Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 18 maja 2007, 18:15
Nie ma to jak ludzka zawiść... :? Kumpluś z bloku obok dowiedział się o mojej maturze, o tym na jakie studia idę i jakoś od jakiegoś czasu próbuje mnie zdołować albo wyśmiać. Sam skończył taką sekwencję: zawodówka, technikum, studium informatyczne i chyba coś go gryzie że ja aspiruję wyżej i chce mnie zgnoić. Odniosłem wrażenie, że życzył mi, żeby ta matura poszła mi jak najgorzej. Nie dam się ale takie coś niestety nieco człowieka irytuje :-|
Przyjaciel forum

przez Tygryska 18 maja 2007, 18:32
Piotrek olej go, wiem że to irytujące, ale nie ma cosobie szarpać nerwów (powiedziała ta co jest wyluzowana ;) )

ashley ja to sie zmarszczkami nie martwię ale niektóre koleżanki w moim wieku owszem :shock: Ach ten wpływ reklam na współczesną kobietę ;)

Kwestię mojej współpracy z innymi obgadałam na terapii i poukładałam sobie conieco w głowie. Dostałam też zastrzyk motywacji do pisania magisterki :D

przez maiev 18 maja 2007, 18:57
powróciłam - mam kretyńską grzywkę :? Chyba za parę dni polecę coś z nią zrobić...albo się przyzwyczaję. Łapa mnie boli - bo mnie mojej siostry samochód zaatakował. heh Trzeba na coś zwalić, zamiast się przyznać że jestem oferma i przytrzasnęłam sobie palec drzwiami. Na szczęście tylko nieznacznie. :smile:

Piotrek - człowieku - nie irytuj się :mrgreen: rób swoje a on niech patrzy, najwyżej mu będzie żal. Ale kto mu broni się dokształcać. Zamiast zazdrościć niech się postara i już. ;)
ashley - dzięki za upomnienie :smile: ;)

Piotrek napisał(a):Piję od niedawna Yerba Mate i czuję się jak nie ten człowiek

ooo - to moze ja też spróbuję. Też tak ohydnie smakuje jak dziurawiec czy melisa??
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 18 maja 2007, 18:57
Piotrek tacy ludzie są poprostu żalośni. On Ci zazdrości, że masz większe ambicje od niego i jest z tego powodu chamski. Olej go, jesteś inteligentny i on nie jest wart tego żebyś się nim przejmowal. My jesteśmy z Ciebie dumni :) Ja osobiście nienawidzę zazdrości, wrrrrr. Można sobie zazdrościć ale nie znoszę jak ktoś to okazuje. Ja np jak zakręcilam sobie wlosy na loki to wszyscy mi mówili ze super wyglądam i żebym tak częściej sobie robila, a moja kumpela z klatki powiedziala "ale czarownica" i podejrzewam że to bylo do mnie. Albo inna agentka pisze mi na gg żebym zobaczyla w lustro (a ludzie mówią ze jestem ladna), ona mnie w ogole nie zna tylko poprostu musi sobie ulżyć. Żalosne poprostu. no coś bym napisala ale się nie wyrażę. Jedyne co możemy zrobić to olać ich. Wtedy będziemy mieli satysfakcję, że oni nic dla nas nie znaczą a ich slowa nie robią na nas wrażenia. Wiecie co? Ja bym wprowadzila karę za chamskie przejawy zazdrości, takie pożadne żeby nikt nam życia w tem sposób nie uprzykrzal!
maiev napisał(a):Piotrek napisał:
Piję od niedawna Yerba Mate i czuję się jak nie ten człowiek

ooo - to moze ja też spróbuję. Też tak ohydnie smakuje jak dziurawiec czy melisa??

Ile razy dziennie pijesz? Ej no melisa jest ok, kocham ten smak :smile:
Yerba pije ale rzadko i nieregularnie ale jak tak to zaczynam od jutra :D
z góry mówię, że jest okropna w smaku jak trawa :D ale warto sie przelamać, hehe.
Ostatnio edytowano 18 maja 2007, 19:14 przez ashley, łącznie edytowano 2 razy

przez Tygryska 18 maja 2007, 19:10
maiev grzywka jest podobno teraz bardzo modna ;)

przez IceMan 18 maja 2007, 19:13
Tygryska napisał(a):ale nie ma cosobie szarpać nerwów

trochę mi zagrał na nerwach, ale postaram się nie być mu długo dłużny :twisted:
maiev napisał(a):ooo - to moze ja też spróbuję. Też tak ohydnie smakuje jak dziurawiec czy melisa??

O nie ;) piję Yerbę o smaku cytrynowym i jest pyszna (jak dla mnie ;) lekko ziołowy trochę cytrynowo-limonkowy smak - tak na mój gust)
ashley napisał(a):Wtedy będziemy mieli satysfakcję, że oni nic dla nas nie znaczą a ich slowa nie robią na nas wrażenia.

Właśnie nie dałem po sobie pokazać że zrobił na mnie jakieś wrażenie - stoicki spokój... a w środku już prawie wrzało :twisted: ale cóż, on chce udowodnić że zdam kiepsko maturę lub się nie dostanę lub się nie utrzymam... to ja mam w takim razie dodatkową motywację do skończenia studiów ;) PS Ashley - zakręć sobie loki, ładna fryzura, do tego... a niech ma ta sąsiadeczka po nosie :P
Przyjaciel forum

przez cinnamon_inspiration 18 maja 2007, 19:24
A ja dzisiaj mam urodziny i sie zastanawiam, kiedy to 20 lat minelo. Ostatnio przeciez bylam w pierwszej klasie... Chce cos zrobic w tym zyciu...Cos wyjatkowego. Macie pojecie co?

przez maiev 18 maja 2007, 19:36
Tygryska napisał(a):grzywka jest podobno teraz bardzo modna

też tak słyszałam. Poza tym to ja mam grzywkę od paru lat, ale ta obecna jest jakaś dziwna. hmm poczekam i zobaczę co na to mój mąż.
ashley napisał(a):ale jak tak to zaczynam od jutra

ja też zacznę - ale podejrzewam że od jutra nie dam rady :smile:
cinnamon_inspiration napisał(a):Chce cos zrobic w tym zyciu...Cos wyjatkowego. Macie pojecie co?

i pewnie zrobisz. jest całe mnóstwo możliwości. :smile:
"I need a new version of me..."

przez IceMan 18 maja 2007, 19:52
cinnamon_inspiration napisał(a):Macie pojecie co?

Ty to wiesz najlepiej ;)
Przyjaciel forum

przez Margaret 18 maja 2007, 19:58
Cinnamon kochana wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzin! ;) rośnij nam silna i zdrowa :mrgreen:
Odcięli aniołom skrzydła, bo dawały wolność.
Odarli ich z szat, gdyż były za piękne.
Obrzucili je błotem, bo białą skórę miały
Teraz stoją ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskonałe...
ExModerator

przez Amy Lee 18 maja 2007, 21:14
Motto na dziś:

Obrazek

"Bez ciebie wszystko jest głupie", bo smutno człowiekowi (owieczce?) samemu :(

Zajęcia na uczelni przeżyłam (zastanawiając się mocno, którędy się idzie z jednego instytutu do drugiego -- argh, przecież ja tu mieszkam!!!), obiad w barze przeżyłam (yyy, ee, ale gdzie ja mam iść z tym talerzem?), do faceta nie pojechałam, ale kuzynka ma się z nim widzieć, więc może mu uświadomi, że rozmowa jest jedynym sposobem rozwiązywania problemów.

A ja nie mogę myśleć, że coś źle zrobiłam. Może trochę pochopnie, ale nie źle. Tylko plakać mi się chce jak patrzę na ludzi, którzy są razem tak po prostu i nie płacą za to takiej ceny.

Dobra, nie smucę już, idę oglądać seriale kryminalne 8)
Amy Lee

przez ashley 18 maja 2007, 21:45
Cinn wszystkiego najlepszego kochana!!! czego sobie tylko życzysz.
Wiecie co ja dzisiaj zrobilam mądrego. Bylam zamyślona i mama do mnie mówi żebym jej jogurt przyniosla a ja zamiast mala lyzeczke daje jej lyzke do zupy :D

ostatnio w ogole mam caly czas z czegos polewke:D

przez IceMan 18 maja 2007, 22:16
Ale życzenia to my składamy w tym temacie ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 18 maja 2007, 23:10
A ja nadal mam doła...i to jeszcze większego niż kiedyś...Do nikogo dzisiaj nie gadałem...tzn gadałem ale malo...zdobyłem się na odwage i zagadałem do niej,<dziś jak zwykle wyglądała pięknie>....troche pogadaliśmy i byłoby spox.......gdyby nie jeden kolega który podszedł i zażartował"Co wy tak ze sobą romansujecie?"...noi niby to jakoś zbyliśmy no i gadaliśmy dalej tzn.wymieniliśmy pare slów i potem gadka się skończyła...poza tym czułem jakby ona nie chciala ze mną gadać...zresztą w ogóle czułem że nikt nie chce ze mną gadać....stałem i nicnie gadałem dziś cześciej niż mówiłem...poza tym w pociągu stary kolega udawał,że mnie nie widzi...pewnie sie wstydził znajomości ze mną....przecież to zrozumiałe...
:)

Sortuj wg