Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 26 wrz 2010, 23:20
TheGrengolada, dzièkujè za nastrajajàcà mnie pozytywnie rozmowè.Buzka. :smile:
wovacuum

przez TheGrengolada 26 wrz 2010, 23:22
wovacuum, dzięki również - zapomniałam dzięki Tobie o strachu ;)

przez -asia- 27 wrz 2010, 07:36
To już DZIŚ... :roll: Dziś po południu mam wizytę u dentystki i czekają mnie spore wrażenia, wymiana amalgamatu, który stanowi prawie cały ząb a pod nim jest na dodatek bardzo głęboka próchnica. :? Leczę bez znieczulenia, więc... będzie nieźle bolało. :pirate: Trzymajcie kciuki, proszę.
-asia-

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 27 wrz 2010, 07:39
-asia-, bèdè trzymac ;ale na Boga-dlaczego bez znieczulenia??? :hide:
wovacuum

przez ALEKS*OLO 27 wrz 2010, 07:44
-asia-, wspólczuje Ci kochana :hide: Trzymamy kciuki żeby aż tak nie bolało :great:
wovacuum, kiedy przyjezdzasz do Polski ?? :)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez -asia- 27 wrz 2010, 07:47
wovacuum napisał(a):-asia-, bèdè trzymac ;ale na Boga-dlaczego bez znieczulenia??? :hide:

Dzięki Kochana :*.
A dlatego, że:
1. boję się zastrzyków, zwłaszcza w obrębie głowy (a od kiedy zemdlałam po jednym na fotelu dentystycznym przerodziło się to w fobię).
2. Niezbyt dobrze znoszę znieczulenia (potem przez kilka dni mam dziwne drętwienia i mrowienia twarzy, niedowład itd.).
Więc wolę się pomęczyć na fotelu :pirate: , poza tym jakoś daję radę - wymieniłam tak od maja już 7 i pół amalgamatów. 8)

ALEKS*OLO, Oluś, dzięki. :*
-asia-

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 08:56
Wczoraj wieczorem miałam taką sztywność mięśni, że myślałam, że umrę, oczywiście ze szczękościskiem, bo jakby inaczej, dzisiaj rano powtórka z rozrywki, ale ranny xanax nadal biorę, także jest ok. :roll:
Wstałam dobre półtorej godziny temu, dziwna sprawa.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez wovacuum 27 wrz 2010, 09:43
ALEKS*OLO, bèdè na swièta w grudniu.20 grudnia wyjezdzamy a 3 stycznia wracamy. :yeah:
Czekam na lekarza,ma byc po poludniu.tracè czucie w lewej nodze-ale przy rwie to normalne.No i krègoslup juz calkiem zesztywnial.Lipa. :evil:
wovacuum

przez fobia 27 wrz 2010, 10:45
-asia-, ja cię świetnie rozumiem! Też kiedyś prosiłam o znieczulenie, ale sam zastrzyk był dla mnie koszmarem i później już wolałam się męczyć na żywca. Także trzymam kciuki :great:

przez -asia- 27 wrz 2010, 10:56
fobia, dziękuję! :* Moja dentystka już wie, że ja nigdy się nie decyduję na znieczulenie, ale się za każdym razem pro forma pyta czy na pewno nie znieczulamy. ;) Zrywanie takich wielkich starych plomb i borowanie nie należy do przyjemności, ale dziś się przygotowuję na hardcore. :roll: Na dodatek będę musiała z tym zębem kilka razy chodzić, a jeszcze mi oprócz tego 2 amalgamaty do wymiany zostały... Z moją dentystką widzę się częściej niż z jakimikolwiek znajomymi. :lol: :pirate:

wovacuum
, co się stało, masz problemy z kręgosłupem?
-asia-

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 11:10
-asia-, trzymam kciuki, ja w ogóle nie znoszę dentysty, mimo, że jak dotąd nikt mi bólu tam nie zadał ;) Te łapska w mojej buzi i "szeeeeeerzej" mnie przerażają.

Moja Puszka zeżarła 10mg mojego Bioxetinu - mamcia zamiast clemastinu ją poczęstowała fluoksetyną, także miałam rajd do weterynarza.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez linka 27 wrz 2010, 11:12
Dzień, hmmm cieszy mnie to, ze teraz bywają lepsze i gorsze a nie tylko same gorsze i złe ;)
Pogoda analan, znaczy do dupy - ale przynajmniej przywdziałam moje nowe kaloszki :mrgreen: a tak poza tym sennie, sennie......no i drażni mnie to, ze jesnym ze skutków ubocznych moich leków jest meeega ziewanie, więc siedzę w pracy i mi się paszcza nie zmyka....lekkie poddenerwowanie jest ale zaraz zapuszczę sobie jakiś filmik, może coś zjem......i będzie lepiej....bo jak ma być ? ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez -asia- 27 wrz 2010, 11:14
chojrakowa, Aniu, dzięki! :*
No Kochani, z takim wsparciem to musi być dobrze, nie ma innej możliwości :D , dziękuję Wam, niedługo wyruszam do Wawy, o 15.00 trzymajcie mocno. :smile:
-asia-

przez Korba 27 wrz 2010, 11:14
-asia-, trzymam kciuki, jesteś dzielna - ja bez znieczulenia nie pozwoliłabym tknąć sobie buzi...

właśnie wróciłam od ortopedy, do 4 paźdz. jeszcze mam latać z gipsiorem, potem zobaczymy.... uhhuuuuuu mam jeszcze zwolnienie, co mnie bardzo cieszy, choć wiem, że siedząc w domu się pogrążam.
nie chcę cudów, chcę tylko, aby dzisiejszy dzień nie był tak koszmarny jak wczorajszy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg