Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez monietta 28 lis 2006, 14:26
moj dzisieszy dzien zaczal sie okropnie...mam wrazenie ze juz zwariowala bo sa mnie jakby 2 a feee <chlip> :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

przez Kecaj 28 lis 2006, 14:34
monietta -- co co co i ty również masz okropny dzień --- Eeeee nie wierze poprostu ta pogoda nas dobija,brak słoneczka a to wszystko przez Gusie zatrzymała na Sląsku :D
A poważnie to nie zamartwiaj się,ten dzień może skończyć się dobrze jesli tylko zechcesz :D
Pomyś przez chwile choć o przyjemnych chwilach które dziś już miałaś,bo napewno było coś fajnego dziś -- prawda??????

przez gusia 28 lis 2006, 14:41
Kecaj napisał(a):wszystko przez Gusie

Oj,nieładnie ;) Niestety nie dało sie zatrzymac-poszło sobie :cry:
meskalina,monietta...głowy do góry :P

..........a mnie boli brzuch i "umieram"
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kukubara 28 lis 2006, 14:48
Wlasnie zaczne chyba dzien..no ile mozna spac..czytac..kawa..to jest to ;) moze nawet ryzu nie przypale...weszlam dzis na czat dla DDA..jestem zdolowana jak studnia glebinowa..kto mnie wypchnie z domu..potrzebny mi kopniak....jak sie wkurze.to sobie te slonko wymaluje na suficie..odblaskiem jakims..usiade po turecku i bede miala doladowanie zarowka ;)
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez meskalina 28 lis 2006, 14:56
dzieki jestescie kochani!!!! nie , nie poddaje sie, zaraz ide na terapie...pol dnia spedzilam w wannie gdzie usnelam, a teraz wysmarowalam sie pachnacym balsamem...ktos moglby pomysles ze to "zycie jak w madrycie" :shock:
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez Kecaj 28 lis 2006, 15:04
kukubara --- czas wstawać !!!!!! :D
mały prysznic i główka do góry :P
Nie daj się choć leniuchowanie to też może być przyjemne ale tak jak mówisz ile można Życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać :D
Ja też zaraz biorę się za sprzątanie w domu bo mnie żoncia zamorduje ;)
meskalina - no i fajnie tylko jak się tak ładnie wypachniałaś to ciekawe czy będziecie rozmawiać czy będziecie podziwiać piękną Meskalinke :D

przez kukubara 28 lis 2006, 15:10
Dokladnie..kawka dziala..ryz i tak przypalilam..hahaha...teraz robie obiadek..i pakuje sie powoli...od czego zaczac? ;)

przez Kecaj 28 lis 2006, 15:13
a tego to już nie wiem i nie próbuje zgadywać :smile:
ale kukubara-- wie i zrobi to napewno dobrze :D

przez kukubara 28 lis 2006, 15:17
Fajny jestes..nie dziwie sie,ze tak..tu cieplutko w tym temacie...zaczne od ..oderwania ryzu od garnka :lol:

przez EWUCHA 28 lis 2006, 15:33
cześć wam ,przed południem wróciłam od lekarza rodzinnego ,bo do innego musiałabym jechać a tego niecierpie ,no i naryczałam sie niemogłam słowa powiedzieć - no coś tam wybrzdąkałam ,popatrzał na mnie przepisał pramolan i stwierdził ze jak nie przejdzie to do psychiatry koniecznie musze sie zgłosic ,niewiem jak bede sie czuła ale musze coś zrobić bo gasne jeszcze rok temu chodziłam na balety mimo wieku a teraz nawet piwka całego nie wypije eeeechhhhhhhhh szkoda gadać . Hm obiadek tez dzisiaj zpiep..... o Boziu ratujjjjj
ewucha

przez meskalina 28 lis 2006, 15:41
Nie wiem czy tez tak macie ale po lekach (w moim przypadku Fevarin) zupelnie odechcialo mi sie plakac, nic, ani jednej lezki. A z przypalaniem czegos, zapominaniem zamknac drzwi itd..to juz standard :D
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez Lusi 28 lis 2006, 15:49
Meskalina, ja nie mogę płakać i bez leków. Czasem mi się tak bardzo chce a tu nic.
Ale na szczęście nic nie przypalam.
ExModerator

przez monietta 28 lis 2006, 15:53
kolejne dzisiejsze wyzwanie przede mna...mam jechac 3 przystanki na zakup....padne i wogole to juz koniec....

przez Kecaj 28 lis 2006, 16:07
O widze że Panie się rozgadały bardzo mnie to cieszy :D
Ewucha --- jak trzeba to trzeba będzie iść do psychiatry to nic strasznego ja sobie też nie nie myślałem że to mnie dopadnie a jednak,jak trafisz na dobrego lekarza to bardzo mały ból bo trafi z kuracją i będziesz z życia zadowolona :D
kukubara -- ty oderwij ten ryż i wstawiaj następny bo trzeba jeść :D a może się nie przypali :D

co do płaczu to mówią że "chłopaki nie płaczą" a to nie prawda trzeba czasem popłakać aby sie człowiek troszkę oczyścił a i oczka się przy okazji przepłucze :D

Sortuj wg