Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Helvetti 02 paź 2010, 21:08
chojrakowa, NIEEE:(
got a date with suicide.

przez wovacuum 02 paź 2010, 21:10
Panna_Modliszka, tak jak najbardziej :great: po dwoch tygodniach od wypadku juz wyszedl do domu ze szpitala.Po 3 miesiàcach po zakonczeniu rehabilaitacji powrocil do pracy.Firma zbankrutowala,znowu posiedzial w domku 2 miesiàce a teraz szaleje w pracy.Praca jest dla niego balsamem zycia.No a teraz zgrzyta zèbami...
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 02 paź 2010, 21:13
wovacuum, ja jestem ciekawa jak u Ciebie z jezykiem belgijskim tak?Chyba na nim mozna sobie jezyk polamac :D Jak sie dogadujesz z posrednikami pracy i klientami? :D
PhilosophyOfLife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 02 paź 2010, 21:15
PhilosophyOfLife, nie znam flamandzkiego-uczè siè niderlandzkiego-koszmar jakis..a dogadujè siè bez problemu po angielsku. ;)
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 02 paź 2010, 21:26
wovacuum, wlasnie wyobrazam sobie hihi.Jak jedziemy przez Belgie i lapiemy krajowe stacje radiowe to boki zrywamy,a te nazyw miejscowosci hmmm :mrgreen: Angielski najlepszy na wszystko i najprostszy!:D
PhilosophyOfLife

przez _Pete_ 02 paź 2010, 21:49
Wróciłem niedawno ze spotkania z nowo poznaną kobietą. Było miło, grzecznie, kulturalnie. Kobieta ładna, na bank porządna, "ułożona", nie przeklina, nie pali, nie pije, no wzór cnót normalnie. Mam mieszane uczucia jednak. W pewnym momencie zaczęły mnie już nudzić kulturalne rozmowy o życiu i innych takich i parę chwilek później kulturalnie zakończyłem spotkanie.

Nie wiem czy ja już jestem tak zepsuty i zdemoralizowany, że gadanie o niczym jest dla mnie nieinteresujące i mnie nudzi? :?
_Pete_

przez wovacuum 02 paź 2010, 23:09
_Pete_, moze po prostu brakuje Ci bardziej "zywiolowej" kobietki?? :twisted:
wovacuum

przez kochanie 03 paź 2010, 10:04
też zgrzytam zebami w nocy. martwi mnie to bo dentystka powiedziala ze mam starte szkliwo. Czytalam, ze to ponoc jest na tle nerwowym, ale nic z tego nie wynika... no bo jak to leczyć?? trzeba chyba z nerwicy sie najpierw wyjść..
Poza tym ostatnio zalamana jestem moim stanem zdrowia FIZYCZNEGO.
Od roku mam katar, bez przerwy chodze z chusteczką przy nosie. Mialam testy na alergie, nic nie wyszlo zlego. Bralam leki przeciwalergiczne i nic nie pomagały. Bylam u 3 laryngologow i nic nie stwierdzili.. a katar jak był tak jest.
Po drugie mialam w kwietniu angine. Potem przez 3 miesiące leczyłam sie na zapalenie ucha, bo nie chciało mi wyzdrowiec.
Od poczatku roku 3 razy bralam antybiotyki w duzych dawkach ( a wczesniej prawie w ogole nie bralam antybiotyków przez wiele lat..). nie wspominając o drobnych przeziebieniach, które mam bez przerwy!!
Poza tym pije bardzo duzo kofeiny w róznych postaciach (bo inaczej ciągle bym spala), biore 400 mg asertinu dziennie i troche martwie sie o swój żołądek. Do tego od czasu do czasu jakas aspirynka czy apap.. Poza tym biore body maxa, tabletki na wypadanie włosów, wapno, bo co chwile mi jakies uczulenie wyskakuje, rutinoscorbin i dośc czesto tabletki do ssania na ból gardła. zjadam tego wiecej niż moja babcia ;/
Sądzicie że jestem już ćpunką??
A ile kasy wydaje na leki to po prostu grzech ciężki!!
ZAŁAMKA... :bezradny:

przez jacas 03 paź 2010, 11:02
znowu w snie byl watek z K :roll:
jacas

przez fobia 03 paź 2010, 11:18
lęki, znowu lęki :roll: do tego drętwieją mi palce u prawej dłoni :evil:

przez Korba 03 paź 2010, 14:07
jest dopiero 14.00.
a ja już - wykąpałam się. ubrałam (dres bo dres ale jednak). zrobiłam obiad. zjadłam obiad. posprzątałam kuwetę. zabrałam się za pracę zabraną z biura (dziś mam zamiar skończyć). umówiłam się jutro na odwiedziny koleżanki, która przyjdzie poznać Kotę. ponownie usiadłam od pracy. w między czasie zaglądam na forum i piszę z Siostrą na pw.
kuffa przez ostatnie 2 tygodnie tyle nie zrobiłam.

i nie brałam jeszcze dziś xanaxu. czuję lęk, który umiejscowił mi się gdzieś w dole brzucha, wiem, że w każdej chwili może się rozejść na całe ciało, a wtedy zacznie mnie trzepać. póki co, muszę zrobić to co mam do zrobienia do pracy. jak to wyślę (jeszcze dziś) do współpracowników, może uda mi się wreeeszcie pozbyć tego poczucia winy, które mnie trzyma od dwóch tygodni.
cała ja - w jeden dzień zrobić coś, czego nie udało mi się zrobić przez 2 tygodnie, bo miałam stan warzywno-otępienny.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 03 paź 2010, 14:13
Korba, Kasiu! Bravo! Jesteś zadowolona z siebie? Bo ja z Ciebie tak! Idę zjeść obiad, potem spróbuję pojść w Twoje ślady. Bo dzisiaj oprócz zrobienia sobie henny, makijażu, zaparzenia ziół, powieszenia prania i poskladania suchego nie zrobiłam nic!!!
A poczucie winy,że nic nie zrobiłam do pracy, powoduje u mnie wewnętrzną rozpacz i złość.
Obrazek
Główny Moderator

przez jacas 03 paź 2010, 14:15
a ja przed chwila wstalem. i chooj :pirate:
jacas

przez dogomaniaczka 03 paź 2010, 14:16
jacas, ja też.

i dzień jak co dzień. czyli nic. nic. nic. mam dosyć :why:
dogomaniaczka

Sortuj wg