Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Misiek_NL 07 paź 2010, 12:44
Niestety ale tak jest... Przy mnie kiedyś zemdlała dziewczyna i z tłumu ludzi tylko jeden pan do niej podzszedł.... Mnie osopiście wtedy sparaliżowało...
Misiek_NL

przez sebastian86 07 paź 2010, 12:59
poranek pod znakiem stękania ojca eh zawsze to mnie rozdraznia
We Are The Champions 2016(L)

przez Misiek_NL 07 paź 2010, 13:05
sebastian86, a czemu stęka ??
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez -asia- 07 paź 2010, 13:15
Koszmar. @ strasznie mi się daje we znaki, jak zawsze pierwszego dnia. :evil: Miałam się wieczorem spotkać z dawną współlokatorką, ale nie wiem czy nie będę musiała tego odwołać, bo czuję się fatalnie, aż mi się słabo robi, w głowie mi się kręci, nie mam totalnie siły, no i ten cholerny ból. :roll: Musiała akurat dziś się zacząć, w dodatku niezapowiedzianie. :evil:
-asia-

przez sebastian86 07 paź 2010, 13:26
Misiek_NL, bo jest zaawansowany wiekowo i ma taki charakter ze lubi narzekac i jeczec...

przez ALEKS*OLO 07 paź 2010, 13:26
Dziekuje kochani :* Te kciuki to potrzymajcie jeszcze jutro :D XD

Byłam umówiona na ta rozmowe, przyszłam i sobie czekam czekam i czekam .... nikt mnie nie przyjął ;]
Ale w biurze obok, na drzwiach wisi karteczka " Przyjmę telemarketera", więc dużo nie myśląc wchodze i mówie ze jestem zainteresowana, pogadałam z taką kobitką, zostawiłam CV, dziś już kierowniczki nie było więc umowiłam sie na jutro na rozmowę, ma tylko zadzwonic o której konkretnie godzinie. Powiedziała, że może bedą mieli dla mnie lepsze warunki pracy niz w tamtym biurze.
Więc ja sie nakreciłam i napaliłam bardzo i czekam do jutra , mam nadzieje ze jutro dostane ta prace, bo mam juz dośc takiego olewania i czekania. Potrzebuje pracy!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Korba 07 paź 2010, 13:29
ALEKS*OLO, będziemy trzymać i jutro :great: widzisz, nie było tak strasznie, jak się bałaś :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 07 paź 2010, 13:37
Korba, dzięki:*
Bardzo sie rozczarowałam, bo umawiaja sie na dana godzinę, ja przyszlam i czekałam prawie godzine i nikt mnie nie przyjął!! Ta od rozmów kwalifikacyjnych sobie gdzies poszła i olała mnie :-| No jak to tak .....
To poszłam do konkurencji hihihih :twisted:

[Dodane po edycji:]

P.s Korba, nie ma tam u Ciebie jakiejs posadki sprzątaczki albo popychadła do robienia kawy :mrgreen: :mrgreen: ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez sebastian86 07 paź 2010, 13:39
mnie jutro czeka pierwszy dzien w pracy. po dlugiej przerwie znow bede porzadnym obywatelem. oczywiscie male benzo nie zaszkodzi :)

przez Misiek_NL 07 paź 2010, 13:44
ALEKS*OLO, Trzymam kciuki :great: :great: :great:
Misiek_NL

przez Korba 07 paź 2010, 13:50
ALEKS*OLO Olusia - jeśli mój stan będzie się posuwał w tym kierunku, w który ostatnimi czasy się posuwa - polecę Cię na moje miejsce :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez polakita 07 paź 2010, 14:40
polakita napisał(a):U nas w pracy dziś wizytacja z zagranicy, wszyscy się odstawili jak mrówka na święto lasu...

No tak, zarząd - sami faceci pod krawatami, a my tu jacyś wyrobnicy jesteśmy, to wszystko co robię ja i moje koleżanki (w gruncie rzeczy dużo pracy), to lukier spływa na nich, oni zarabiają kilkakrotnie więcej, jeżdżą służbowym samochodem, są "prezesami", a my tu jak czarny robotnik w pocie czoła.
Naprawdę im dłużej pracuję tym bardziej nabieram poglądów LEWICUJĄCYCH bo do czego to jest podobne że ktoś kto robi niewiele zarabiał wielokrotnie więcej, i miał znacznie wyższą pozycję od tych co pracują ciężko! Oni by bez nas tej firmy nie uciągnęli. Mówię NIE wyzyskowi w pracy!

przez asdf 07 paź 2010, 14:57
O MATKO !! 2 dzień i wszystko jest super ! Jest humor, serce normal ! Jestem MEGA zadowolony ! :great:

przez dogomaniaczka 07 paź 2010, 15:06
mam dziś jechać z chłopem do weta z królikiem na szczepienia. oczywiście nie wyjdę z samochodu ale i tak się boję!! korki..nie chcę :(
dogomaniaczka

Sortuj wg