Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Misiek_NL 06 paź 2010, 13:21
Alex1963 napisał(a):Nie ma nic gorszego od rezygnacji

Dokładnie....

[Dodane po edycji:]

dominika92, Dasz radę... :great:
Misiek_NL

przez -asia- 06 paź 2010, 13:22
Trzeci dzień w nowym mieszkaniu. Mieszkanie piękne, nigdy nie mieszkałam jeszcze w takich warunkach... Ale bardzo tęsknię za miejscowością rodzinną, chcę na swoje stare śmieci, nawet nie wiecie jak bardzo. :( I nie chodzi o to, że tęsknię za domownikami, tylko za miejscem!!!!!!! :roll: Nie mogę się tu odnaleźć.
-asia-

przez PhilosophyOfLife 06 paź 2010, 13:26
Panna_Modliszka, bez komentarza:)
Asia ja tez juz jestem ponad 2 tyg ,,u siebie'' :mrgreen: Na poczatku tez czulam sie samotna,ze sciany na mnie tylko patrza,pusto,przyzwyczailam sie do poprzedniego mieszkania:)
Teraz jest juz swietnie.Jestem u siebie,mam spokoj!Chce sie wracac do domu:)Ja za to tesknie do mieszkania w Pl,ale na to nie ma rady:)
PhilosophyOfLife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ola55 06 paź 2010, 14:06
dominika92 napisał(a):czemu codziennie wieczorem mam ochotę działać i mówię sobie tak jutro na pewno już wezmę się za siebie , zrobię porządki, zamówię książki, będę się uczyć, nadrobię angielski, posprzątam dom, pójdę do sklepu..a jak wstanę to nie mam siły na to żeby zwlec się z łóżka i od nowa to samo...;(

Ja niestety mam tak samo, wieczorkiem myślę sobie, jutro na pewno "to" zrobię, a rano .. jedna wielka klapa
„Nie ma większej tragedii człowieka od tej, jak nie umie przyjąć szczęścia z obawy przed kolejnym ciosem”

przez dogomaniaczka 06 paź 2010, 14:40
Ola55, no niestety :(

póki co pościeliłam łóżko i zaniosłam talerze do zlewu :great:
dogomaniaczka

przez kuba94 06 paź 2010, 14:55
Ja zrobiłem obiad, zjadłem, posprzątałem, a teraz zastanawiam się czy nie iść na rower, bo pogoda u mnie ładna. :D
kuba94

przez jacas 06 paź 2010, 15:33
wrocilem do domu, zjem cos i pojde na silownie. jutro chyba nie ide do szkoly, nie mam sily.
jacas

przez mateusz1010 06 paź 2010, 15:39
A mi w ogóle nie chce się uczyć, ale chce mi się żyć :) To jakaś poprawa. Pogoda u nas świetna. Wychodzę od czasu do czasu na balkon.
Jak ja zdam to liceum to będzie sukces...

przez wovacuum 06 paź 2010, 15:39
pomozcie mi.Wyskakuje mi informacja na lapku ze odnaleziono wirusa..;co mam robic??
wovacuum

przez dogomaniaczka 06 paź 2010, 15:40
co wy z tą pogodą..ja wróciłam ze spaceru i jedynie mi słabo...nigdy sie nie uwolnię od tych omdleń?;(
dogomaniaczka

przez Thazek 06 paź 2010, 15:42
wovacuum, zależy jakiego masz antywirusa...
dominika92, ja też chyba wyjdę gdzieś choć dopiero wstałem... może zapalić? :P
Thazek

przez dogomaniaczka 06 paź 2010, 15:43
Thazek, idź idź wam to pomaga..a mi nie..chyba wyjdę na ulicę specjalnie zemdleję i niech mnie wezmą do szpitala po raz setny przebadają bo mam dosyć :(
dogomaniaczka

przez wovacuum 06 paź 2010, 15:43
Thazek, jakis avast-ale jest juz chyba nieaktywny!!jaki inny mogè sciàgnàc za free??
wovacuum

przez Thazek 06 paź 2010, 15:45
Jadę do kumpla na Warsztat on zawsze mi poprawia humor! przy okazji zapalę ;)
dominika92, przestań nie zemdlejesz... zresztą po co zwracać na siebie aż tak uwagę? nie lepiej w samotności to przecierpieć?
Thazek

Sortuj wg