź 2010, 15:29
kuffa jeszcze mi tego brakowało :(
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Misiek_NL 19 paź 2010, 15:30
Korba, Co się stało ??
Misiek_NL

przez Korba 19 paź 2010, 15:35
Misiek_NL, ja ostatnio jestem 3 razy w tygodniu u lekarza...... to u ortopedy, to u reumatologa, tu noga w gipsie, tu badanie krwi, tu rentgen płuc, tu usg brzucha (pomijam terapię i psychiatrę) i jeszcze kilka innych badań mnie czeka....
w tej sytuacji jeszcze zapalenie spojówek to już naprawdę przesada :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 19 paź 2010, 16:04
Korba napisał(a):Misiek_NL, ja ostatnio jestem 3 razy w tygodniu u lekarza...... to u ortopedy, to u reumatologa, tu noga w gipsie, tu badanie krwi, tu rentgen płuc, tu usg brzucha (pomijam terapię i psychiatrę) i jeszcze kilka innych badań mnie czeka....
w tej sytuacji jeszcze zapalenie spojówek to już naprawdę przesada :mrgreen:

podejdź do apteki i weź coś zapobiegawczo na zapalenie spojówek
jak nie przejdzie, albo spuchnie Ci oko, albo będziesz mieć ropę to już wtedy do okulisty
straszne gówno - miałam w tamtym roku, dostałam opaskę jak pirat, bo jedno oko mi się tak zepsuło.

2 szczurki śpią mi na karku 8)
paradoksy

przez Korba 19 paź 2010, 16:06
paradoksy, czułam wczoraj, że mi łzawiły, kupiłam krople visine. leje je do oczu, ani się nie pomalowałam do pracy, wyglądam jak po ostrej imprezie. nic na razie nie przechodzi.

jak było na terapii Basiu?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 19 paź 2010, 16:11
Korba, Kasiu, dziś dziwnie... 2 osoby odeszły
dziś terapia mnie jakoś bezpośrednio nie dotknęła, tylko wzięło mnie na przemyślenia
powiedziałam 2 rzeczy (pozywtyne) i ordynatorka (nie wiem czy nie ironicznie) na to: co za ulga...terapia działa.
:roll:
ogólnie dzisiaj mieliśmy posiedzenie przy ciastku po sesji, z racji odejścia 2óch osób.

potem poszłam do lekarza z tymi guzami na głowie, ale dziś już mnie nikt nie przyjmie, muszę pójść jutro rano i nie pójdę na pierwszą sesję na terapii.

jeśli do jutra te krople nic Ci nie pomogą to do okulisty podejdź - potrzebny będzie antybiotyk
paradoksy

przez jacas 19 paź 2010, 16:15
troche ogarnalem dzisiaj akwarium :) rano na zastrzyk, potem do miasta, po recepte na leki i na razie dom, potem na drugi zastrzyk
jacas

przez jacas 19 paź 2010, 17:05
niemądry, zacznij wreszcie gdzies sie ruszac. bieznia, rower. a nie lykasz piguly dla dziadziusiow
jacas

przez asdf 19 paź 2010, 17:30
Kobra miałem to samo i pomogły mi krople : Świetlik ( Euphrasia ) :smile: Są ŚWIETNE !

[Dodane po edycji:]

Strasznie źle się dziś czuje .. Tak myślę, że jak bym pojechał do Centrum Zdrowia Matki Polki na ibze przyjec, to może by mi na miejscu echo zrobili, co ? Czy bd musiał " nocować " ? :roll:
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez 19_latek 19 paź 2010, 17:36
Nie wiem co mi jest, od kilku godzin jak ruszam oczami w prawo albo lewo to czuje takie "strzaly" w glowie, tak jakby mnie prad kopal. Tak samo jak ruszam glowa na boki. Mozliwe ze to od dawek magnezu?
19_latek

Sortuj wg