Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Krwiopij 14 paź 2010, 16:54
tak.ketamina-probowalam się nią otruć i zabić.
Nie polecam.

Myslalam,że macie na mysli popularny srodek przeciwbolowy-ketonal.
Krwiopij

przez Wujek_Dobra_Rada 14 paź 2010, 16:55
tak, chodzi nam o ketanol :lol:
Wujek_Dobra_Rada

przez Nodame 14 paź 2010, 16:57
Alex1963 napisał(a):A jaki bierzesz antydepresant? Bo np. przy SSRI nie wolno brać leków NLP.

Jak nie wolno? Ja tak biorę wg zaleceń pani doktor - masz jakieś źródło tych wiadomości, bo mnie przestraszyłeś, ale przecież pani doktor nie zrobiła by takiej gafy ;)

A co do ketonalu to ja raz w miesiącu mam zastrzyk i żyję -innymi słowy nie koliduje z lekami SSRI i NLP - no przynajmniej u mnie.

[Dodane po edycji:]

ach ketanol :oops: no ups

Co to jest ten ketanol? W internecie nie mogę nic o tym znaleźć, bo przekierowuje mnie na ketonal. Czy ketanol nie jest przypadkiem przejęzyczeniem?

Haha to znalazłam o ketanolu haha http://quest.com.np/index.php?page=shop.product_details&category_id=6&flypage=flypage_images.tpl&product_id=62&option=com_virtuemart&Itemid=53&vmcchk=1&Itemid=53szampon przeciwłupieżowy

Wy chyba macie na myśli ketonal ;)

Nie mam co robić i szukam głupot w internecie
Nodame

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez asdf 14 paź 2010, 17:33
Ja wróciłem z boiska. Pograłem 2h w piłke, pośmialiśmy się.. było super :D ! Nie zwracałem uwagi na serce. Troche mnię coś w mostku szczypało, bolało ale to chyba od zimnego powietrza ..
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez *Wiola* 14 paź 2010, 17:59
Wiolu<PRZYTULAM>
Ketonal to ulubiony lek przeciwbólowy dentystów:))
Moderator

przez Krwiopij 14 paź 2010, 18:16
Wujek_Dobra_Rada, to brawo,bo ketanol nie jest "mocniejszym ibupromem",ale spoko.
Usypia sie nim zwierzeta.
Krwiopij

przez wovacuum 14 paź 2010, 18:35
czyli mialam racjè,ze cos ze zwierzakami..bylam blisko :mrgreen:

wiola173, juz mam nowa klientkè. :D
wovacuum

przez chojrakowa 14 paź 2010, 20:15
Amfetamina chodzi mi po głowie.
Biega nawet.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Misiek_NL 14 paź 2010, 20:26
chojrakowa, a mi pivo... Narąbałbym się... :pirate: Ale NIE !!! Już 26 dzień bez grama alko !!!
Misiek_NL

przez TheGrengolada 14 paź 2010, 20:29
Mi szczerze mówiąc też chodzi po głowie coś autodestrukcyjnego, ale ciężko stwierdzić, co. Trzymajcie się, nie dajcie się swoim myślom.

przez wovacuum 14 paź 2010, 20:30
wovacuum, nie pisz o amfie bo ja wtedy myslè o koce :roll: juz lepiej wrzuc jakis kolejny przepis na pyszne ciacho :D
wovacuum

przez lidzia8704 14 paź 2010, 20:57
Witam Was Kochani!
Piszę, gdyż potrzebuje ZROZUMIENIA.Chcę dołaczyc do Waszego grona.Mogę?
Po krótce opiszę swoją historie.
Mam 23 Lata
Choruję na nerwice od około 8 lat.Na poczatku objawy sercowe,zawroty głowy potworne lęki,dusznosci)
(przestałam wychodzic z domu..pobyty w szpitalu w szpitalu-Diagnoza-NERWICA LĘKOWA.
Nie wierzyłam,jak moge być zdrowa fizycznie i tak cierpiec,tak źle sie czuc fizycznie?
Miałam Tomografie głowy,badania krwi,tsh,pobieranie płynu mozgowo rdzeniowego(punkcja)EEG,EMG,EKG Echo serca,
Badanie laryngologiczne,podstawowe neurologiczne..wiele wiele innych i wszystko w normie.
A ja czułam,że umieram..wkoncu odwiedziłam nie jednego psychologa, psychiatre-i zaczełam kuracje antydepresantami
-Była poprawa ale lęki zostały (objawy somatyczne miałam w sytuacjach stresowych)a takim była szkoła,kościół
(dodam ze miałam bardzo dobre oceny,byłam zawsze lubiana,wesoła dziewczyną...
Pożniej nawrot objawow przed samą maturą,zasłabniecie -standardzik Izba przyjec w szpitalu...te same objawy tylko bardziej nasilone
-Diagnoza-Nerwica-3 lata leczyłam sie Rexetinem po czym tanszym zamiennikiem o nazwie Paromerck.
Wyjechałam do Anglii na trzy miesiace..Było znośnie Do czerwca 2008..gdy w moje zycie wkroczyła podwojna zdrada
(miłosc mojego dokonała podwojnen zdrady)wybaczyłam,i zaczał sie powrot objawow somatycznych plus wpadanie w histerie,
ciagły strach,wieczne kłótnie konczace sie histerią i omdleniami..Moj stan sie pogorszył dramatycznie.
Zaczełam opuszczac zajecia(studiuje zaoczneAnglistyke)pogorszyły mi sie oceny-Problemy z koncentracja i pamiecią..
Potem odstawiłam leki,bo czułam że juz mi nie pomagały,miałam dośc .3 miesiace w sumie bez lekow..
W styczniu 2009 znow do psychiatry po leki,bo nie mogłam oddychać,wychodzić z domu..stałe uczucie duszności...
Dostałam Asertin 50mg(brak objawow ubocznych)..Pobrałam miesiac-i kazała mi zwiekszyc dawke do 100mg..
wraz z drugim dniem poczułam coś okropnego,zrobiło mi sie słabo...i to czego boje sie najbardziej
-UCZUCIE UCISKU W GŁOWIE..ale tego nie da sie opisać..To uczucie jest raczej z tyłu głowy po sam czubeczek..
ściska tak mocno ze mam wrazenie ze mam tętniaka i zaraz mi pęknie..albo jakiegoś guza..Czuje sie smiertelnie chora..
To uczucie jest bez przerwy w sumie juz od 2ch tygodni z nasileniem w nocy jakby mozg sie trząsł,
gotował i mam wrazenie, ze jak rozluźnie głowe to dostane wylewu,udaru..
Dodam ze jak pochyle głowe do przodu to sztywnieje mi kark i głowa..Odwiedziłam lekarza rodzinnego-
Zrobiłam badanie krwi,tsh,moczu,EKG(wyszło wporzadku poza dodatkowymi skurczami,ktore rzekomo sa wynikiem nerwow
i sa niegrozne-..skierowanie do neurologa.Niewytrzymałam byłam 3 razy juz na izbie przyjec..
Konsultacja neurologiczna obejmujaca podstawowe badanie,tomografia głowy,Angio CT i odcinka szyjnego kregosłupa
z kontrastem oczywiscie,i podobno nie mam guza ani tetniaka..
lekarz powiedział ze to Nerwica!Ale ja znów nie potrafie w to uwierzyć,
mam wrazenie ze mam tetniaka albo guza co mi uciska głowe..Ludzie mozna zwariować ze strachu..Po dwóch latach na studiach wziełam dziekanke,
rozstałam sie z facetem na poł roku po czym w maju 2010 wrocilam(nie radziłam sobie z objawami i lękiem),
wrociłam po dziekance na studia,miałam 7,8 pierwszy zjazd,bede pisa prace licencjacką.Biore obecnie Paromerck i chodze na terapie
poznawczo behawioralną od ponad miesiaca,ale jest ciezko z tymi objawami,najgorsze są duszności.Nie pracuje już ponad rok,do tego mam
jeszcze zdiagnozowaną umiarkowaną depresję..Powoli tracę nadzieję,mysli samobojcze sa mi znane..ale nigdy proby

Pozdrawiam Was wszystkich Goraco i zycze zdrowia
P.S-Jesli ktoś z Was jest z Ząbek,Wołomina,Zielonki badz Warszawy chetnie sie spotkam i porozmawiam!

przez Toshiba 14 paź 2010, 21:14
lidzia8704, cześć, ja też miałam takie uciski w głowie. Chodzę na terapię już 7 miesięcy, nie biorę i nie brałam leków. W miarę upływu czasu objawy nerwicy zaczęły ustępować, uciski przeszły mi zupełnie po miesiącu terapii.
Ja staram się ignorować objawy i robić wszystko tak jakby nic się działo. Trudne ale przynosi rezultaty. Obecnie największe problemy mam w dusznych i zatłoczonych pomiszczeniach ale pracuję nad tym :-)
Toshiba

przez lidzia8704 14 paź 2010, 21:22
Witaj..ja właśnie wróciłam ze spaceru z psem,5-cio minutowego...po czym ledwo doszłam do domu,duszno mi sie robiło okropnie,uczucie niedotlenienia,zamazuje mi się wzrok...no tragedia,na dodatek jestem sama w domu na noc,narzeczony poszedł na służbe...nie wiem jak sobie dzisiaj poradzic

Sortuj wg