Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 05 paź 2010, 14:17
wovacuum, z deserów koniecznie szarlotka, jeśli nie masz przepisu, mogę uraczyć cię naprawdę dobrym ;)
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez wovacuum 05 paź 2010, 14:27
chojrakowa, dawaj przepis!! :D deserek u Belgow po (obiado-kolacjii) to podstawa. :D
wovacuum

przez Thazek 05 paź 2010, 14:28
Panna_Modliszka, też mam uczulenie i takie same objawy! i w dodatku swędzi mnie szyja...
wovacuum, a w jakim kraju mieszkasz? :)

Wstałem po nocce... nie ma tak źle obiad zjadłem i teraz leżeć i czekać do wieczora na kolejną nockę dzień jak co dzień... masakra!
Gardło boli trochę nadal teraz katar w dodatku!
Ale lęków jako tako nie ma!
Thazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PhilosophyOfLife 05 paź 2010, 14:52
wovacuum, wiem,tutaj tez tak jest,ze jeden ma szczescie,a drugi nie.Ja musze chyba byc tutaj 5 lat,aby sie starac o obywatelstwo i pewnie wymagaja swietnego angielskiego.Nie mam pojecia ,tak jest w USA z tym,ze po 10 latach.Moj wujek i Tata maja dwa obywatelstwa:)Takze pewnie ,zalatwiaj sobie.Nie bedziesz miec problemow z Urzedami ,z zalatwianiem formalnosci.Same pozytywy!Korzystaj!Belgia to piekny kraj,z tego co widze podrozujac tylko!Te miasta np Antwerpia...ohhh!Tutaj to kurwicy idzie dostac.
Hmm co by tutaj Ci poradzic.Dzis zrobilismy uszka z miesem w pesto(zielone),posypalam cheddarem ,do tego kwasny ogoreczek(polski)Pycha!!!Jesli chodzi o slodkosci to nie lubuje sie w tym.Za to mam bloga mojej kumpeli.Ona piecze niebianskie slodkosci.Kliknij ponizszy link!

http://www.wkrainiesmakow.blogspot.com/
PhilosophyOfLife

przez wovacuum 05 paź 2010, 14:52
Panna_Modliszka, zyrtec jest bardzo dobry!!!a ten na receptè to Claritina-brat jest zadowolony. :smile:
wovacuum

przez wovacuum 05 paź 2010, 15:01
PhilosophyOfLife, myslalam wlasnie o jakis sledziach po zydowsku,moze krokiety z barszczem?jeszcze salatka jarzynowa nasza :D jajka faszerowane,grzyby marynowane,no taka typowa polska zimna plyta..i zimna gorzalka!!aa i jeszcze bigos no i polski chlebek. :D
wovacuum

przez Thazek 05 paź 2010, 15:05
Zjebane życie... :(
Thazek

przez PhilosophyOfLife 05 paź 2010, 15:10
wovacuum, mniam mniam.wiesz ja kocham sledzie w kazdej postaci!Najbardziej jednak te tzw,,sledzie pod pierzynka''.Czyli ubite ziemniaczki,cebulka,buraczki,majonez,sledzik i to wszytsko przekladane.Posypane startym jajkiem i pietruszka!Typowo polskie i wyjatkowo smaczne.Tesciowa mnie tym ,,zarazila'' :mrgreen: Barszczyk niezabielany jak najbaradziej-pyszny!Niech zyje jedzenie!!!
Bigosik kwaskowy,jak dawno nie jadlam:D Chyba ostatni raz latem u rodzicow M :mrgreen:
PhilosophyOfLife

przez wovacuum 05 paź 2010, 15:19
PhilosophyOfLife, nastèpnym razem jak bèdziecie jechac z Polski z urlopu to zapraszam serdecznie:)tylko wyjedzcie wczesniej bo na pewno zabalujemy :105: tylko pamiètaj o ogorkach kiszonych!!najlepiej wiaderko :mrgreen:
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 05 paź 2010, 15:24
wovacuum, ojej ,ale by bylo swietnie!Chetnie bym zawitala!Mamy czas do lata,aby dogadac sie :mrgreen:
PhilosophyOfLife

przez wovacuum 05 paź 2010, 15:33
PhilosophyOfLife, oki :D a swièta spèdzasz w Polsce??my jedziemy!!!!!!wlasciwie to ja juz zyjè swiètami. :roll:
wovacuum

przez wovacuum 05 paź 2010, 15:39
LasVegas, wiesz ze zawsze mozesz :D ciàgle Ciè zapraszam ,tylko boisz siè latac!!!bierz chlopa,wsiadaja w samochod i przyjezdzajacie!bo ja tu jestem jak Robinsonowa Cruzo z Piètaszkiem :oops: 8)
wovacuum

przez linka 05 paź 2010, 16:47
Dziś jest mi dobrze........i spokojnie.....kocham ten stan.........a jutro wizyta u psychiatry pana SoneFace'a :mrgreen:
Teraz uciekam robić zapiekankę ziemniaczano-cebulowo-piwną :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek_NL 05 paź 2010, 16:50
linka napisał(a):zapiekankę ziemniaczano-cebulowo-piwną :mrgreen:

Ciekawe połączenie ;)
Misiek_NL

Sortuj wg