Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Mizer 19 maja 2007, 20:21
Darek- zapuszczamy włosy, zapuszczamy :D

A to, że ona niby jakby wszystko wiedziała, to Ci sie zdaje.
Też miałam schiza, że pewna osoba kiedyś wdarła sie na pewne forum, ale to gówno prawda.

Nie goń jej jutro, bo ucieknie.
Weź na wstrzymanie, nikt nie umrze :D
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Amy Lee 19 maja 2007, 22:17
Czytać nie czytała, chyba tylko oprócz tego, co masz wypisane na czole ;) Zupełnie serio, często jak się czegoś bardzo wstydzimy, to wydaje nam się, że wszyscy to widzą, albo o tym wiedzą.

A tak od siebie jeszcze... no na zakupach byłam i kupiłam sobie bluzeczkę bez rękawów, więc mam dobrą motywację, żeby przestać się drapać i skubać po rękach.

Nastrój mocno mieszany i pożałowania godne fantazje :roll:
Amy Lee

przez Zorki 20 maja 2007, 00:48
W konkursie na mojego awatara miejsca na podium zajęli:

1. Zając.
2. Teletubisie
3. Lemurek myszaty (cokolwiek to jest)

Z konkursu wykluczony został Zorro. Nie mam nic wspólnego z Zorro!

Nadsyłającym propozycje serdecznie dziękuję.

---

Trzymamy kciuki za Gusie!

Sam jutro idę na komunię.
Ostatnio edytowano 20 maja 2007, 00:51 przez Zorki, łącznie edytowano 1 raz
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 20 maja 2007, 00:50
Zorki napisał(a):3. Lemurek myszaty (cokolwiek to jest)

Obrazek
Amy Lee

przez slitzikin 20 maja 2007, 03:13
Świetny podpis Amy Lee :). Dawno mnie coś nie było chyba :).

przez bibi 20 maja 2007, 08:13
Piotrek napisał.
Bibi szczerze mówiąc to tylko po tym jednym poście widać, że dookoła jak jest problem, to Bibi pomoże... chyba tak to wygląda.
kurcze...masz rację :)No popatrz :) nie pomyślalam o tym . ja sie cieszyłam że mam zajęcie, ze dzień nie bedzie się ciągnał tylko szybko przeleci...
bo dla siebie mam czas w inne dni...wtedy rowerek, aparat, i cały dzień (dni) mam dla siebie.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Atkaa 20 maja 2007, 10:34
bibi a myślałam, że będę pierwsza w niedzielę :lol:
A dziś jest pięknie. Słońce już ładnie nagrzewa mój optymizm. Zrobię sobie dzisiaj dzień leniwca, tym bardziej, że nie mamy żadnych spraw do załatwienia i nigdzie nie musimy się spieszyć :mrgreen: Oczywiście mój chłopak jeszcze śpi i taki stan potrwa jeszcze co najmniej z godzinę ale dzięki temu ja mogę sobie w spokoju buszować po forum :mrgreen:
Darku cieszę się, że wreszcie pokonałeś swoją nieśmiałość i w związku z tą dziewczyną mogę Ci tylko poradzić, żebyś się nie spieszył, obserwował i nie robił nic na siłe i był sobą a wszystko się ułoży ;)
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez slitzikin 20 maja 2007, 11:23
Darek - bibi dobrze mówi. Jeśli też jej wpadłeś w oko, to ona da Ci jakiś sygnał i jak będziesz czujny to ten sygnał będzie oznaczał trąbkę do ataku kawalerii, czyli np. odprowadzić ją po zajęciach gdzieś tam :).

U mnie to się sprawdziło.

przez IceMan 20 maja 2007, 13:01
Darek no to masz wyznaczone zadanie iście bojowe ;) Kiedy przyjdzie czas - działaj działaj!
Zorki napisał(a):Trzymamy kciuki za Gusie!

Trzymamy ;) i dzisiejszym "komunijnym" życzymy wszystkiego najlepszego :D
bibi napisał(a):bo dla siebie mam czas w inne dni...wtedy rowerek, aparat, i cały dzień (dni) mam dla siebie.

No chyba że tak ;) myślałem że dzień w dzień masz taki bigos.

Atkaa leniwcu ty jeden szczęśliwy! :P ja muszę się uczyć :!:
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 20 maja 2007, 16:39
Nie mogę się na niczym skupić, snuję się po domu, od kompa do lustra i z powrotem... OK, przyznaję się, nie mam ochoty robić zadań*, chcę się zobaczyć z tym kimś, kto... no sami wiecie.

Poddaję się, powieście mnie za ręce to sobie chociaż powiszę.

*Patrzę na to wszystko i nie wiem jak sobie poradzę. Chciałabym być daleko stąd. Przypominam sobie, że zawsze o tej porze roku czułam się nieswojo, a teraz. Został mi tydzień, może dwa na rozwiązanie spraw osobistych i miesiąc do egzaminów, a tak na prawdę potrzebuję się od tego wszystkiego oderwać, żeby dojść do siebie.

Ratunku :cry:
Amy Lee

przez IceMan 20 maja 2007, 17:32
Amy Lee napisał(a):Poddaję się, powieście mnie za ręce to sobie powiszę.

Na mnie nie licz. Zobacz za okno jak pięknie, wsiadaj na rower albo nawet bez roweru sobie pospaceruj... totalny relax, a po tym marsz do zadań :P I myśl o wszystkim byleby nie o tym jednym bo się wykończysz tym myśleniem! Szkoda życia na rozmyślania trzeba korzystać z tego co jest. Od myślenia jeszcze nic się wielkiego nie stało tylko trzeba działać. A jeśli nie masz pola do działania w wiadomej kwestii, to odpuść i zajmij się czymś innym ;) <powiedział ten, który się "uczy" cały dzień z polskiego :lol: a z całej tej nauki przerobił wzdłuż i wszerz rekrutację na politechnice>
Amy Lee napisał(a):Ratunku

A dasz się wyratować? Musisz przestać o tym myśleć. Zapuść jakąś fajną muzykę, pozwól sobie zupełnie odpocząć, olej dosłownie wszystko. A jak już będziesz się czuć na siłach, to leć robić zadania. Twoje problemy osobiste z tego co do tej pory wiadomo wymagają do rozwiązania inicjatywy nie tylko z twojej strony, a jeżeli ta druga strona nie ruszy się w tym samym kierunku, to sama nic nie zdziałasz. Chyba zrobiłaś już wszystko, co mogłaś, więc nie dręcz się tym! Wrzuć na luz...
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 20 maja 2007, 17:55
Już od dłuższego czasu mam takie podejście, że tu sobie puszczę muzyczkę, tu obejrzę serialik, tu pójdę z kimś pogadać, wafelka zjem i.t.d. Jakbym co najmniej była chora i musiała się sobą zaopiekować :roll:

A teraz na prawdę nie jest najlepsza pora na wywczasy...
Do wszystkiego muszę podejść jak do wyzwania, do jakiejś misji. Bo mnie się zawsze wydaje, że jak coś robię z poświęceniem, to spotka mnie za to jakaś nagroda, a jak coś idzie nie tak, to muszę wiedzieć dlaczego (oczywiście zwykle się nie dowiaduję).

Chyba już wyłączam kompa na dzisiaj. Pa!
Amy Lee

przez depresyjny86 20 maja 2007, 20:40
Dzisiaj jej nie było więc sie do niej nie odezwałem...
Dzisiaj mnie dziewczyny wyśmiały nie wiem dlaczego ale powiedzialy co za debil,,<czy coś w tym stylu>....ale to była ta plastkiowa grupa więc się tym nie przejmowałem zbytnio....tylko dlaczego nie jestem w stanie podejść do kogoś obrażającego mnie i mu walnąć prosto w pysk???
Ehh i w ogóle nie rozumiem dlaczego jestem obrażany przez innych...
:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 20 maja 2007, 21:04
Cześć kochani!

Po pierwsze (bo znowu zapomnę) PIOTREK bardzo mi się podoba twoje nowe wcielenie....

Po drugie braciszku mój drogi powinnam chyba wsiąść w pociag, przyjechać do ciebie i wybić ci z głowy takie dziwne myśli...
Uświadom sobie w końcu, że jesteś wartościowym człowiekiem....

Po trzecie DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MOJĄ OSOBĄ :D
Znikam do soboty!!!!!
Będę przez cały tydzień u taty a tam nie ma netu...

Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie, że myślami jestem z wami!

Sortuj wg