Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez linka 05 paź 2010, 19:32
wovacuum, zarzuciłam już przepisem (poprosz-o-przepisy-t17651-588.html), ale masz rację siedzę i wcinam zapiekankę :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez jacas 05 paź 2010, 19:33
wovacuum napisał(a):LasVegas, sliczna fotka :D super wyglàdasz w tych wloskach :yeah:

pijè zimne piwko...ktos tu pije piwo wogole?? :twisted:
Linka nie wrzuca przepisu...pewnie je zapiekankè :twisted:

ja tez pije zimny browar ;) jaki pijesz tesciowa :D?

[Dodane po edycji:]

yeah, po trzecim piwie nie ma lękow :roll:
jacas

przez asdf 05 paź 2010, 19:50
Thazek,

zróbmy tak. Moje objawy 8) :

kołatanie serca gdy się denerwuje, swędzenie pod skóra, szybsze bicie serca, potykanie serca, dodatkowe skurcze serca, kłucie w klatce, zawroty głowy, lodowate dłonie, ciągły lęk - śmierć, jakaś choroba, wmawianie sobie chorób, ciągłe myśli co mi jest ! w wakacje to praktycznie cały czas oprócz snu, czasami trzęsące dłonie, "bulgotanie pod skóra" w różnych częściach ciała, bolące gałki oczne, męty przed oczami, nudności, gdy nie myślę o tym to nigdy nie zrobiło mi się " źle ", gdy leże czuje serce w brzuchu, czasami przy oddychaniu mam taka blokadę, uczucie kamienia w gardle ( minęło ), drżenie powieki, uczucie braku tlenu, gdy myślę o tym, po chwili czuje " coś " w mostku, tak jakby ściska mnie od środka, kręci mi się w głowie i za chwile serce bije jak młot, miałem też tak, że rozmawiałem i nagle nie mogłem wypowiedzieć słowa ! Kiedyś obudziłem się w nocy, miałem swiadomość gdzie jestem tylko nie moglem otworzyć oczu ani ruszyć noga, reką ( około 10 sec ).
Kondycja ok, kostki mi nie puchną, usta mi nie sinieją.

Można po tym coś stwierdzić ?

Jutro dzwonie dla Św spokoju umówić się na Echo serca, jak bd ok to psychiatra.. KONIEC, dosyć tego wszystkiego !
No risk, no fun ;D !

Kuba.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 05 paź 2010, 19:53
jacas, ja pijè Stella Artois-tutejsze piwko-takie"siki Weroniki" :smile:
wovacuum

przez jacas 05 paź 2010, 19:54
wovacuum napisał(a):jacas, ja pijè Stella Artois-tutejsze piwko-takie"siki Weroniki" :smile:

ja Heinekena :)
jacas

przez Thazek 05 paź 2010, 19:57
asdf napisał(a):Thazek,

zróbmy tak. Moje objawy 8) :

kołatanie serca gdy się denerwuje, swędzenie pod skóra, szybsze bicie serca, potykanie serca, dodatkowe skurcze serca, kłucie w klatce, zawroty głowy, lodowate dłonie, ciągły lęk - śmierć, jakaś choroba, wmawianie sobie chorób, ciągłe myśli co mi jest ! w wakacje to praktycznie cały czas oprócz snu, czasami trzęsące dłonie, "bulgotanie pod skóra" w różnych częściach ciała, bolące gałki oczne, męty przed oczami, nudności, gdy nie myślę o tym to nigdy nie zrobiło mi się " źle ", gdy leże czuje serce w brzuchu, czasami przy oddychaniu mam taka blokadę, uczucie kamienia w gardle ( minęło ), drżenie powieki, uczucie braku tlenu, gdy myślę o tym, po chwili czuje " coś " w mostku, tak jakby ściska mnie od środka, kręci mi się w głowie i za chwile serce bije jak młot, miałem też tak, że rozmawiałem i nagle nie mogłem wypowiedzieć słowa ! Kiedyś obudziłem się w nocy, miałem swiadomość gdzie jestem tylko nie moglem otworzyć oczu ani ruszyć noga, reką ( około 10 sec ).
Kondycja ok, kostki mi nie puchną, usta mi nie sinieją.

Można po tym coś stwierdzić ?

Jutro dzwonie dla Św spokoju umówić się na Echo serca, jak bd ok to psychiatra.. KONIEC, dosyć tego wszystkiego !

dokładnie takie objawy :) nic się nie martw dasz radę z tym da się żyć jak ja żyję to czemu nie miał byś nie dac rady? :)
Thazek

przez asdf 05 paź 2010, 19:59
No właśnie cięzko mi. Ciągłe wyjazdy, większość czasu poza domem, a ja mam dopiero 16 lat ! Czyli do serca to za bardzo nie pasuje ? :roll: .
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez fobia 05 paź 2010, 20:17
asdf, typowe objawy nerwicy, nie denerwuj się. Dla świętego spokoju zrób badania,ale wybierz się do psychologa i psychiatry jak najszybciej.

przez jakasia 05 paź 2010, 20:19
miałam taką ochotę na sałatkę, że aż rozcięłam dwa palce wrrrr....

[Dodane po edycji:]

asdf, ja zanim w końcu dopuściłam do siebie możliwość chorowania na nerwicę, to robiłam skomplikowane badania krwi, EKG, rezonansy...nawet jak podejrzewałam co mi na prawdę dolega... pójście do psychiatry zajęło mi na prawdę sporo czasu...

przez asdf 05 paź 2010, 20:22
Ja wam dam jutro przepis na moja ulubiona sałatke. 8)
Fobia, ja cały czaś myśle, że coś mi się stanie ! Pływałem, 3 miejsce w MP - moj najwiekszy sukces i musiałem zakończyć treningi ! Pływam i robi mi sie " źle " musiałem skończyc ... :(
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez jakasia 05 paź 2010, 20:26
asdf, to ja już się napalam na sałatkowy przepis... ale palcom muszę dać kilka dni na regenerację ;)

przez asdf 05 paź 2010, 20:32
Okejos ! Podeśle Ci na PW :P. Lubie jeszcze taką z serem "mocarelą" , sałatą lodową, pomidorem, rzodkiewka, ogórkiem i sosem " Vinegre " - taka na szybko :D

Żeby nie było OFF TOP. - Strasznie piecze mnie twarz ! :?
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez fobia 05 paź 2010, 20:32
asdf, wiem, ja mam to samo , ciągłe podejrzewanie najgorszego i wsłuchiwanie się w swoje serducho :roll: naprawdę wybierz się do specjalisty - skrócisz sobie łażenie po lekarzach ;)

przez Korba 05 paź 2010, 20:34
wróciłam od diagnosty.
przyznam, że dawno tak strasznie się nie bałam i dawno nie miałam takiej jazdy przed wyjściem.
wydawało mi się, że zemdleję ze strachu.
jak już byłam w środku, to było ok. bo była pani psycholog, która całą uwagę skupiała na mnie. wreszcie ktoś się mną zajmuje yeeeeeyyy ;)
najpierw pani rozbiła ze mną wywiad, zadawała pytania, dużo pisała.
potem pokazywała mi obrazki, takie jak oglądałam na filmach o psychicznych. 70 % procent obrazków kojarzyła mi się z wewnętrznymi organami ludzkimi, 20 z potworami, 10 ze zdechłymi zwierzętami. nie mogę sobie wyobrazić, że komuś się to może kojarzyć z czymś innym, niemniej jednak mam mega poj ebane skojarzenia.
potem miałam 2 różne testy, w sumie ze 300 pytań.
diagnozę będę miała do odebrania dopiero za tydzień, bo pani musi to wszystko przeanalizować. może mnie też zaprosić na kolejną rozmowę.

jestem zdechla, mam autodestrukcyjne zapędy, czuję się idiotycznie i nienormalnie, mam dość dość dość dość dość dość.......... niech mnie ktoś wyłączy....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg