Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez namiestnik 23 wrz 2010, 00:44
shadow_no napisał(a):Shad spał i nikt go nie obudził, że forum leży. Dlatego dopiero jak wstałem to udało mi się go postawić. Sorry.
A rysunek wrzuć do nowego subforum! :-)

Heh - a ja sobie myślę, że co tam będę zawracał głowę - pewnie w pocie czoła naprawiasz forum :)

przez Korba 23 wrz 2010, 00:52
uuuchh.... nie chcę narzekać, ale mi ciężko z tym gipsem i o kulach. naprawdę jest ciężko się poruszać. boli mnie druga noga wymęczona podwójną pracą i ramiona od wspierania na kulach. a do tego chora noga coraz bardziej boli, wydaje mi się że coś się z nią dzieje, bo spod gipsu zaczyna wyłazić coś sinego w stronę palców. a stopa pulsuje :shock:
dopiero 2 dni a mam ochotę zdjąć ten gips.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez GreenGo 23 wrz 2010, 01:26
Vi, napisał(a):No tak, tylko ja sobie z tym nie radzę i strasznie się boję...

Czy naprawdę nikt z was nie ma pomysłu jak mi pomóc ?
Przeczytaj temat o The Work, który stworzyłem na forum, zapoznaj się z tą metodą i zacznij ją robić, od zaraz, im szybciej zaczniesz tym szybciej przyjdą efekty, jeśli czegoś nie zrozumiesz, to pytaj mnie, a jak ja nie będę wiedział, to jest takie forum http://www.grmg.pl/forum, na którym wielu ludzi to ćwiczy i odpowiedzą tam na twoje pytania (możesz od razu się zapisać i przedstawić swój problem tam).

Jeśli złamałem regulamin umieszczając linka do OBCYCH, to błagam o wybaczenie :why:
GreenGo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez basia03 23 wrz 2010, 09:42
spadammmm...z każdym dniem mój dół się pogłębia , jest coraz gorzej i gorzej .
Jestem spuchnięta od łez i niewyspania..xanax....cały czas o nim myślę...
basia03

przez dogomaniaczka 23 wrz 2010, 09:47
mi też źle..od kilku dni nie mogę się za nic zabrać dziś moment krytyczny..smutek smutek smutek..wcinam nutelle i zamulam..
dogomaniaczka

przez PhilosophyOfLife 23 wrz 2010, 10:20
Hej!!Kochani!! Pisze juz z nowego domku :mrgreen: Jest cudowny i mam swiety spokoj! Luz blues!
Meblujemy sie powoli,ale podczas przeprowadzki wiadomo,ze byl kociol.I rowniez teraz,choc juz dochodzimy do finishu:)Wszystko podlaczone,czekamy na sofy.Jutro maja przyjsc:) Poki co zyjemy jak Japonczyki :mrgreen: Samopoczucie jest wysmienite:)Chce mi sie wracac do domu:)Mam swoje gniazdko:)Spie lepiej gdyz jestem odcieta od Swiata,tylko wielkie lozko i Ja :mrgreen:
Jupiiiiiiii :brawo:
PhilosophyOfLife

przez chojrakowa 23 wrz 2010, 10:25
Byłam na komisji - zaświadczenie o niepełnosprawności oraz zasiłek pielęgnacyjny.
Tak mnie muliło po xanaxie, że ledwo kontaktowałam, ale po 5 min mnie wypuścili :shock: Dobrze to, czy źle...?
Uf. I zaraziłam się chyba od mojego K, czuję się jakby po mnie traktor przejechał, ale ogólnie samopoczucie nie jest w czarnej dupie.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez wovacuum 23 wrz 2010, 10:57
PhilosophyOfLife, gratulujè nowego domku :yeah: zyczè Wam duzo milosci i szczèscia w nowym miejscu.Parapetowke robisz?? :mrgreen:
Ja zaspalam do szkoly-spalam 12 godzin :roll: jeszcze pizamujè,a tu trzeba sie szykowac do pracy..jeszcze jutro i weekend :D
wovacuum

przez Krzysiek1234 23 wrz 2010, 10:57
Witajcie wszyscy!

Dzisiejszy dzień wydaje się sporo lepszy od poprzedniego. Właśnie skończyłem rozmawiać z siostrą, która starała się mi dodać otuchy...I nie powiem, trochę jej nawet wyszło. Zaskoczyła mnie tym wszystkim i wzruszyła, nigdy bowiem nie byliśmy w najlepszych relacjach. A przed chwilą wspierała mnie z pełnym zaangażowaniem.

Wczoraj było kiepsko. Pół dnia myślałem o samobójstwie... Obmyśliłem praktycznie cały, szczegółowy plan jak to zrobić po cichutku, w tak żeby nikt nie zdążył mnie odratować. Tylko nie miałem pewności czy sam sposób na zadziała na 100%. Nieważne zresztą...

przez PhilosophyOfLife 23 wrz 2010, 11:02
wovacuum, narazie nie:)my poprostu czasu nie mamy poniewaz pracujemy do pozna.Weekendy natomiast siedze sama gdyz moj M pracuje:)Czasami ma wolny weekend ,ale rzadko.Poki co nie planujemy i skupiamy sie na urzadzaniu i wydawaniu resztek kasy hehe :mrgreen:
PhilosophyOfLife

przez Vi. 23 wrz 2010, 11:12
chojrakowa, Dostaniesz odpowiedź listem, ale mnie też nie trzymali za długo a robią to wtedy kiedy uważają, że się komuś nie należy pewnie.

Myślę, że go dostaniesz.

GreenGo poczytam...
Vi.

przez chojrakowa 23 wrz 2010, 11:20
Vi., widzę sprzeczność w Twojej wypowiedzi, albo jestem tak tępa, że trzeba jaśniej.
Pytały mnie o konkrety, zdolność koncentracji (której brak aż ode mnie emanował :roll: ) etc. Zobaczymy.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez Vi. 23 wrz 2010, 11:23
chojrakowa, Raczej ja nie napisałem jasno. Chodzi mi o to, że trzymaliby Cię tam długo i zadawali setki pytań kiedy byś miała nie dostać zasiłku.

Więc ja sądzę, że powinnaś go dostać bo mnie też nie trzymali bardzo długo.
Vi.

przez wovacuum 23 wrz 2010, 11:52
chojrakowa, dostalas zaswiadczenie o niepelnosprawnosci?ktorà grupè?jesli przyznano Ci zasilek pielègnacyjny,to niekoniecznie moze zostac przyznana renta.Jesli bybly to dodatek pielègnacyjny-wtedy masz pewnosc ,ze renta zostanie przyznana z tytulu niepelnosprawnosci.
wovacuum

Sortuj wg