Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 19:14
niemądry, strasznie smieszne :why:
Łażę po ścianach, nie dam rady, no nie dam... musiałam drastycznie obciąć sobie xanax, bo zostałabym w pewnym momencie bez tabletek zupełnie i umrę, /cenzura/, umrę w agonii.
Co chwila ataki lękowe, sztywność mięśni, histeria.
Zrzygam się tym po prostu...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Korba 27 wrz 2010, 19:15
chojrakowa, jeśli brałaś stale to takie drastyczne obcinanie nie jest dobre.... nie dziwię się, że fiksujesz. nie możesz pójść do jakiegoś lekarza?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez anwet 27 wrz 2010, 19:16
najgorszy od dłuższego czasu

chcę nie być
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeccccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhcccccccccccccccccccccccccccccccccęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęe bbbbbbbbbbbbbyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyćććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććć
chce uuuuuuuuussssnąć
wykrwawić się.. to najpiękniejszy rodzaj śmierci...
wykrwawić się

Jezu,jak mi ŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
anwet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 19:24
Korba, psychiatra wystawiła mi receptę i powiedziała, że to już ostatnia i ze mam sobie go uciąć. Amen.
A ja /cenzura/ nie daje rady, z dwóch mg zeszłam jakoś do jednego, na dniach i już nie mogę, rozwali mi ten głupi łeb po prostu, a ją to nie obchodzi.
Jak jestem chora to szpital, nie mam prawa tam jęczeć. :why:
Siedzę i wyję i już nie mam siły... mam go odstawić ale nie wiem do cholery jak, na jednym opakowaniu, które już chyba z tydzień okupuję...
Boże, BOŻE błagam niech to się jakoś skończy.... jakkolwiek.

przez -asia- 27 wrz 2010, 19:27
Przetrwałam wizytę u dentystki, ale tak naprawdę to ja nie za bardzo czuję czy żyję. Przez 25 lat swojego życia nigdy przenigdy nie przeżyłam tak silnego bólu. Gdybym wiedziała, że będzie tak cholernie (!!!) bolało to jednak bym się chyba mimo wszystko zdecydowała na zastrzyk, sama dentystka mnie namawiała, żeby tym razem wziąć... :pirate:
Głowa mnie teraz napie*dziela, jestem wypruta z sił, niedobrze mi jeszcze z bólu, dobijcie mnie... :why: Idę się zaraz położyć, może się trochę lepiej poczuję. :(
-asia-

przez Wujek_Dobra_Rada 27 wrz 2010, 19:36
chojrakowa napisał(a):Korba, psychiatra wystawiła mi receptę i powiedziała, że to już ostatnia i ze mam sobie go uciąć. Amen.
A ja /cenzura/ nie daje rady, z dwóch mg zeszłam jakoś do jednego, na dniach i już nie mogę, rozwali mi ten głupi łeb po prostu, a ją to nie obchodzi.
Jak jestem chora to szpital, nie mam prawa tam jęczeć. :why:
Siedzę i wyję i już nie mam siły... mam go odstawić ale nie wiem do cholery jak, na jednym opakowaniu, które już chyba z tydzień okupuję...
Boże, BOŻE błagam niech to się jakoś skończy.... jakkolwiek.

To normalne, jak pisałem grubo pojechałaś. Spórbuj schodzić z dawek o 0,25 tygodniowo. Jaki kolwiek lekarz o zdrowych zmysłach, nie zaleciłby schodzenie z 2 mg do 1. Ewentualnie zapytaj lekarza o zastapienie Xanaxu - Rellanium. Znacznie łatwiej z tego zejść. Wiem z własnego doświadczenia.
Wujek_Dobra_Rada

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 19:42
Wujek_Dobra_Rada, nie starczy mi leku do następnej wizyty.
Ale umieram, ta fluoksetyna mnie napędza chyba też.. Mam myśli samobójcze, i tak strasznie się boję. Pewnie pisze bzdury ale żle sie czje naprawde zle.

przez Misiek_NL 27 wrz 2010, 19:53
Mi dziś moja pani psychiatra zmieniła leki na Anafranil 10 mg Afobam mam brać połowe i Rudotel 10 mg...

A wogóle to czuje się jak wariat trochę ;)
Misiek_NL

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 19:56
Chodzę prywatnie.
Znalazłam xanax, /cenzura/ z odstawianiem, pogryzłam i czekam na błogosławieństwo.

przez Helvetti 27 wrz 2010, 20:09
Nienawidzę takiej pogody jak dziś, ponieważ każde złe samopoczucie mama będzie usprawiedliwiać pogodą ;/
got a date with suicide.

przez jacas 27 wrz 2010, 20:26
byl ktos z was w tropical island w berlinie ;)? ja bylem 3 lata temu z wycieczka szkolna i w tym roku u mnie w szkole tez chca taki wypad zorganizowac

[Dodane po edycji:]

z tymi nieuzywanymi juz lekami to chyba na targ pojde :pirate: troche juz sie tego uzbieralo.

wlasnie przed moja kamienica byl wypadek :-| samochod potracil chlopaka. gosciu lezy nieprzytomny, chyba nie zyje. a huk byl taki jakby dwa samochody sie zbily. rok temu bylo to samo, prawie w tym samym miejscu :-|
jacas

przez Misiek_NL 27 wrz 2010, 21:05
Niezła jazda z tym wypadkiem... :(
Misiek_NL

przez marcja 27 wrz 2010, 21:09
Ja bylam w Tropical Island. Jestem fanem aquaparkow:) Ale lepsze od TI sa Druskienniki!

A z wypadkiem to jakas maskara...:(

przez jacas 27 wrz 2010, 21:15
zabrali go na sygnale do szpitala, wiec jeszcze zyl
a serducho to mi jeszcze lupie :roll:

Ja bylam w Tropical Island. Jestem fanem aquaparkow:) Ale lepsze od TI sa Druskienniki!

mi sie tam bardzo podobalo :P
jacas

Sortuj wg